Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Racha ciacha bum.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptyPon Maj 17 2010, 03:45

Z racji tego, że oprócz naszej gwiazdy Lorki, nikt nic tu nie pisze, ja się więc ośmielam udzielić ^^ Część tutejszych userów już mnie zna, więc mogą nie czytać, bo zapewne niczego nowego do ich życia nie wniosę xD

Na imię mi Anka, lada moment stuknie mi 18-stka. Mieszkam w pewnym podlaskim miasteczku i jest mi tu bardzo dobrze. Uczę się w liceum na profilu biologiczno-chemicznym. Co w przyszłości? Może medycyna, może farmacja, może analityka medyczna. Zależy od matury :<

Interesuję się mangą i anime, choć tym pierwszym zdecydowanie mniej. Mam na swoim koncie wiele tytułów, ale moimi najukochańszymi anime są Death Note oraz Black Lagoon xD Marzy mi się wyjazd do Japonii albo udział w jakimś cosplayu.

Co do muzyki...Głównie słucham rocka i metalu (zwłaszcza symfonicznego i gotyckiego :3), ale nie pogardzę reggae, psychodelicznym rapem, w miarę normalnym popem czy muzyką klasyczną. Nie zniosę jedynie tzw. łubudubu, czyli techno.

Yyy oczywiście mam swoje talenty. Śpiewam i rysuję pokemony w zeszytach przedmiotowych ^^ Próbowałam umieścić tu próbkę swych umiejętności, ale niestety zdjęcia są słabej jakości :<

Charakter w rzeczywistości mam w sumie podobny jak tutaj. Mogę siedzieć przez godzinę opanowana, żeby za chwilę cieszyć się drugą godzinę z byle czego. Mam sadystyczne poglądy, ale ludzie mnie za nie raczej lubią Racha ciacha bum. 812989 Cenię sobie inteligencję i odpowiednio stosowaną ironię ^^

Pozdrawiam :3
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptyPon Maj 17 2010, 04:05

Death Note'a przeczytałam dwa tomy mangi ;3

Też nie znoszę techno! ==

Też trochę śpiewam, w chórze szkolnym~ xD
Powrót do góry Go down
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptyPon Maj 17 2010, 09:28

Zgapiasz ode mnie ulubione anime! Jak na razie nie spotkałem nikogo, kto lubi Black Lagoon :3

Hm, bio-chem... Też na to idę. Kocham biologię.
Powrót do góry Go down
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptyWto Maj 18 2010, 06:21

Kochasz biologię? Należysz do naprawdę wąskiej grupy społecznej, ale szacunek ^^ Ostrzegam tylko, że na tym profilu biologia jest o wiele trudniejsza od chemii (oczywiście zależy jeszcze jaki nauczyciel). Ale poradzisz sobie ^^

Revy, Eda i Bałałajka to moje idolki :3
Powrót do góry Go down
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptySro Maj 19 2010, 07:13

Tak, poladzem siobie bo zdolne dziecko jeśtem :3

No Revy i Eda są świetnie, ale Bałałajki już nie lubię. Tak po prostu.
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. EmptySob Maj 29 2010, 10:37

Ja czekam na twoje pokemony ;3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Racha ciacha bum. Empty
PisanieTemat: Re: Racha ciacha bum.   Racha ciacha bum. Empty

Powrót do góry Go down
 
Racha ciacha bum.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: