Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy

Go down 
AutorWiadomość
Julexuly Cheddamina
Władczyni marionetek // Lalkarka

Rasa : Atoldae
Wiek postaci : 18
Obecny wygląd : Brązowe włosy są zwinięte w luźno zwisające wzdłuż szyi i dekoltu pukle, a obfita grzywka obcięta jest nieco ponad brwiami. Ma makową opaskę w czarną jodełkę i takiego samego koloru sukienkę bez ramiączek, która posiada ciemną falbankę nad dekoltem i ciemną kokardę w dole pleców.
Znaki szczególne : Jest lalką, ubiór, całkowicie białe oczy.
Charakter : O Julexuly nie można powiedzieć złego słowa, jest grzeczna, kulturalna, miła. Elegancka. Czasem zdarza jej się być trochę wścibską, ale to przecież nic dziwnego u dziewięciolatki. Bywa zadziorna, ale nigdy do przesady. Słowem dziecko (a raczej lalka)- cud.
Broń : Lalki o różnych mocach
Przyjaciele : Soteath Sevila
Liczba postów : 38
Pełniona funkcja : Mistrz Gry
Skąd wiemy o forum? : Banner

PisanieTemat: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Pon Cze 28 2010, 11:35

Mam na imię Sara, kocham moję imię i nie wstydzę się go, a jednak nie używam w PBF'ach, bo mi jakoś z tym dziwnie. Moje nazwisko zaczyna się na "W", a kończy na "k". Właśnie ukończyłam drugą klasę gimnazjum ze średnią 4,53, czyli mało imponującą. Jak już mogliście sie domyślić mam 14 lat. 15 skończę we wrześniu. Mieszkam w Puławach w woj. lubelskim.
Mam 167 cm, miejmy nadzieję, że jeszczę urosnę przynajmniej troszkę. Nie jestem jakaś super chuda, ani nawet szczupła, ale jak to niektórzy zwą w sam raz i nie mam komleksów, ani nic z powodu wagi. Ważę 59/60 kg.
Apropos wiary wrzuce tu tekst,który napisałam na innym forum (nie bijcie), Sunny to ja:
"Sunny nie wierzy w to, że Adam był pierwszym człowiekiem na ziemi.
Sunny wierzy, że gdzieś jest dobro i zło.
Sunny nie chodzi do kościoła.
Sunny modli się do nie wie sama kogo/czego.
Sunny uczęszcza na religie.
Sunny nie zamierza iść do bierzmowania w najbliższym czasie.
Sunny ma Sakrament Chrztu i Eucharystii.
Sunny ma babcie ateistkę, wierzących rodziców i niochrzczoną siostrę (4,5 roku).
Sunny nie wie jakiej jest wiary."
Jestem biseksualna, a może nawet les, za wcześnie na ocenę.
Obawiam się, że mam spore problemy z psychiką. Zdiagnozowałam u siebie objawy manii. Ludzie mówią, że jestem dziwna. Prawdopodobnie przeszłam proces dewiacji. Mój pierwszy PBF to Zakon (zakonni.eee? cośtam) niestety już go nie ma, zreaktywował się jako Ognisty Hufiec (także rozpadł sie po niezbyt długiej działalności), co kojarzyło się niektórym z harcerzami płci męskiej biegającymi nago wokół ogniska, oczywiscie wszyscy mieli byc gejami xD. Nie lubię 'nowych' bajek. Kocham stare produkcje Disney'a. Uwielbiam Tim'a Burton'a, jego żonę (Helena Bonham Carter) oraz Johnnego Depp'a. Uwielbiam czytać książki, przeróżne. Nie lubię oglądać telewizji, staram się ograniczać tylko do inteligentnych, kreatywnych reklam, Doktora House'a, Galileo, Animal Planet oraz Discovy Channel. Potępiam Hanne Montane, Justina Bimbera, Hai Skul Muzikal etc..
Kocham muzykę. Nie trawię jednak techno, twierdzę, że disco polo jest dobre tylko na dyskoteki i wesela, nie przepadam też za popem ostatnich lat. Staram się być artystką, rysuję. Jestem dziwacznym osobnikiem, dziwnie się ubieram, nie lubie mody. Uważam, że XXI wiek jest spalony. Kocham Steampunk, neowiktorianizm, fantastykę. Bywam na konwentach (Falkon, Nejiro).
Lubię mangę i anime. Tylko jedno anime obejrzałam w całości (26 odcinków po 25 min Wink ) było to Strawberry Panic!, namiętnie czytam Balsamistów, przeczytałam też Beatyful People, Ikara, Trup i sofa. Jestem fanka komiksów (Asteriks i Obeliks, Tytus, Romek i Atomek, Thorgal, Titeuf. Nie lubię spać, ale kocham śnić. Chciałabym móc znaleźć się na zawsze w świecie przepełnionym magią, dziwnymi zjawiskami, fantazją. Kocham sztukę. Ulubiony artysta? Geniusz. Leonardo da Vinci. Moja babcia jest czeszką, kocham ją nad życie, w ogień bym za nią skoczyła. W przyszłości chce rysować komiksy i mieszkać w Pradze, najlepiej U Bulhara. <3
Robię papierowe kapelusiki (małe cylinderki, jutro idę popaoier na taki duuuży), zabieram się za organizację LARP'a terenoweo.
Lubię czytać, łącznie z książkami rodziców i babci mamy ich ok. 3-4 tysięcy. Chodzę do szkoły, której bardzo nie lubię, ale nie przeniosę się, bo boję się, że trafię na coś gorzego niż teraz. Chodzę do koła wokalnego, ale wstydzę się śpiewać solo przed nauczycielem. Czasem wstydzę sie też zapytać o coś sprzedawczyni w sklepie. Jestem mało asertywna i mam dziecinny sposób myślenia, ale nie jestem infantylna, tylko szalona i z tego wynika moje dziwne zachowanie. Nie chce się opalić i z tego powodu unikam pojwiania się w promieniach słońca. Nienawidzę koamrów. Moja grupa krwi to 0Rh-. Mam dysleksję. Mam młodszą siostrę- małpę, którą podobno urodzono dla mnie...pfff... Nie lubię gdy ktoś mi przeszkadza. Już nie raz ktoś oberwał nieźle jak mnie zdenerwował. A ząbki też mam mocne. :3 Gdy byłam mała biłam się z chłopakami, choć bardzo ich lubiłam, do tej pory mam więcej osób które lubię wśród chłopaków. Uważam, że dziewczyny, które znam to zdziry i sa okropne. Mam jedną, zaufaną przyjaciółkę. Niestety, zakochałam się w niej. Cóż zrobić. Jestem chłopczycą. Gdyby moi rodzice to czytali mogliby dowiedziec się o mnie sporo rzeczy. xD Jak coś jest nie jasne, pytać. Oj, długie wyszło. ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Star High
Druid

Rasa : Elf
Liczba postów : 36
Skąd wiemy o forum? : od wujka Google :)

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Pon Cze 28 2010, 16:22

Przebrnęłam do końca ;D
Jesteś strasznie wylewna droga Saro, nie wiem czy to dobrze czy nie, ale mam nadzieję, że w "realnym" świecie w końcu tak samo nauczyć się otwierać przed ludźmi, bo z tego co napisałaś to raczej jesteś nieśmiała, a nad tym trzeba trochę popracować.

A co do tego, że chciałabyś uciec w świat magii, to chyba jak my wszyscy tu zgromadzeni Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loara River
Nowa królowa Avalonu

Rasa : Terinei
Wiek postaci : 27
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Pon Cze 28 2010, 23:40

Sara - ładne imię ;]

Niektóre rzeczy mnie zaskoczyły, ale przemilczę to xD Miło mi było dowiedzieć się czegoś o tobie Wink

Mrrr... x3

Finally, I can see you crystal clear,
    Go ahead and sell me out and a I'll lay your ship bare,
    See how I'll leave with every piece of you,
    Don't underestimate the things that I will do.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Julexuly Cheddamina

Obecny wygląd : Brązowe włosy są zwinięte w luźno zwisające wzdłuż szyi i dekoltu pukle, a obfita grzywka obcięta jest nieco ponad brwiami. Ma makową opaskę w czarną jodełkę i takiego samego koloru sukienkę bez ramiączek, która posiada ciemną falbankę nad dekoltem i ciemną kokardę w dole pleców.
Charakter : O Julexuly nie można powiedzieć złego słowa, jest grzeczna, kulturalna, miła. Elegancka. Czasem zdarza jej się być trochę wścibską, ale to przecież nic dziwnego u dziewięciolatki. Bywa zadziorna, ale nigdy do przesady. Słowem dziecko (a raczej lalka)- cud.

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Cze 29 2010, 00:00

Dziękuję, za ładne imię. Po hebrajsku oznacza księżniczkę czym szczycę się na prawo i lewo. ^^
Zazwyczaj nie jestem taka wylewna, ale tylko jak mnie coś weźmie. Smile
A co Cię tak zdziwiło? xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik

Rasa : Upadły Anioł
Wiek postaci : 26
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Cze 29 2010, 00:24

O kurczę, jesteś bardzo skomplikowaną, ale ciekawą osobistością ^^ Pozwolę sobie jednak skomentować kilka spraw i zadać kilka pytań. Nie bierz tego emocjonalnie do siebie, to tylko ciekawość, związana również z tym, że znam dwie osoby bardzo podobne do Ciebie.

1. Dziwi mnie Twoje podejście do wiary. Uczestnictwo w religii jest, sakramenty są, modlisz się, a dalej nie wiesz, czy wierzysz w Boga? W takim razie po co to wszystko?

2. Na jakiej podstawie dokładnie oceniasz swoje otoczenie? Masz może jakieś wewnętrzne obawy lub obrzydzenie do ludzi?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Julexuly Cheddamina

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Cze 29 2010, 00:58

Po primo. Uczestniczę w religii, bo lubię. Mam niezłą katechetkę, która rozumie, że można np. nie chciec modlić się z innymi, mówi tylko, żeby wstać. Religia ogólnie jest fajnym przedmiotem, Można na niej podyskutować, ale też odprężyć się i podnieść nią sobie średnią. Wink Nie no, żartuję. Nie zależy mi na tym, żeby podnieść sobie średnią tym przedmiotem. Na religii możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy nie tylko z przedziału "Bóg jest dobry, Bóg Cię kocha.", ale też rozmawiamy o przebiegu egzorcyzmów, o pogladzie wiary na różne sprawy. Jestem raczej optymistką i kiedy inni narzekają na to, że zaraz będzie religia cieszę się. W naszej szkole nie ma możliwości uczęszczania na etykę, a poza tym boję się, że rodzice nie pozwoliliby mi na taka zmianę.
Sakramenty są, bo byłam mała, miałam inny pogląd na świat, chodziłam do kościoła, choć szczeże tego nienawidziłam, bo okropnie mnie nudził. Od kilku lat nie chodzę do kościoła. Nie spowiadam się. Jeśli potrzebuję spowiedzi modlę się, gdzie popadnie, bo przecież mówią, że Bóg jest wszędzie. Ale czy ja modlę się do Boga? Tego nie wiem. Czasem chcę też przeprosić albo powiedzieć komuś co mnie dręczy, ale są takie sprawy o których boję się mówić nawet z przyjaciółmi. Wtedy prowadze sobie monolog i mam nadzieję, że Ktoś lub Coś mnie słucha.
Po secundo. Dziewczyn nie lubię od dziecka, nie często znajduję więcej niż jedną, która zostaje moją przyjaciółką. Eh, to dziwnie zabrzamiało. Nie, nie zmieniam przyjaciółek jak rękawiczki, to one zmieniają mnie. >.<
Nie oceniam po pozorach, staram się poznać. Oczywiście kazdemu zdarza się widzieć jakieś tam niby cechy lub zwracać uwagę na wygląd. Dziwnie się skała ale moją przyjaciółką już drugi raz jest dziewczyna, która nie ma internetu, ale to tylko zbieg okoliczności. To co, ze mieszkają na taj samej ulicy, w sąsiednich blokach? Z poprzednią 'przyjaciółką' nie utrzymuję kontaktów. Czasem mam wrażenie, że dziewczyny są żałosne, jak można się malować? W moim wieku? Albo chodzić w butach na obcasach? Bać się złamanego paznokcie i braku pierścionka na wskazującym palcu. Mi to nie odpowiada. Jeśli poznaję dziewczyny o charakterze jakiego nie lubię zazwyczaj się z nimi nie przyjaźnię, choć są wyjątki. Ale ja i tak wolę chłopaków za przyjaciół, mimo, że są obleśni, zboczeni etc.

EDIT Lubię pająki. I węże. Niestety nie mogę posiadać tych słodkich ,:3 Niach, niach, zwierzątek, bo moi rodzice, by mnie zabili.
Co do muzyki to słucham głównie metalu, rock'a, punk'a.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter
Najemnik // Jeździec // Uwodzicielka

Rasa : Człowiek
Wiek postaci : 28
Znaki szczególne : jasnomiodowe oczy
Broń : sztylet noszony na pasku, ew. dwa duze sztylety na plecach
Przyjaciele : Sinikar
Liczba postów : 83
Pełniona funkcja : MG zjawisk dziwnych
Skąd wiemy o forum? : banner

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 06:56

Czemu mieszkasz tak daleko, wyjasnij mi to! XD
szukam steampunkowej modelki, ale nigdzie w Poznaniu nie mogę znaleźć.
tez jeżdżę na konwenty. Tzn byłam na jednym, w planach mam wiele, ale kasy wielki brak. [Magni VII]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.yadira.fbl.pl
Joanna Spoonhead
Wieszczka

Wiek postaci : 22
Znaki szczególne : długie, niebieskie włosy, mocno turkusowe oczy, od czasu do czasu niebieskie plamki na skórze
Broń : Psychokineza
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 27

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 07:29

Modelki do czego? Oo. Nigdy nie byłam w Poznaniu raczej. Ale to tylko 5 i pół godziny drogi. T.T
Zapraszam serdecznie na CyberFalkon tegoroczny. Oczywiście w klimacie cyberpunku. Aż cztery dni będzie trwał. Negocjuje z rodzicami, żeby pozwolili mi być na całym, ale szkoła, szkoła. Ale to dopiero wrzesień! -.-

Mniejsza. A coś czego zapomniałam napisać wczesniej. Jem baaaardzo dziwne rzeczy. Począwszy od kartek papieru przez grafit z ołówków, wkłady do kredek, kawałki plastiku, drewno, ogryzki od jabłek, kończąc na MAGNESACH. Tak, np, takich, które przykleja się na lodówkę. Ja jem tą czarną część. xD Jadam też wosk i gips i płatki piwonii, piankowe kubeczki, styropian. Czyżby na tym się kończyła moja lista? Nie sądze, zapominalstwo.

EDIT Tak, July i Joannę prowadzi jedna osoba. ^^

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loara River
Nowa królowa Avalonu

Rasa : Terinei
Wiek postaci : 27
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 07:34

Eeee... smakują ci takie rzeczy? xD

Mrrr... x3

Finally, I can see you crystal clear,
    Go ahead and sell me out and a I'll lay your ship bare,
    See how I'll leave with every piece of you,
    Don't underestimate the things that I will do.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 08:05

Grafitowe ołówki też jadam xD a myślałam, ze jestem dziwna..

Modelki do zdjeć ;> co tam 5h, jak jechałam na Magnificon to siedzialam 7h w pociagu! XD
Cyber falkon? o, tego nie ma na acepie, podasz linka moze? Pewnie wybralabym sie za rok, jak juz bede miala porzadny aparat... *marzy*
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

Znaki szczególne : długie, niebieskie włosy, mocno turkusowe oczy, od czasu do czasu niebieskie plamki na skórze

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 08:50

Zoja:
Z nieporządnym też daję radę, a poza tym Kwak, Orzecho itd. dają radę. ^^
Loara nie patrz. Wink
http://www.falkon.konwent.pl/
To będzie już mój trzeci Falkon. ^^ *duma*
W porównaniu do mnie... nie możesz być dziwna. *=*

Loarka:
Jasne, że smakują. Po magnesach trochę mnie za pierwszym razem brzuch bolał, ale bez przesady, nie pójdę do lekarza, bo zjadłam magnesy. xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 08:54

'Prosze pana, zjadłam magnes i mnie brzuch boli' xD
Ale mój to wysluzony, trzyletni kompakt, który już na prawde nie daje rady, wiec czekam na lustro.

Cii, Loara nic nie widzisz!

Patrząc po ludziach w szkole naokolo mnie - jestem dziwna xD
Zreszta, jak chcesz to zajrzyj w moje 'o was'
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 09:02

Zajrzałam, zajrzałam. I stwierdziłam, że jesteś dziwna. Nie lubię takich robaczków, ale ze ślimakami daję radę. ^^
A co do modelowania to zgodziłabym się. Lubię być na zdjęciach, podejrzewam, że jestem trochę narcystyczna. xD
A właśnie, ja też wam mogę moje zdjęcia pokazać. ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 09:07

No, wiedziałam, ze jestem xD
Pokaż, bom ciekawa Wink
Może masz jakieś w jakiś ciekawych strojach z konwentów czy cos?
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 09:39

Ja konwenty raczej normalnie ubrana odwiedzam. Choć w tym roku mam zamiar się trochę przerobić na androida. (w fazie przemyśleń i projektów)

Raczej często chodzę tak ubrana, ale teraz zbyt goraco -.-

Nie, na codzień nie noszę okularów, mam dobry wzrok.

Zjadam też płyty! *joke*

Uśmiech niczym Harry Potter, tak to jedna z moich ulubionych sesji. xD

Ciiii <3

Z Falkonu '09, czyli urodzinowego. Turdziej Veto. Wygrałam! Wygrałam! *duma*

Dobra, może starczy już "mnie".

UWAGA! UWAGA! Jak komuś się chce jechać do 'nas', czyli do Puław na Lubelszczyźnie to zapraszam na LARPa terenowego w klimatach fantasy, który odbędzie się w sierpniu. Bliższa data jest jeszcze nieznana. ^^ Niezbyt mogę też zdradzić fabułę, przepraszam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 09:45

larpy fajna sprawa, zawsze chcialam pojechac, ale jakos nigdy ani kasy ani nic.. a napisz cos wiecej na pw albo gg, prosze Smile

p.s zastanawia mnie tylko dlaczego wiekszosc dziewczyn bi/les jest taka.. chlopczycowata xD
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 10:19

Nie mam pojęcia. xD Tak już jest. Ja tak mam od jakiegoś czasu. Nie widziałaś jakie włosy miałam tak mniej więcej w 5 klasie podstwówki. Jeden dzień - włosy do tyłka, następny - trzycentymetrowe. ^^ Chcieli mnie zabić w szkole.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 10:29

A nieprawda, że tak już jest.. jestem wyjątkiem od reguły o chlopczycach chyba. ;>

Wlosy do tylka chcialam zwsze, tzn mialam okres na irokeza i w ogole, czego nie zrobilam, ale uwielbiam dlugie wlosy, jak najdłuzsze! moje siegaja kilka cm za 'zapiecie stanika' i sa zdecydowanie za krotkie. No, nie licząc tego boku glowy gdzie mam kilku milimetrowe wlosy.
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 10:37

Włosy do tyłka są strasznie męczące. Ciężkie, szybko się brudzą, łatwo w coś uderzyć, zaplątać, długo schną. Ogólnie fajnie wygladają, ale nie polecam w praktyce. Lepiej ogladać je na innych.
Ja ostatnio robię sobie irokeza od czasu do czasu. ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zoja Netheter

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 10:59

Juz mam namiastkę tego jak to jest xD przeszkadzają, ale po rozpuszczeniu wybaczam im wszystko, tak mi sie podobaja xD
Powrót do góry Go down
Joanna Spoonhead
Wieszczka

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   Wto Lip 06 2010, 22:19

Ja pewnego dnia dostałam nakaz, że musze obciąć włosy, np. do łopatek, a ja za nic nie chciałam, ale powiedziałam, że mogę obciąć na takie króciótkie trzycentymetrowe. xD
xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy   

Powrót do góry Go down

Ekhem, ekhem. czyli July zaczyna swój wywód myślowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem