Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 MG - poszukiwany, poszukiwana!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Finirael Mindmaster
Psycholog
Finirael Mindmaster


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Liczba postów : 44
Skąd wiemy o forum? : bleach.iowoi.org

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptySob Cze 05 2010, 08:11

O! Jestem pierwszy w tym dziale Very Happy
No dobra, mam do was wszystkich pytanko. Czy znalazł by się wśród was ktoś, kto chciałby poprowadzić mą rozgrywkę jako MG? Chciałbym, aby ktoś zajął się moją postacią na stałe, żeby nie wypadać z wątku.
Nie wymagam dużej częstotliwości odpisów (byle tylko w granicach normy), więc walić śmiało Smile. Każdy kto ma trochę czasu, dobry pomysł i wenę twórczą - mile widziany.
Czekam
Pzdr
Powrót do góry Go down
Nocturne Timecrook
Szpieg organizacji „Tempus Fugit”
Nocturne Timecrook


Rasa : Tempus
Skąd : Altar
Liczba postów : 6

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptySob Cze 26 2010, 23:42

Tak, tak, ten gość nade mną to ja Very Happy. Ta sama osoba, dwa konta. W każdym razie Finirael znalazł już MG, teraz potrzebuje go Nocturne Smile
H E L P M E ! ! !
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptySob Cze 26 2010, 23:45

Takie pytanie: kto jest MG Finiraela? Bo musi być to ktoś ze składu.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Finirael Mindmaster
Psycholog
Finirael Mindmaster


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Liczba postów : 44
Skąd wiemy o forum? : bleach.iowoi.org

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptyNie Cze 27 2010, 06:12

No, na razie prowadzi mu/mi Aelae, właściwie nie jest to oficjalne, ale gramy sobie spokojnie. Nie może być tak?
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptyNie Cze 27 2010, 07:44

Jak Aelae, to spoko Wink
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Nocturne Timecrook
Szpieg organizacji „Tempus Fugit”
Nocturne Timecrook


Rasa : Tempus
Skąd : Altar
Liczba postów : 6

MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! EmptyPon Cze 28 2010, 01:36

No dobra, od teraz - ani Finirael, ani Nocturne nie mają MG Sad. Przydałby się choć jeden...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty
PisanieTemat: Re: MG - poszukiwany, poszukiwana!   MG - poszukiwany, poszukiwana! Empty

Powrót do góry Go down
 
MG - poszukiwany, poszukiwana!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Kosz :: Archiwum :: Ogłoszenia, pytania, propozycje-
Skocz do: