Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ruiny willi rodziny Britannia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Genesis Rhapsodos
Rycerz
Genesis Rhapsodos


Rasa : Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 36

Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny willi rodziny Britannia   Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 EmptyPon Cze 28 2010, 05:09

- Tak głównie ze względu na tradycję rodzinną.- odparł dziewczynie.- Britannie zawsze strzegli rodzin królewskich.
Genesis po chwili odwrócił się tyłem do dziewczyny i zagwizdał, a po chwili na miejsce przybiegł jego koń Sephiroth.
- No nic czas ruszać dalej. Może podrzucić cie gdzieś?- powiedział wsiadając na swojego czarnego cztero- kopytnego towarzysza.
Powrót do góry Go down
Crystal Myilo
Łowca nagród
Crystal Myilo


Rasa : Grant
Skąd : Altar
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : oczy jak płynna lawa
Charakter : cięzko to okreslic ^^
Broń : miecz schowany w pochwie na plecach. oraz dwa sztylety pochowane w cholewkach butów.
Liczba postów : 39
Pełniona funkcja : Zwyczajny użytkownik aż do szpiku kosci ^^
Skąd wiemy o forum? : topka chyba <mysli>

Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny willi rodziny Britannia   Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 EmptyWto Cze 29 2010, 09:18

Skinęła głową. - Możesz mnie podrzucić do miasta skoro już tak proponujesz. - powiedziała wsiadając na konia chłopaka. Objęła go lekko w pasie i uśmiechnęła się pod nosem. - A ty gdzie w sumie jedziesz?
Powrót do góry Go down
Genesis Rhapsodos
Rycerz
Genesis Rhapsodos


Rasa : Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 36

Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny willi rodziny Britannia   Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 EmptyWto Cze 29 2010, 09:39

- Ja?- zastanowił się przez chwilę. W sumie nie miał wyznaczonego kursu więc mógł jechać gdzie tylko chciał.- Jadę tam gdzie mnie wiatr poprowadzi.
Koń chłopaka ruszył bez żadnych problemów i gnał w stronę miasta.

[z/t oboje]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ruiny willi rodziny Britannia   Ruiny willi rodziny Britannia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ruiny willi rodziny Britannia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Avenam di Britannia
» Impreza z okazji zmiany właściciela willi.
» Ruiny domu Wayland'ów.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Ruiny miasta-
Skocz do: