Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Najwyższy szczyt i smocza jama

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Izzy Travet
Obrońca natury
Izzy Travet


Rasa : Dragon
Skąd : Tereny Nieznane
Wiek postaci : 44
Liczba postów : 3
Skąd wiemy o forum? : Layla

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptyNie Lip 04 2010, 08:17

Oczy ledwo zdążyły przyzwyczaić się do dziennego światła a już ciemne chmury przecięły promienie słoneczne.
Ospały zacząłem się przeciągać, postanowiłem trochę poćwiczyć kondycję i sprawność.
Starałem się wspinać na strome szczyty, zaciskając przy tym pazury na głazach i wciągając swoje ciało w górę.
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptySob Lip 24 2010, 08:27

Zimno nie robiło na niej wrażenia, bo była istotą ciepłokrwistą. Choć gdyby płatek śniegu spadł na jej ciepłą skórę, to wcale nie byłoby to przyjemne ^^
Szła sobie spokojnie ścieżką, gdy zauważyła królika w krzakach. Rzuciła się w nie, a kiedy z nich wyszła, trzymała go za uszy.
- >D
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptyWto Sie 03 2010, 00:38

Głupie czteronożne stworzenie uchlało ją w rękę i automatycznie je wypuściła ==. Syknęła cicho, a następnie obróciła się na pięcie i odeszła.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptySob Paź 16 2010, 05:06

Zakapturzony mężczyzna powoli wdrapywał się na najwyższą górę. Zmierzał w stronę wielkiej jaskini to tam podobno jest Cienistoskrzydły.
Liren szedł pomału, oszczędzał siły na smoka. Wiedział, że to nie jest byle przeciwnik. Mimo tego już po chwili był pod jaskinią ogromnego gada, wszedł do jamy i zaczął rozglądać się za smokiem.

Gear
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptySob Paź 16 2010, 05:36

Jama okazała się zbyt płytka by to o nią chodziło. Zrozumiałeś że musiało chodzić o coś innego... jakkolwiek dziwnie to brzmi. Smoki zwykle zakładają swoje leża w grotach, pod górami, ale nie na samym szczycie. Może ostatnie słowa byłego informatora należało zrozumieć dosłownie.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama EmptySob Paź 16 2010, 21:31

Liren przypominając sobie słowa informatora i to co mógł mieć na myśli osunął się na plecach siadając na ziemi i opierając się o ścianę jaskini.
To poco ja tu właziłem? -Pomyślał mężczyzna i jeszcze chwile siedział na ziemi. Oparł się o ścianę i podniósł się z ziemi, już szybszym krokiem zaczął schodzić z szczytu góry w stronę miejsca o którym mówił informator, w połowie drogi zaczął już zbiegać niedługo słońce miało wyjść, a on wolał zaatakować na jaszczura pod osłoną nocy.

Gear

Z/T
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najwyższy szczyt i smocza jama Empty
PisanieTemat: Re: Najwyższy szczyt i smocza jama   Najwyższy szczyt i smocza jama Empty

Powrót do góry Go down
 
Najwyższy szczyt i smocza jama
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szczyt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Góry Tobven-
Skocz do: