Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mini wodospad

Go down 
+12
Eleney Toero
Torcanna Harit
Faolán d'Laroux
Avven
Amadea Clevier
Kyoji Kuroki
Raziel Morthin
April Daver
Loara River
Alucard vi Britannia
Sinikar Lekler
Layla Lawrence
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Amadea Clevier
Nocna Łowczyni
Amadea Clevier


Rasa : Ose - krzyżówka demona z terinei.
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Liczba postów : 147

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyCzw Cze 03 2010, 07:36

Na jej twarzy wciąż gościł złośliwy uśmieszek.A kiedy mężczyzna poczochrał jej włosy z gardła Amadei wydobyło się dość głośne i przeciągłe warknięcie.Nienawidziła kiedy ktoś dotykał jej włosów.
-Ech..
Westchnęła cicho kiedy nieznajomy znikł pomiędzy drzewami.Po chwili zmieniła się w tygrysa i ruszyła w przeciwnym kierunku.
[zt]
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyPią Cze 11 2010, 22:33

Cudem trafiła na właściwe miejsce. Rozejrzała się dookoła w poszukiwaniu April. Chodziła w kółko wokół wodospadu. Krople wody padały na jej twarz. Przyjemna mżawka zmoczyła jej włosy, które od razu się pokręciły.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 00:46

Wilk idąc wzdłóż rzeki dotarł do małego wodospadu... Idąc tak widział z daleka zarys czyjejś sylwetki... Gdy doszedł bliżej dojrzał spacerującą wokół wodospadu dziewczynę... Miała znajomy zapach Terinei... Cóż kilka razy zdarzyło się że Rei zabił terineia zamienionego w zwierzę bo myślał że to zwierze... Dopiero teraz rozróżnia ich zapachy... Udając że nic go nie obchodzi wdrapał się na górę wodospadu i położył się na skale obok spadku wody... Miał dobry widok na okolicę i mógł też obserwować nieznajomą... W razie jakby chciała coś zrobić był gotowy do ataku...
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 02:05

Nagle poczuła znajomy, a zarazem obcy zapach. Spojrzała w górę i dostrzegła wilka. Cofnęła się o krok, czując nadchodzące zagrożenie. Zastanawiała się czy zwierze chce ją zaatakować. Nie spuszczała go z oka, choć miała ochotę uciec. Jednak po chwili opamiętała się. Strach gdzie się ulotnił, a ona podeszła bliżej zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 02:28

Wilk podniósł się do siadu i obserwował Avven... Czuł od niej lekką woń strachu ale po kilku chwilach przestała się ona bać... Gdy zaczęła podchodzić bliżej ten najzwyczajniej w świecie nic nie zrobił... Gdy była już blisko podniósł łeb i spojrzał jej prosto w oczy... Po czym gdy była blisko zlustrował ją przenikliwym spojrzeniem... Po czym nie widząc założenia wrócił do pozycji leżącej. Póki co nie zamierzał się ujawniać... Jeszcze nie...
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 02:35

Wilk wydał się jej dziwny. W jego oczach było coś innego niż w zwykłym zwierzęciu. Avv lekko się uśmiechnęła, choć nie była tego świadoma.
- Nie wiedziałam, że w tych okolicach są wilki... - powiedziała sama do siebie, marszcząc czoło.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 02:44

" A widzisz? Jednak są." Avven usłyszała głos w swojej głowie... Wilk patrzył gdzieś tam w horyzont i zdawał się w ogóle nie pokazywać tego że rozmawia telepatycznie z Avven... I całkiem mu nieźle idzie. "Wiesz że to zwierzę potrafiłoby skoczyć ci do gardła i zabić cię w około 20 sekund? Ja o tym wiem..." Znów usłyszała głos po czym krótki śmiech. " Ale nie bój się. Wilk cię nie zaatakuje." Dodał.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 02:51

Avven rozejrzała się po okolicy. Znów ktoś jej wchodził do głowy. Potem ponownie spojrzała na wilka.
- Raz się żyje... - odpowiedziała, choć sama nie wiedziała komu. - po co się bać? to co się ma stać i tak się stanie... - po tych słowach ponownie się rozejrzała w poszukiwaniu osoby, która mogła kontaktować się z nią telepatycznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 03:01

" Nie szukaj mnie daleko... Jestem bliżej niż myślisz." Usłyszała w głowie Avven a wilk wstał... Znów usiadł na ziemi. "Spójrz za siebie." Usłyszała a gdy się obróciła wilk przeistoczył się w człowieka... W Reia. Gdy obróciła się z powrotem właśnie jego ujrzała... Siedzącego. - Mnie szukasz? Spytał uśmiechając się. Po czym podniósł się i pomimo wszystko ukłonił się. Cóż trzeba mieć trochę kultury prawda? - Rei. Powiedział krótko podnosząc się do pionu.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 03:06

Avven w pierwszej chwili stała, przyglądając się mu z niedowierzaniem.
- Avven. - odparła, uśmiechając się promiennie. - jesteś Terinei? - zapytała z nadzieją, że odpowie "tak". Spoglądała mu w oczy, jak zawsze, gdy z kimś rozmawiała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 03:22

Rei początkowo się zniesmaczył gdy usłyszał pytanie Avven... Po chwili jednak znów się uśmiechną. - W pewnym sensie jestem Terinei. Jednakże tylko w pewnym sensie. Otóż należę do rasy zwanej Ose. Są to... Przerwał na moment zniesmaczony tym co zaraz powie. - "krzyżówki" demonów i Terinei. Co nie oznacza wszak że nie jesteśmy tacy właśnie jak Terinei. Ten wilk którego widziałaś to byłem ja... Podobnie zresztą ta osoba rozmawiająca z tobą telepatycznie. Ale jeśli zamierzasz mnie zabić i dostać za to nagrodę to muszę cię zmartwić... Już wielu próbowało... Może z tych 254 osób które próbowały mnie zabić w Laros ty byś była pierwsza. Powiedział znów buchając krótkim śmiechem.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 04:00

Avven jeszcze bardziej zmarszczyła brwi.
- Czemu miałabym ciebie zabić? - zdziwiły ją te podejrzenia. - Zresztą jakbym miała to zrobić? Może zagadać na śmierć? - uśmiechnęła się ponowni do niego.
- Jak to robisz, że rozmawiasz z kimś telepatycznie? Wszystkie stworzenia takie jak ty to potrafią? - zadawała za dużo pytań. Ale osoba, która przed nią stała miała coś spólnego z Terinei. Wreszcie spotkała kogoś, kto ma coś wspólnego z jej rasą. Rasą, której nienawidziła bo sama do niej należała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 04:49

- Czemu miałabyś zabić? A no bo jestem celem już od pewnego czasu... I to nie przez moją rasę tylko umiejętności... Ale dzięki pewnej zdolności potrafię się doskonale bronić... Nie pokaże ci jej bo albo byś mnie musiała sprowadzić na skraj śmierci albo potwornie zdynerwować. Fakt bycie na skraju śmierci to ostatnia rzecz którą by chciał Rei. - A zarówno Ose jak i Terinei pod postacią zwierzęcą potrafią rozmawiać tylko telepatycznie... I wszystkie istoty takie właśnie to potrafią... Ty też. Powiedział a przy ostatnim wyrażeniu uśmiechną się. - Nie ukrywaj tego... Każdy Terinei ma zapach która jest charakterystyczny dla niego rasy. Dla nas Ose to co nas odróżnia od was jest to. Mówiąc to wyciągną lewe ramię do przodu ukazując tatuaż oplatający je. - Każdy Ose posiada tatuaż wokół lewego ramienia... Różnie wyglądają ale każdy Ose ma taki... Ale pod względem zapachu pachniemy tak samo jak Terinei.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 05:25

April powoli szła w kierunku głazu, kiedy po drodze zauważyła znajomą twarz Avven. Dziewczyna nie była sama. Rozmawiała bowiem z jakimś młodzieńcem. Nie była pewna czy do nich podejść, lecz po chwili namysłu ruszyła w ich stronę.
-Witam ponownie-uśmiechnęła się do Avven. Potem swój wzrok przenosząc na chłopaka.
-Pana również witam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 06:45

Gdy usłyszał głos April szybkim ruchem schował ramię za plecy. - Ja również witam. Przy okazji. Rei. Powiedział skłaniając się. Był trochę zakłopotany bo czuł od niej woń Aasimara. A to nie brzmi najlepiej biorąc na uwadze to że Rei to demon i Terinei w jednym. No cóż najwyżej będzie tego żałował.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 07:29

Avven przyswoiła informacje, które dostała od Rei'ego. Widział kim jest. Oby tylko nie wygadał się bo wtedy będę mieć powód, by go zabić, pomyślała Avv. Chciała już coś odpowiedzieć, gdy pojawiła się April.
- Witaj! - ponownie uśmiechnęła się promiennie, ale po chwili znów się zamyśliła, analizując słowa Rei'ego. "Więc i ja potrafię rozmawiać telepatycznie... szkoda tylko, że nie potrafię się w zmieniać w tą głupią małpę wtedy kiedy ja tego chcę... ech... w ogóle nie mam doświadczenia..." pomyślała Avv, a jej uśmiech powoli przypominał grymas.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 21:09

Poczuła od chłopaka dziwną woń...demona? przekrzywiła lekko glowę i przyjrzała się mu uważnie. Nie był to jednak typowy zapach demona, miał w sobie domieszkę jeszcze czegoś...
-Ja jestem April- odpowiedziała nadal badając go spojrzeniem. Po chwili wzrok przeniosła na Avven i uśmiechnęła się promiennie.
-A jednak przyszłaś... cieszę się. Czyżby to był Twój przyjaciel?-skinęła głową na Rei'a
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySob Cze 12 2010, 22:02

- Poznaliśmy się kilka chwil temu... Ale jeśli Avven by mnie tytułowała przyjacielem to nie miałbym zupełnie nic przeciwko. Powiedział uśmiechając się... Gdy zobaczył jak April lustruje go spojrzeniem zrozumiał że ona wyczuwa od niego woń demona... " Mam nadzieje że umie wytrzymać towarzystwo demona... Ale w tym miejscu powinienem sam siebie spytać czy umiem wytrzymać towarzystwo Aasimara?" Takie pytania zadał sobie w umyśle Rei... Spojrzał gdzieś w dal gdzie rzeka znikała za drzewami i zamyślił się nad odpowiedziami...
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 01:41

Nagle Avv się ocknęła z zamyślenia.
- Aaa? co? Przyjaciel? tak... tak... my się znamy od paru chwil. Rozglądałam się za Tobą i tak spotkałam Rei'a - uśmiechnęła się do nich trochę zmieszana swoim jąkaniem. Ostatnio za dużo myślała i przez to traciła wątek w rozmowie.
- Czyżbym trafiła tu przed Tobą? I coś nie tak? - zapytała, gdyż w powietrzu wyczuwała dziwne napięcie, a może to nie było napięcie. Może to kontrast. Jednak uśmiechnęła się szerzej, maskując swój malutki niepokój.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 02:15

Uśmiechnęła się blado.
-Nnie dlaczego miałoby być coś nie tak? wszystko jest w porządku...-sama nie była tego pewna... Rei wyglądał na zamyślonego i zapatrzonego w jakiś punkt.
-Tak jesteś tutaj przede mną... jeszcze zajrzałam do paru miejsc po drodze... a Ty załatwiłaś już co miałaś załatwić u Graya?-Co do Reia, wolała zachować czujność. Koniec końców ona to Aasimar, a on demon połączony z czymś jeszcze. Czymś czego nie mogła zidentyfikować. Nie była do niego wrogo nastawiona. Jednak wolała trzymać się na baczności.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 02:24

Rei wyglądał jakby nic nie słyszał i był w kompletnie innym świecie... Jednak był dosyć zdynerwowany... Te nerwy objawiły się tym że czuł jak jego ramię staje się coraz cieplejsze... "Nie teraz..." Pomyślał próbując zdusić moc tatuażu... W końcu wykonał gwałtowny obrót w kierunku dziewczyn i powiedział głośno. - Cholera. Po czym jego lewe ramię zaczęło płonąć... - Rei uspokój się! Powtarzał sobie na głos... W końcu zdusił ogień a ramię zgasło... - Wybaczcie. Powiedział skruszonym głosem. - Dobrze nie ukrywajmy tego... Ja wiem że ty April jesteś Aasimarem a ty wiesz że ja jestem demonem... Nie wiesz tylko że jestem demonem i Terinei w jednym... Em... Za dużo chyba powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 03:53

Avv spoglądała to na April, to na Rei'ego. Na końcu jednak pozostawiła swój wzrok na April.
- Aasimar? - powtórzyła z niewielkim problemem wymówienia tego dziwnego słowa. Na jej twarzy malowało się zmieszanie. Stala pomiędzy dobrem a złem, a ani do jednych, ani do drugich nie należała. Cofnęła się od nich o krok. Tak na wszelki wypadek, gdy się nie dogadali.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 06:37

Kiedy ramie Reia zaczęło płonąć, April odruchowo wycofała się w tył. Wiedziała, że to nie wróży dobrze. Zacisnęła dłoń na wystającej rękojeści miecza. ''Kurczę to nic nie da.. miecz się nie nadaje jeszcze do walki ... co ja sobie myślę, przecież ja nie potrafię walczyć!''-myślała gorączkowo. Uspokoiła się i wypuściła powietrze ze świstem gdy jego ramię przestał trawić ogień.
-Demon i Terinei w jednym?-zdziwiła się. Poczuła na sobie wzrok Avven. Wyglądała na zmieszaną i powili wycofywała się od niej i Reia.
-Tak Avven Aasimar...przeszkadza Ci to?-powiedziała tak jakby ze smutkiem. Nie wiedziała dlaczego dziewczyna tak zareagowała.. może brzydziła się jej rasą?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 07:13

- Spokojnie... Moja ręka zapala się tylko gdy jestem zdynerwowany,wściekły lub na krawędzi śmierci. To jest moja skaza... To jest właściwość mojego tatuażu Ose. I nie dziw się... To jest możliwe żeby w jednym ciele był demon i Terinei. Rei wzdechną wyraźnie. Miał czasem dosyć sam siebie. - Jeśli chcecie mogę wam w czymś pomóc? Co kolwiek? A zresztą... Pewnie nie będziecie chcieli pomocy demona. Powiedział zasmucony... Czasem naprawdę miał siebie dosyć. Co ja mówię on często ma siebie dosyć. Ale cóż może zrobić? Trafić z powrotem do piekła? O nie. Na pewno tam nie wróci. A raczej nie wróci tam dopóki go tam nie wyprawią.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 07:34

- Skądże! - odpowiedziała April, potem przekierowała wzrok na Rei'ego.
- Terinei nie są złymi stworzeniami. Więc ty również nie jesteś do końca zły. - stwierdziła z uśmiechem. - jak ta ręka ci płonie to, to boli? - spytała zaciekawiona, ponownie zbliżając się do nich, gdyż była pewna, że żadnej walki między dobrem a złem nie będzie...
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 07:57

-Nie powiedziałam, że takie połączenie jest niemożliwe...tylko nie spotkałam takiej istoty jak Ty...-podeszła do niego wyciągnęła rękę. Z ciekawości chciała dotknąć jego ramienia, ale się powstrzymała i cofnęła dłoń. To by było naruszenie jego przestrzeni osobistej.
-Rei.. to, że nasze rasy są swoim zupełnym przeciwieństwem to nie znaczy, że się brzydzę Twoją rasą, lub coś w ten deseń- pokręciła głową.
-Avven? A Ty przyznasz się jakiej rasy jesteś?-uśmiechnęła się do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 08:02

Gdy usłyszał pytanie Avven czy ręka go boli wzruszył ramionami. - Nie boli mnie ani nie parzy ale za to przeciwników które dotknie wręcz przeciwnie. Gdy Rei zobaczył że April chciała już dotknąć jego ramienia uśmiechną się i wystawił ramię na wprost. - Jak chcesz dotknąć to proszę. I po prawdzie to mi nie przeszkadza to czy obok mnie stoi człowiek czy nawet anioł. Wszyscy jesteśmy tu... Na avalonie. I wszyscy jesteśmy równi. Ja się nie brzydzę tego kim ty jesteś ale czuje wstręt sam do siebie. Powiedział i na moment zpochmurniał ale po chwili znów się uśmiechnął. - Ja wiem kim ona jest ale niech powie sama.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyNie Cze 13 2010, 09:19

- Eeee... ja jestem właśnie tym Terinei. - przyznała w końcu Avv, spuszczając głowę. - Wybacz, że od razu nie powiedziałam, ale mało kto lubi Terinei. Nie wiem czemu, ale na swej drodze spotkałam zbyt wielu by teraz... - przerwała. - mówić tym kim jestem. - dokończyła ściszając głos. Podniosła głowę, ponownie się uśmiechając i przy okazji maskując swoje jeszcze większe zmieszanie. By zmienić temat, przyczepiła się Rei'ego.
- Czemu czujesz wstręt sam do siebie? - zapytała. "Czy to jest jakaś ogólna cecha Terinei?" dodała w myślach.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyPon Cze 14 2010, 06:31

-Wstręt do siebie?-wypowiedziała myśli na głos...Ona też miała wstręt sama do siebie. Wyciągnęła dłoń i dotknęła ramienia chłopaka, jednak ciekawość wzięła górę.
-Już nie jest nawet gorące...-dotknęła delikatnie opuszkami palców, jakby się bała że ją poparzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 02:22

- Sam nie wiem czemu... Po prostu od zawsze czułem się... Dziwny... Inny... Odstający od wszystkiego i wszystkich... Ale zostawmy już to w spokoju... Gdy April dotknęła jego ramienia delikatnie opuszkami palców początkowo chciał się śmiać ale zdusił to. - Spokojnie April... Ono nie jest cały czas gorące... Tylko w tym stanie... I czasem ten ogień potrafi przejść na całe moje ciało... Wtedy dosłownie płonę... Coś teraz dotarło do Reia... Skoro Avven jest Terinei to chyba pytanie o to w jaką istotę się zamienia nie jest złe? Rei skierował wzrok na Avven. - Avven... Skoro jesteś terinei to w jakie zwierzę się zamieniasz? W to co ja się zamieniam już widziałaś... Ale pokaże jeszcze raz jak myślisz że tamte zwierze to nie ja. Rei uśmiechną się po czym w kilka sekund na miejscu gdzie stał Rei stoi teraz wilk... Owy wilk usiadł i zaczął obserwować obydwie dziewczyny. " Tak to ja. A raczej moja druga natura." Usłyszały obie w swojej głowie głos Reia.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 03:58

Avven znieruchomiała. Uśmiech wyglądał jak przyklejony do twarzy.
- Też bym pokazała, ale sama nie potrafię się zmieniać. - stwierdziła po chwili. - zawsze się to dzieje wtedy kiedy się nie spodziewam. - jednak nie odpowiedziała całkiem na pytanie. Zwierzę, w które potrafi się przemieniać był nietypowym stworzeniem. Wilk, tygrys, a nawet pies byłby bardziej odpowiednimi zwierzętami, niż małpka. Jednak każde zwierzę musiało coś oznaczać. Określać naturę Terinei.
Avv przez chwilę zastanawiała się czy powiedzieć prawdę. "A czemu by nie? Raz się żyje!".
- Zmieniam się w trochę dziwne stworzenie. - zawahała się. - zmieniam się w małpę.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 05:39

April stała i patrzyła jak Rei zmienia się w szaro-białego wilka. Otworzyła ze zdumienia usta.
-Chyba nas teraz nie zjesz?-uśmiechnęła się.- Swoją drogą ładny z Ciebie zwierz...
Następnie wzrok przeniosła na Avven i uniosła jedna brew w górę.
-W małpkę? małpa to stworzenie jak stworzenie. Wcale nie dziwne-wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 07:48

"Każdy Terinei ma zwierze które pasuje do jego charakteru... Osobowości i umiejętności...Małpa nie jest dziwnym stworzeniem... Po prostu pasuje do twojego charakteru... Wilk jakim ja jestem obrazuje to kim jestem... A jestem łowcom... Gdy trzeba spokojny, a gdy trzeba potrafię z furią zabić każdego... " Wszystkie te słowa dochodziły do obydwojga. Gdy doszły do niego słowa Avven wilk postawił uszy do góry jakby wsłuchując się w nią. " Mówisz że nie umiesz? Dlaczego? Nie uczyłaś się czy po prostu gdy próbowałaś, nic nie mogłaś zrobić? Jeśli chcesz może będę ci mógł pomóc zrozumieć twoją drugą połowę." Gdy usłyszał komentarz o zjedzeniu dziewczyn wyszczerzył szczękę pełną białych zębów. " Spokojnie... Te zęby nie jedzą takich ładnych pań jak wy... Chyba że zasłużycie... Ale nie sądzę byście na to zasłużyli... A no i dziękuje za komplement..."
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:02

-Nie ma za co, i my też dziękujemy. Swoją drogą ja samym pochodzeniem zasłużyłam na zjedzenie mnie( nie żeby była to zachęta Very Happy ), ponieważ ponoć Anioły i Demony to wrogowie... wpajano mi to od dzieciństwa...-popatrzyła w jego bystre czerwone ślepia.-Co nie znaczy, że mi to trwale wpojono i że się z tym zgadzam.-uśmiechnęła się blado.
-On ma rację Avven. Małpki są zwinne, szybkie i sprytne, zapewne Ty też taka jesteś skoro Twoją drugą naturą jest bycie tym zwierzakiem.-spojrzała w niebo.-Ściemnia się..może rozpalimy ognisko. Chyba, że wy macie inne plany i się gdzieś wybieracie?
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:08

- Nie potrafię się zmieniać. Nie wiem jak. - odpowiedziała Rei'emu, po czym zwróciła się do April:
- Ognisko to dobry pomysł i tak na razie nie mam co z robić przez dwa dni, a trochę jestem zmęczona. - uśmiechnęła się delikatnie. Jej oczy zamglone zdradzały zmęczenie.
- A ze mnie taka małpa, że ciągle z drzewa spadam... - mruknęła trochę rozbawiona swoimi "przygodami".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:13

"Pomysł z ogniskiem nie jest taki zły... I tak zresztą mam nie wiele zamówień jako łowca... Krótko mówiąc jestem za dobry i obcy i to nie pasuje wszystkim... Ale zostawmy to w spokoju... Zaraz wracam." Gdy skończył wilk wstał i ruszył w las... Kilka chwil później Rei jako człowiek wrócił ze stosem drewna które położył kawałek od brzegu... Ułożył odpowiednio kawałki drewna... - A może wreście zrobić pożyteczny użytek z tej ręki? Spytał jakby sam siebie... Skupił się... Przez dłuższy czas nic się nie działo... Rei już stracił nadzieje a tu właśnie w tym momencie ręka zapłonęła podpalając ognisko. - I Wuala. Powiedział Rei gasząc swoje ramie i siadając przy ognisku. - Przemiana w zwierzę nie jest aż taka trudna jak się wydaje... Z początku może się wydawać skomplikowana ale w gruncie rzeczy jest prosta. Chcesz się nauczyć tego? Spytał patrząc na Avven w tym samym czasie lekko się uśmiechając i grzejąc przy ognisku.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:21

April z Avven usiadły przy ognisku. Avv zaczesała włosy do tyłu.
- Przydałaby się ta umiejętność. - przyznała w końcu, wystawiając ręce do ognia. - Zbyt wiele razu przez tą niekontrolowaną zdolność miałam kłopoty. Tak naprawdę nie wiele wiem na temat swojej drugiej natury. - wpatrywała się w taneczne płomienie. Przyjemne ciepło było dla niej ukojeniem.
- Aasimar pewnie nie maja takich problemów... - zwróciła się do April.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:26

Wpatrywała się w ogień, kiedy usłyszała pytanie Avven.
-Hmm.. nie, nie ma..ale ma inne-nie odrywała wzroku od ogniska.-Poznałam już chyba istoty przeróżnych ras, a jestem w mieście od niedawna... -zmieniła szybko temat na inne tory.-Wy jesteście stąd? -wyciągnęła z torby zielone jabłko. Podała torbę Avven- Jeśli jesteście głodni proszę, częstujcie się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:34

- Zatem zacznijmy od razu... Wpierw musisz zaakceptować to kim jesteś... Możesz czuć do sobie wszystko ale musisz zaakceptować kim jesteś... Jak już to zrobisz w swoim umyśle skup się i zacznij czuć,widzieć,myśleć jak właśnie małpa... Spróbuj czuć się niczym w skórze małpy... Wiem że to brzmi dziwnie i skomplikowanie ale w praktyce jest bardzo proste... Jak raz ci się uda potem już będzie się udawać zawsze... No dalej! Spróbuj. Ostatnie słowa powiedział głośnym ale i zachęcającym tonem... Gdy usłyszał pytania April początkowo zastanawiał się co powiedzieć... - No więc mieszkam w Laros ale nie pochodzę stąd... Byłem podróżnikiem... Wędrowałem tu i tam... A co do jedzenia to ja dziękuje... Kilka godzin temu zjadłem prawie całą sarnę... Tak wiem co sobie myślisz ale już czasem zachowuje się niczym zwierzę... Poza tym to łatwiejsze,tańsze i w moim myśleniu bezpieczniejsze niż kupowanie jedzenia w mieście... Po skończeniu tego co powiedział wrócił wzrokiem na Avven patrząc czy w końcu jej się uda...
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 08:48

- Ja również jestem podróżnikiem. - odpowiedziała April. - Nawet nie wiem skąd pochodzę. - potem przyswoiła słowa Rei'ego. Zamknęła oczy i przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone wśród drzew. Smak słodkich bananów i zapach liści. Dotyk kory drzew, na które wchodziła. Wspomnienia masowo powracały. Ona miała więc z małpy niż z człowieka. I dopiero teraz sobie to uświadomiła. Gdy otworzyła oczy nie była już w postaci ludzkiej a zwierzęcej.
"O cholera udało się!" krzyknęła w myślach, ale tak, że i Rei, i April ją usłyszeli...
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptyWto Cze 15 2010, 09:08

-Nie wiesz co myślę-uśmiechnęła się.-Wiem, że aby przetrwać trzeba się przystosować i jakoś sobie radzić. Dlaczego bezpieczniejsze jest polowanie od kupowania jedzenia w mieście?
Avven po udało się zmienić w małpkę po radach Reia.
-Dobry z pana nauczyciel. Szybko jej poszło.-następnie zwróciła się do Avven
-Wyglądasz na strasznie zmęczoną...dobrze się czujesz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 01:07

- Ła nie krzycz tak... Z początku będziesz długo się zmieniać ale z praktyką zajmie to kilka sekund. Poza tym zmiany dla Terinei którzy dopiero zaczynają poznawać swoją naturę są wyczerpujące... A dlaczego bezpieczniejsze? Cóż... Ludzie z miasta patrzą na mnie dosyć krzywo... Wysłali już ponad dwie setki ludzi którzy mieli mnie zabić... Póki co bez rezultatu... Dlatego wolę się nie pokazywać w mieście... Chyba przeniosę się do Ashilut lub Sanvante bo w Laros jestem zbyt rozpoznawalny... Pomimo iż jestem jednym z najlepszych łuczników i łowców na Avalonie to właśnie za to że nim jestem ludzie w Laros patrzą na mnie krzywo... Wolą starych łowców,nawet jeśli są gorsi ode mnie... A co do nauki to ja mam do tego talent... Mógłbym nawet beztalencia nauczyć władać mieczem jak zawodowy szermierz. Powiedział jakoby się chwaląc w ostatnim zdaniu no ale cóż... Ma ten dar do nauczania. - Powrót do ludzkiej postaci jest łatwy... Po prostu znów zacznij czuć i myśleć jak człowiek a wszystko wróci do normy. Powiedział uśmiechając się po raz kolejny...
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 01:39

Avven skupiła się na ludzkich cechach, które przychodziły jej z trudem. Może dlatego, że tak naprawdę nie lubiła ludzi. Minęło kilka minut zanim ponownie stała się człowiekiem, po czym z torby wyciągnęła jabłko, które zjadła w kilka sekund.
- Padnięta jestem... - przyznała słabym głosem. Teraz już ledwo co mogła mieć otwarte oczy. Jednak ostatkami sił zapytała:
- Jeśli jesteś dobrym nauczycielem nauczysz nas walczyć mieczem? Mój co prawda będzie za dwa dni, ale mogę zapłacić! - w jej głosie słychać było ekscytacje. "W końcu kiedyś musi mnie ktoś nauczyć..." pocieszyła się w myślach.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 01:49

-Ooo tak jeśli umiesz to ja też poproszę o nauki-uśmiechnęła się tajemniczo. Wyciągnęła swój miecz i odwinęła go.
-Tyle, że ja przynajmniej z jeden dzień nie mogę używać mojego miecza.-tak jak powiedział Gray. Miecz może zabić demona.. nie wiedziała czy to aby dobry pomysł ćwiczyć nim z Reiem.
-Ekhem... tyle że... eee.. on może Cię zabić,ponieważ jest zrobiony w celu zabijania demonów,a bezwiednie mogłabym Cię nim zranić czy coś. Taka już niezdara mała ze mnie.-Uśmiechnęła się blado.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 03:04

- Oho widzę że będę miał trochę roboty... Powiedział i roześmiał się. No cóż sam się w to wkopał tak więc teraz już się nie wywinie. - Avven ja nie chcę byś płaciła za naukę... To że się czego kolwiek nauczysz będzie zapłatą samą w sobie,podobnie ty April... Hm... Rei zaczął gładzić się po podbródku w geście zamyślenia... - Aj tam trudno... Raz się żyje. Powiedział uśmiechając się i podnosząc z ziemi. Rei wyjął swój miecz i zwinnie zakręcił nim w dłoni po czym przyjął postawę defensywną. - Jeśli chodzi o runy magiczne to możesz go używać już teraz tylko niezbyt długo bo runa zniknie. Sam coś tam kułem więc wiem. Na razie potrzebne wam są ogólne wskazówki. Każdy tworzy swój własny styl walki,odmienny dla każdego. Odpowiednie połączenie ataków powinno pomóc w walce. Ale skoro to podstawy to zaatakuj mnie najlepiej jak potrafisz... Spróbuję obronić. Avven spokojnie ty na razie poobserwuj. Po skończeniu wykładu czekał w pozycji defensywnej na ruch April.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 04:50

April popatrzyła wielkimi oczami na Reia
-W sensie że już nauka?-Kiedy chłopak wstał i przyjął postawę prosząc by go zaatakowała. Zrozumiała, że już. Wstała otrzepała sukienkę. Próbując przybrać odpowiednią postawę. Uniosła miecz obiema rękoma i ruszyła na niego, lecz jej cios okazał się chybiony a ona sama niemal się nie wywróciła. Pokręciła głową na własną niezdarność i ruszyła jeszcze raz, lecz i tym razem cel jej umknął.
-Ja to się chyba nie nauczę..-westchnęła z rezygnacją...-ja nigdy nie walczyłam... nigdy..
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 05:08

Avven zjadła jeszcze z trzy jabłka, które znalazła w torbie April. Gdy zobaczyła scenkę "walczącej" dziewczyny, powstrzymała rozbawienie. Mówiła sobie, że to nie ładnie bo sama sobie lepiej nie radzi. Jedynie zwinnością może się pochwalić niczym więcej. Ale mimo to chciało jej się śmiać.
Zmęczenie powoli odchodziło, ale Avv położyła się na brzuchu zginając nogi w kolanach. Zjadła kolejne jabłko przyglądając się Rei'emu i April.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 06:24

- Nie mów tak. Powiedział zdecydowanie Rei. - Nauczyć da się wszystkiego... Wystarczy w to włożyć swoje uczucia i serce i wszystko stanie się proste... Jako że ty raczej do osiłków nie należysz musisz poznać kilka sztuczek by wykorzystywać zwinność,szybkość i zręczność ale też i kilka innych... Wpierw naucz się wyprowadzać czyste cięcia... Nie walcz mieczem jednoręcznym w dwóch dłoniach. Chwyć rękojeść mocno w jednej ręce,ostrzem do góry. Po tych słowach Rei zademonstrował pozycje o której mówi. - A teraz musisz wykonywać cięcia i łączyć je... Ot chociażby coś takiego... Gdy skończył Rei ciął jedno cięcie w dół,po czym z dołu wyprowadził cięcie w górę,wykonał obrót i pchnięcie [czyli można powiedzieć wbicie ostrza miecza w cel]. - Każdy musi dobrać sobie odpowiedni zestaw ruchów i ciosów... Tu nie pomogę... Musisz sama się zdecydować jak to zrobić. No dalej! Zaatakuj jeszcze raz. Teraz pamiętaj o moich radach. Przy okazji... Jeśli chcesz zadać cięcie,wykonaj obrót... Twój atak będzie miał większą siłę... Gdy skończył znów przyjął postawę defensywną czekając na April.
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 08:31

Przełożyła miecz do prawej ręki skopiowała wymachy Reia, stwierdzając, że rzeczywiście miecz jest lekki..na tyle lekki że może władać nim bez używania drugiej ręki.
-Masz rację-zgodziła się z chłopakiem. Ruszyła w jego stronę z opuszczonym mieczem. Wykonała zwinnie obrót i pchnięcie... nie zauważyła że go drasnęła. Z jego ręki zaczęła obficie cieknąć krew. Kiedy zauważyła co zrobiła rzuciła miecz i podeszła do Reia.
-O Boże! przepraszam...ja... jestem uzdrowicielką. Pokaż ranę... jeszcze raz przepraszam...
Powrót do góry Go down
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 EmptySro Cze 16 2010, 08:46

Faolán długo poszukiwał miejsca, gdzie może w spokoju posiedzieć i zastanowić się nad tym i owym. Niestety, i tutaj go nie zazna - przychodząc nad wodospad zauważył, że najwyraźniej nie jest tu sam. Oprócz niego były tu bodajże aż trzy osoby. Młodzieniec westchnął ciężko, a potem zbliżył się do nich z lekką niepewnością, bo dawno z nikim nie rozmawiał.
- Witajcie - zwrócił się ogółem do wszystkich zebranych, a potem dostrzegł, że przebywa w obecności dwóch dam, więc dodał - moje uszanowanie.
Uśmiechnął się pogodnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mini wodospad - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mini wodospad   Mini wodospad - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mini wodospad
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wodospad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Zagajnik-
Skocz do: