Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)

Go down 
AutorWiadomość
Thane Solus
Gitarzysta

Rasa : Demon
Wiek postaci : 674
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

PisanieTemat: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 03:01

W związku z tym że ekipa MG olewa sobie ostatnimi czasy swoje obowiązki wpadłem na pomysł (z pomocą kilku userów naturalnie) jak w prosty sposób grać z fabułą i nie męczyć się z lenistwem osób z rangą MG.

Każda postać ma swoje tło, jakąś przeszłość, z której można wyciągnąć dla Niej motywy kierujące Jej zachowaniem. Idąc dalej tym tropem proponuje rozszerzyć historię, oraz to do czego CHCIELIBYŚCIE by zaprowadziła wasze postacie.

Po co? już tłumaczę. Robiąc prostą opisówkę motywów, celów i historii każdej z postaci można by bardzo łatwo powiązać je ze sobą w kolejne wątki, a tym samym stworzyć rozgrywkę, która stawiałaby na ilość postaci, a nie na wybraną grupę MG. Naturalnie MG przydaliby się do rozstrzygania np walk, ale system ten w znacznym stopniu oddala od siebie udział MG, a więc i osób trzecich. Poza tym macie również dzięki temu wpływ na to jaką ścieżką będzie podążać wasza postać, nie do końca pełny, ale zależny bardziej od innych postaci i relacji z nimi niż na osądzie MG.

A więc: konkrety.

Piszcie tutaj swoje opinie na temat tego systemu, jeśli chcielibyście w tym uczestniczyć to napiszcie "ZGADZAM SIĘ", jeśli macie pytania - piszcie. Motywy, historie, oraz cele postaci (lub cokolwiek co zwiększy głębie waszych postaci) wysyłajcie na moje PW. Zajme się ułożeniem tego w logiczną całość.

To na razie tylko mój pomysł, nie wiem co z tego wyjdzie, ani nie mam zgody adminów czy MG czy kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt

Rasa : półbogini
Wiek postaci : 27
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 03:07

pomysł oczywiście popieram xD
historię swojej postaci itp. itd. wyśle, jak mnie najdzie wena aby coś takiego wymyślić w miarę z sensem mniejszym, bądź tez większym Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik

Rasa : Upadły Anioł
Wiek postaci : 26
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 03:12

Moje błogosławieństwo co do pomysłu też jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thuzad Ward
Włóczęga

Rasa : Człowiek (podobno)Rozumny
Wiek postaci : 24
Znaki szczególne : Niebieskie włosy.
Broń : Katana z szarą rękojeścią.
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Od użytkownika forum www.animewarriorsns.mojeforum.net

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 03:18

Zgadzam się, fajny pomysł i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora https://www.youtube.com/user/Elric5000
Valentine M. Dekarabia
Zaklinacz dusz

Rasa : półbóg
Wiek postaci : 26
Obecny wygląd : białe włosy sięgające za łokcie, biała skóra, karmazynowe oczy; drobne ciało opina czerwona sukienka przed kolana plus pantofelki pod kolor sukienki
Znaki szczególne : Val cała jest szczególna!
Charakter : dość... nietuzinkowy
Broń : paznokcie, ewentualnie duchy Goecji
Liczba postów : 190
Pełniona funkcja : [zboczony] admin, MG
Inne konta : Remilia (uśpione)

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 03:18

Z kolei moje zdanie na ten temat znasz i doskonale wiesz (przynajmniej powinieneś), że jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego systemu w życie. Kiedy już spiszę coś sensownego o Valentynce, to wyślę, mhm.

Don't try to fix me, I'm not broken.
    Hello, I'm the lie living for you
    so you can hide, don't cry.

......................................RUSIOFY MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii

Rasa : vi Britannia
Wiek postaci : 29
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 04:01

Może i dobry pomysł, tylko jak na razie Al, nie ma celów w życiu, ale ja tego jeszcze nie planowałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej

Rasa : Heliv
Wiek postaci : 14
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 04:46

No, pomysł ciekawy, i jeśli wszystko dobrze zrozumiałem (a z tym czasem mam problemy) może się elegancko rozwinąć.
Masz błogosławieństwo moje i Wielkiego Wszechmocnego Latającego Karpia Stefana :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Wto Sie 24 2010, 23:20

W takim razie czekam na wasze PW. Im więcej osób w to wejdzie, tym większą skalę będzie można zakroić zabawe Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

Rasa : Elf
Wiek postaci : 30
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sro Sie 25 2010, 00:58

Moje zdanie znasz, jak coś wykombinuje to ci podeśle ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Sie 26 2010, 03:05

Pomysł bardzo mi się podoba ^^ masz moje poparcie, ale i tak musimy czekać z tym na Loarę, bo mimo że też jestem adminem, to władzę najwyższą ma tu ona. Ale pewnie się zgodzi, jak coś to się wstawię.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Sie 26 2010, 09:10

Miło wiedzieć że ekipa MG/adminów się zainteresowała ^^

Co do czekania na Lajlę, to sądze że jest niepotrzebne.... choć pewnie i tak nie wyrobie sie z tym przed Jej powrotem.

Chociaż nie, fajnie byłoby Ją też we wszystko wmieszać ^^ ok, poczekam na Nią z osatnimi szlifami Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sethy Caliro
Pałacowa bibliotekarka

Rasa : Heliv
Wiek postaci : 12
Obecny wygląd : Szczupła, niewysoka (160cm),czarne długie włosy.
Znaki szczególne : Jasna cera i mała blizna na klatce piersiowej.
Charakter : Trudno okreslić ale raczej miły. Ale też i bardzo zmienny.
Broń : Kosa o czerwonym ostrzu.
Liczba postów : 465
Pełniona funkcja : MG/Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : From Loara

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Pią Sie 27 2010, 06:28

No, no. Nieźle. Podsumowując to co przeczytałam... pomysł także i mi się podoba.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bazgroly.zafriko.pl
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Nie Sie 29 2010, 10:39

ok, myśl postem się stała jakiś tydzień temu, jak dotąd dostałem JEDNĄ PW.

Jeśli mamy zamiar cokolwiek zrobić w tej kwestii - radziłbym sie zabrać do pisania! Wink

...inaczej idea zemrze śmiercią naturalną :/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 02 2010, 01:27

Cóż. Czekam na PW do następnego weekendu (do 10-go) jeśli nie będzie tego wiecej niż 5 to rezygnuje z tego pomysłu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maya Diomeder

Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 02 2010, 04:20

a ile juz masz PW?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 02 2010, 05:41

Powiem ci Thane, ty tutaj robisz coś na miarę Rewolucji Październikowej. Trzeba by to wprowadzać pojedyńczo, albo faktycznie wyznaczyć kogoś na MG by (jak to powiadam) był alfonsem tego burdelu. Gdybym nie bał się tej roli to bym się za to brał xd.

Ja bym proponował zrobić konto MG, dać nań dostęp i wykonać z góry założony scenariusz (sklejony z tego co przysłali gracze). Była bo to też rewolucja, ale by podziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 02 2010, 10:00

Ok, może i to jest rewolucja, ale wymaga od was około 1% faktycznej roboty, resztę mam podjąć ja, oferuje że podejme się zrobienia całej czarnej roboty, a wam ciężko napisać kilka zdań o tym jak chcielibyście rozwinąć swoje postacie... no błagam Wink

Dostałem PW od 3 osób.

A zrobienie kolejnego konta MG będzie nudą, bo kimkolwiek ta osoba by nie była - nie chciało by się jej wszystkiego robić samemu. Po to właśnie zrobiłem mój pomysł, dzięki temu jak ukończe mieszanie wątków postaci - do trzymania fabuły w ryzach będą potrzebni sami gracze, nie odgórny MG.

ruszta sie Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loara River
Nowa królowa Avalonu

Rasa : Terinei
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Pią Wrz 03 2010, 05:41

Mu raczej chodziło o konto MG dostępne dla każdego MG (i w tym wypadku ciebie Thane, jak masz zamiar bawić się w to, co właśnie przedstawiasz). A więc moje zdanie na ten temat brzmi...

Jestem za, jeśli tylko wam się to podoba, a podoba, bo widzę. Problem w tym, że każdy z nas ma w sobie lenia i jest mniej lub bardziej leniwy, by wysłać Thane PW. Jeśli on chce się wszystkim zająć, to nie ma problemu, jeśli nie będzie tego zaniedbywał. Mój udział jest tutaj znikomy, bo wynosi zaledwie 2% (zwykły użytkownik 1%, no ale admin 2%, no ba ^^). Tak więc mam nadzieję, że ten system się sprawdzi. W ciągu kilku dni powinnam mieć kompa, więc będę śledzić ten temat na bieżąco.

Mrrr... x3

Finally, I can see you crystal clear,
    Go ahead and sell me out and a I'll lay your ship bare,
    See how I'll leave with every piece of you,
    Don't underestimate the things that I will do.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 07:25

Mi się ten pomysł spodobał ^^. Na początku go nie bardzo ogarniałam, ale teraz jest w porządku. Zgadzam się.

Mam tylko pytanie: jeśli będą jakieś walki (a podejrzewam, że owszem - będą) to za nie będą odpowiadać... no właśnie, kto? MG ustaleni czy osoba, o której wspomniał Per, czyli tak jakby całodowodzący gejm-master? ^^

Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 07:56

Źle mnie zrozumiałeś T. Layla/Loara pośrednio.

Chodziło mi o to, by Było główne konto MG, dostęp do niego miały by osoby wyznaczone. Dzięki temu przymusowo można by wepchnąć niektórych graczy do fabuły. Z tym że wtedy trza by było.

- Reforma kart postaci (dodać jakieś statystyki)
- Zrobić jednolity system odpisywania.
- Dodać do gry walutę!
- Poświęcić dużo czasu na odpisywanie.

Z tym że to ostatnie można pośrednio obejść.
MG zajmował by się odpisywaniem graczom podczas podróży, walk, kradzieży i tak dalej.
BN (Bohater Niezależny) był by kimś w rodzaju sklepikarza, karczmarza, jakiegoś strażnika miejskiego, burmistrza i tak dalej... Z tego miejsca mówię że mógłbym być taką postacią.

Można by wtedy ustalić prościutki system: BN daje questy, MG określa skutki czynów postaci. Wtedy można zrobić coś innego niż chciał by Thane, ale o tym pogadam już z nim.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 09:18

Nie do końca zrozumieliście mój zamysł ^^'

Mamy postać A, B i C.

A jest osobą z mroczną przeszłością, która stara się odkupić winy zaciągając się do gwardii.
B jest katpitanem gwardii
C jest znajomym A z dzieciństwa.

postać A stara się wcielić do gwardii, więc idzie z tym do B. B po długim treningu wreszcie zgadza się przyjąć A. W międzyczasie A spotyka ponownie C, przypomina sobie stare "dobre" czasy, gdy nie był tak nieskazitelny. Po jakimś czasie A będąc na patrolu widzi walkę B z C, musi wybrać po której stronie stanie...

Mamy tutaj jedną główną postać i dwie, których wątki (z punktu widzenia postaci głównej) są tu poboczne. Jest to moment wyboru A jaką ścieżką podąży, moment kluczowy dla dalszego życia B, lub C (gdyż mogą zginąć). Ale co najważniejsze: MG jest potrzebny tutaj tylko do sędziowania walki i to nie jako swoja postać, lecz zabarwiony kolorem głos, który określa kolejne etapy walki.

W związku z tym co my tu mamy?
- C mógłby okazać się kluczowym "werbującym" do hipotetycznej armii ogólnie pojętego zła
- B mógłby sam mieć mroczną przeszłość o której wolałby zapomnieć, ta scena mogłaby mieć drugie dno widoczne tylko z jego perspektywy
- A mógłby całkowicie sprawę olać, uciec i wybrać zupełnei inny potok dla swojej postaci

I NAJWAŻNIEJSZE: A sam z siebie idzie do B, nie potrzebuje do tego MG. C sam znajduje A, ponieważ jest to misja dana mu przez kogoś z zewnątrz..

rozumiecie ideę? Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 09:22

ja już rozumiem ^^ dzięki.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 09:28

Anyway - jeszcze jedna sprawa, najistotniejsze w tych PW to:
- Nakreślenie kilku istotnych detali z przeszłości/dzieciństwa
- Nakreślenie jaką rolę najbardziej byście widzieli u swoich postaci
- Nakreślenie jaką przygodę na przyszłość chcielibyście żeby obrać Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maya Diomeder

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 04 2010, 10:44

Jezu jak o tym gadaliśmy wcześniej to wyglądało to na mniej skomplikowane.Teraz widzę, że coraz bardziej gmatwacie, zn.Peri wymyśla jakieś statystyki i cuda niewidy:/ To jakoś średnio mi podchodzi ale plan Thane jak najbardziej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Loara River
Nowa królowa Avalonu

Rasa : Terinei
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sro Wrz 08 2010, 07:41

Reforma kart postaci (dodać jakieś statystyki) - z tego, co wiem, nikt tu nie chce statystyk, a najbardziej to ja ^^

Zrobić jednolity system odpisywania - heee?

Dodać do gry walutę! - złote i srebrne monety...?

Poświęcić dużo czasu na odpisywanie - to zależy jak to szybko pisze Wink

Mrrr... x3

Finally, I can see you crystal clear,
    Go ahead and sell me out and a I'll lay your ship bare,
    See how I'll leave with every piece of you,
    Don't underestimate the things that I will do.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 09 2010, 00:46

Well, przypominam że na wasze PM czekam do jutra.

Jak dotąd PM dostałem od:
- Peri'an Phiro
- Ke'Ladriel Effraie
- Shayla Santo
- Maya Diomeder
- Rashell Galain

prosiłbym o niewielkie rozszerzenie swoich pw o kilka podpunktów opcjonalne, napisałem o Nich wcześniej:
Thane Solus napisał:
Anyway - jeszcze jedna sprawa, najistotniejsze w tych PW to:
- Nakreślenie kilku istotnych detali z przeszłości/dzieciństwa
- Nakreślenie jaką rolę najbardziej byście widzieli u swoich postaci
- Nakreślenie jaką przygodę na przyszłość chcielibyście żeby obrać Wink
Tyczyłoby się to wszystkich poza Perim (tylko dlatego że leń napisał już po tym poście i widział szablon ^^)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Archeon Yume no Tenshi
Podróżnik

Wiek postaci : 248
Znaki szczególne : Szczere spojrzenie.
Charakter : Oddany, przyjacielski, ciepły, miły i pomocny... odrobinkę leniwy ;)
Broń : Jego ręce i nogi.
Przyjaciele : Ja sam.
Wrogowie : Ja sam...
Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 09 2010, 06:14

Waluta mogłaby być, ale statystyki i jednolity system odpisywania (srsly omgwtf?) odpada ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thane Solus
Gitarzysta

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Sob Wrz 11 2010, 07:36

Więc.

W przeciągu kilku dni zrobię z waszych postaci chaos, aby potem złożyć z tego pełną intryg fabułę. Smile

Gracze od których otrzymałem PW i są brani przeze mnie pod uwagę w całym tym zamieszaniu to:

Shayla Santo, Maya Diomeder, Archeon, Peri, oraz Ke'Ladriel Effraie.

Na dniach oczekujcie ode mnie PW.

Jeśli wszystko będzie miało ręce i nogi to po wyczerpaniu wątków nie wykluczam kolejnego takiego miksu, mam jedynie nadzieje że niewątpliwy sukces tej akcji wpłynie na ilość chętnych do następnego razu Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej

Rasa : .
Wiek postaci : 2017
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 16 2010, 01:53

Khem. Smile
So it's finished. Konto Gear'a założyłem do bycia uniwersalnym MG do celów eventu, który wprowadzam od teraz Smile
Jakiekolwiek pytania co do fabuły prosze kierować na to konto. PW do wszystkich zapisanych na event powinny dojść w godzinach wieczornych. Postaram się pisać conajmniej 1 posta dziennie dla każdego wątku w którym Gear będzie potrzebny.

W evencie uczestniczą właściwie wszyscy, ale największą rolę odegrają osoby zapisane, czyli: Archeon, Peri, Effraie, Mayka, Kenji, Liren, Shayla oraz Sethy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MGr Gear

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 16 2010, 05:58

Mały edit:

- Jeśli piszecie sami (z początku będzie troche scen solo) to dopisujcie na początku lub na końcu posta Gear, żebym wiedział że chcecie trochę fabuł rozwinąc samemu.
- Uprzedzam że każdy ma trochę do rozwinięcia samemu, jednak dopiero porozumiewając się z innymi macie szanse ogarnąć co się właściwie stanie.
- Poczekajcie do wieczora na PW, bez nich gra się nie rozpoczyna Wink
- Wybaczcie tą sporą ingerencje MG na początku, to zło konieczne. Postacie niezależne będą miały sporo do gadania w tym evencie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MGr Gear

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Czw Wrz 16 2010, 12:08

PW zostały wysłane.

Zębatki ustawione na swoich miejscach, tryby niedługo się zazębią. Zobaczymy co z tego wyniknie Smile

W razie pytań odnośnie eventu - piszcie PW.
W razie pytań "technicznych" - piszcie tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maya Diomeder

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Pią Wrz 17 2010, 02:21

dobra to ja mam głupie pytanie bo trochę nie czaję tego pierwszego myślnika:P
jaK pisze posta "ZGODNEGO" z moim pw9evenem) to mam wtedy zawsze pisac to GEAR czy jak?Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MGr Gear

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   Pią Wrz 17 2010, 03:44

jeśli piszesz tego posta sama to raczej tak ^^' inaczej pisałabyś sama. Jeśli jednak chcesz spotkać jakąś postać niezależną, lub troche rozwinąć swój osobisty wątek - dopisujesz Gear na końcu lub na początku posta. Jeśli masz zamiar popisać posty z kimś innym - MG zbędny Wink jak uznam że trzeba się wtrącić lub rozsądzić walkę - zrobie to.

I jeszcze jedno - w postach solo piszecie tylko swoje akcje, nie piszcie za postacie niezależne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)   

Powrót do góry Go down

Propozycja systemu gry z minimalnym "zużyciem" MG ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Super ważna propozycja - Event lub coś innego.