Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wieżyczka

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 06:35

We wnętrzu zrujnowanej wieży zawsze można spotkać stada różnych gatunków sów. A zwłaszcza teraz, w okresie wczesnego lata, gromadziło się ich tutaj całe mnóstwo. Ke'Ladriel w postaci płomykówki wyróżniała się spośród nich śnieżno białym upierzeniem, dzięki czemu można było dojrzeć ją z daleka.
Siedziała sobie skulona, ze skrzydłami przy dziobie, na jednym z kamieni.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 06:41

Po raz kolejny Sinikar wyszedł z portalu. - Muszę się do tego przyzwyczaić. Powiedział lądując z hukiem wewnątrz wieży płosząc większość sów. Po chwili leżenia wstał i otrzepał się z kurzu. - Gdzie ja jestem? Mrukną sam do siebie próbując skojarzyć miejsce gdzie jest. " Za wcześnie wyszedłem..." Pomyślał rozglądając się wokół.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 06:45

Sowy, które osiadły na "dnie" wieży wzleciały w górę, gubiąc szare pióra i robiąc straszne zamieszanie. Te, które siedziały wyżej zatrzepotały tylko skrzydłami i obserwowały nieznajomego, który zakłócił im ich odpoczynek.
Kela otworzyła lekko ślepia i spojrzała w dół.
"Ech... zawsze ktoś musi nabroić...", pomyślała i zahukała cicho po sowiemu.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 06:51

" No cóż... Posiedzę tu chwilę i pewnie zaraz ruszę dalej." Pomyślał Sinikar siadając plecami oparty o jedną ze ścian. Jako ze już z wieku była słaba a zimno Sinikara dodatkowo ją osłabiło pękła pod jego ciężarem A Sinikar spadł w dół. Nie nie spadł. Wrócił z powrotem do wieży dzięki własnym skrzydłom... Gdyby ich nie miał pewnie by już skończył na dole swój żywot. Wylądował na środku wieży i ukrył skrzydła z powrotem za plecami. " Było blisko." Pomyślał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:07

Kiedy ściana pękła, wszystkie sowy wzleciały jak oszołomione. Ke'Ladriel spokojnie zleciała w dół, za wieża przemieniła się w kobietę i podeszła po cichaczu do Sinikara...
- Ładnie to tak straszyć niewinne stworzenia z ich legowiska? Wink - zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:15

- A ładnie straszyć kogoś kto ledwie umknął śmierci? Spytał odwracając się w kierunku głosu. Była to kobieta. A jak każdej kobicie tak i jej trzeba złożył pokłon. Sinikar ukłonił się. Po czym podniósł się z powrotem do pionu. - Sinikar. Z kim mam przyjemność rozmowy? Spytał spokojnie patrząc kobiecie w oczy. Lubi to. Lubi widzieć oczy innej osoby.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:21

Dygnęła przed nimi grzecznie.
- Ke'Ladriel - przedstawiła się.
Rozejrzała się po niebie. Z góry zlatywały jeszcze sowie pióra, na szczęście nie jej.
- O, w takim razie przepraszam. Ale jak widziałam, to ty spowodowałeś swój upadek. Albo lód sam wyrósł ze ściany Wink. - na jej twarz wciąż widniał ten sam delikatny uśmieszek.
Nie chciała być złośliwa czy opryskliwa.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:29

- No cóż to nie moja wina że wszystko czego dotknę zamarza. No prawie wszystko. Powiedział przespacerując się wokół Ke'ladrieli. - A więc wiesz że zamrażam wszystko dotykiem i mam skrzydła... A ty coś powiesz mi o sobie? Spytał dalej spacerując w kółko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:32

- Jesteś Aniołem, prawda?
Wiedziała coś o nich. Kilka razy pomogli jej rasie ocalić Las Keremski przed ludźmi. Uśmiechnęła się szerzej.
- Jestem Strażniczką pobliskiego lasu. - wskazała mu zielony skraj. - Descola.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:40

Sinikar przystaną na moment i zaczął stukać palcem w brodę. - Tak chyba jestem aniołem... Pomijając to że od wielu tysięcy lat nie widziałem nieba i byłem archaniołem. Byłem... A teraz. Tu przerwał i przez moment się nie odzywał. - Zresztą... Cieszę się że choć jedna osoba nie mówi. E jak jesteś aniołem to czemu nie jesteś tam? Kończąc zdanie wskazał palcem do góry. - Ale to potwornie długa historia i nie wiem czy chcesz jej słuchać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:45

- Rozumiem - skwitowała krótko.
- Jeśli chcesz, możesz mi ją opowiedzieć Wink. Czas mnie nie goni.
Chwyciła za rąbki spódnicy i usiadła po turecku na trawie.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 07:58

- Nie wiem czy chcesz ją usłyszeć... Ale skoro prosisz. Sinikar stanął przed Kelą. Wziął głęboki wdech i zaczął opowieść. - A więc... Jak widzisz jestem aniołem. W niebie zaś byłem archaniołem. Jednym z najlepszych dowódców obrony nieba. I nadeszła wojna. Pierwsza wojna nieba i piekła. Gdy wojska piekielne wdarły się do nieba ja ostałem sie jako ostatni dowódca obrony. Wraz z garstką wiernych żołnierzy anielskich powstrzymaliśmy hordę piekieł przed wdarciem do nieba. Lucyfer jednak nie odchodzi z pustymi rękami. Wziął mnie. Jako jeńca. W piekle przez kilka ładnych lat torturował mnie on i całe bandy demonów. To nie były przyjemne lata. Ale w końcu uciekłem. Wróciłem tutaj. Na ziemię. Jako własnie ta istota którą widzisz. Początkowo mieszkałem tutaj ale poznałem pewne zaklęcie. Podróż przez wymiary. I ruszyłem na poszukiwania sensu mego życia. W końcu nie znajdując go ale pomagając wielu istotom wróciłem z tej wyprawy tutaj. I zostanę tu już aż do śmierci.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:04

Słuchała go uważnie. Jak to Descola, zachowując przy tym beznamiętny wyraz twarzy i pochłaniając każde słowo.
- Jak udało ci się uciec z piekła? - spytała, kiedy skończył mówić. - Pewnie nie było to łatwe...
Miała zamyśloną minę. Podróż przez wymiary?
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:10

- Nie było. Gdy armie piekielne szykowały kolejny szturm uciekłem z pałacu tortur Lucyfera i wskoczyłem w pierwszy lepszy portal. Za krótko podróżowałem tamtym wymiarem i wyszedłem z niego na ziemi. Nie w niebie. A portal do nieba można otworzyć tylko w piekle bądź czyśccu. I to główny powód tego dlaczego nie trafiłem do nieba z powrotem. Gdy to wszystko powiedział trochę mu ulżyło. Jak za każdym razem gdy ujawniał jakieś sekrety z jego życia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:14

- Jesteś w stanie się poświęcić, żeby znów znaleźć się w niebie?
Ona miała swoje małe niebo tuż przy sobie... na ziemi, przy naturze. To był jej dom, jej przeznaczenie i jej życie. Za nic by go nie zamieniła.
- Krótko mówiąc - miałeś ogromne szczęście, że uciekłeś.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:23

- Tak jestem w stanie się poświęcić. Ale jeśli miałbym się poświęcić to zabiorę ze sobą też jak najwięcej demonów. Nie mówię tu o wszystkich jakie istnieją bo poznałem już kilka miłych. Ale z chęcią bym zabrał ze sobą jak najwięcej tych najbardziej splugawionych demonów jakie kiedykolwiek chodziły po ziemi. Sinikar spojrzał gdzieś w dal. - Dobrze streszczone na koniec. Powiedział z uśmiechem spoglądając w dal. Teraz gdy tyle razy wspomniał o niebie znów poczuł tę tęsknotę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:33

- Taaa... demony to niezbyt przyjacielskie stworzenia. Choć i wyjątki się zdarzają.
Kiwnęła głową i założyła kosmyki włosów za ucho. Wiał dość spokojny, wieczorny wiaterek...
- Jesteś pewny, że mógłbyś wrócić do nieba? Wiesz... za to, że byłeś w piekle, mogą uznać cię za... "skażonego".
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:40

- Przyznam się że nad tym nie myślałem. Stwierdził po tym jak Kela powiedziała że mogli by go uznać za zepsutego. - Cóż... Póki co nie dowiem się... I nie dowiem się aż zginę. Powiedział po czym wzruszył ramionami. - Ale jeśli bym trafił do piekła... Sinikar obrócił się gwałtownie w kierunku Keli. - To utopiłbym je w krwi demonów... Powiedział jakimś dziwnie... Niskim głosem jednak po chwili się opamiętał. - Chyba przesadziłem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 08:53

- Właśnie dlatego to tak duża cena. Twoje życie.
Zmarszczyła cienkie brwi w jedną prostą linię.
- Nie myśl tak... to tak, jakbyś właśnie plamił swoją anielską naturę. - zastanowiła się. - A, nieważne. Ach, wymyślam, nie słuchaj mnie ^^.
Wstała nagle i otrzepała spódnicę.
- Muszę już iść, do zobaczenia Wink. - pożegnała go i pognała w stronę lasu.

[zt]
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka EmptyPon Maj 24 2010, 09:03

- Do zobaczenia. Odpowiedział gnającej w las Keli. " Czy faktycznie mógłbym nie trafić do nieba?" Z taką myślą wzbił się w niebo i odleciał. Gdzieś tam w siną dal.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieżyczka Empty
PisanieTemat: Re: Wieżyczka   Wieżyczka Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieżyczka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Ruiny miasta-
Skocz do: