Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Namiestnika

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Myrtan Illart
Namiestnik // Konny jeździec
Myrtan Illart


Rasa : Hur'ande
Skąd : Ashilut
Liczba postów : 39
Skąd wiemy o forum? : (Drapie się po głowie) aaa! od mędrca Google.pl

Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika EmptySro Cze 16 2010, 02:36

Pomieszczenie składające się z 3 izb. Pierwsza z nich, najważniejsza, jest przestronna i służy jako "pracownia". O jasność w pomieszczeniu dba duże okno, przez które wpadają promienie słońca. Ściany są blade, ale przyozdobione w szczególności dużymi obrazami.
Dwie pozostałe izby to standardowa łazienka i sypialnia namiestnika. Znajduje się w niej duże łóżko z baldachimem oraz dwie szafki: jedna (duża) na ubrania oraz szafka nocna.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart
Namiestnik // Konny jeździec
Myrtan Illart


Rasa : Hur'ande
Skąd : Ashilut
Liczba postów : 39
Skąd wiemy o forum? : (Drapie się po głowie) aaa! od mędrca Google.pl

Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika EmptySro Cze 16 2010, 02:42

Szedł przez korytarz spoglądając przed siebie,nagle dotarł do małych złotych wrót.Stało tam 2 strażników,od razu gdy zauważyli mężczyznę to skrzyżowali Halabardy,aby zagrodzić mu wejście.Pokazał im klucz,a oni spojrzeli po sobie i kiwnęli do siebie głowami(Królowa nigdy nie oddawała tego klucza) wpuścili mężczyznę,a on spojrzał na duże okno uśmiechając się,podszedł do okna,i spoglądał na całe królestwo z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart
Namiestnik // Konny jeździec
Myrtan Illart


Rasa : Hur'ande
Skąd : Ashilut
Liczba postów : 39
Skąd wiemy o forum? : (Drapie się po głowie) aaa! od mędrca Google.pl

Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika EmptySro Cze 16 2010, 03:09

Przestał spoglądać w okno.Rozejrzał się po komnacie. Dokładnie obejrzał wszystkie trzy izby.Zaczęło mu się tak naprawdę nudzić.Ściągnął z siebie szlacheckie ciuchy,i ubrał ciuchy podróżnicze.Ubrał też ciemno-brązową pelerynę,i założył kaptur.Przez plecy przewiesił kołczan i łuk,a do pasa przyczepił pochwę ze stalowym mieczem.Podszedł do szafeczki,otworzył drzwiczki i wyciągnął z niej sygnet namiestnika.Włożywszy sygnet namiestnika,wyszedł z komnaty zamykając ją na złoty klucz.
-Pilnujcie,pilnujcie dumni żołnierze.
Mruknął do strażników i ruszył biegiem przez korytarz wkładając klucz do kieszeni.

(z/t)
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika EmptyNie Cze 27 2010, 08:35

Przez korytarz szedł pewien młodzieniec, najwyraźniej szukał jakiejś komnaty.
Idąc tak zauważył małe złote wrota przed którymi stali dwaj strażnicy.
Może oni będą wiedzieć gdzie tu jest komnata namiestnika Pomyślał Liren idąc w stronę strażników.
- Przepraszam panów, wiecie gdzie jest komnata namiestnika?
Obaj strażnicy popatrzyli się na siebie trochę zdziwieni.
- Tak za tymi drzwiami Odezwał się jeden ze strażników pokazując na złote wrota.
- A... Zawiesił się na chwile chłopak, dziwiąc się że tak szybko ją znalazł.
- A... Jest może Namiestnik u siebie. I czy ewidentnie można było by się z Nim spotkać
- Przykro nam ale pana namiestnika nie ma. Odpowiedział jeden z strażników.
- Aha w takim bądź razie ja se poczekam Mówiąc to zaczął rozglądać się po korytarzu szukając jakiejś ławki. Nie trwało to długo ponieważ nieopodal stała jakaś jedna ławeczka. Usiadł na ławeczce i mógł jedynie czekać aż Pan Namiestnik się zjawi.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika EmptySob Lip 03 2010, 21:07

Siedząc tak na ławce rozglądał się we wszystkie strony wypatrując namiestnika
No gdzie on jest ile można czekać Myśląc tak wstał z ławki i pochodził tak jeszcze przez chwile wykonując kilka kółek po korytarzu. Nie ja nie wytrzymam. Mam jeszcze tyle spraw na głowie. Nie mam czasu aby go tutaj tak marnować.
Po tych słowach podszedł do strażników.
- Ja już może sobie pójdę, powiecie namiestnikowi że go szukam
- Zobaczę co da się zrobić.- Powiedział jeden se strażników
- OO... Dziękuję bardzo i do widzenia
Po tych słowach odwrócił się i wyszedł na miasto...

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Namiestnika Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Namiestnika   Komnata Namiestnika Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Namiestnika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Komnata tronowa
» Komnata tronowa
» Komnata Alucard'a
» Komnata Rashell
» Komnata przy sali tronowej "Wielka Biblioteka i labirynt Lilith"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Ashilut :: Pałac-
Skocz do: