Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Elenare Cavilli

Go down 
AutorWiadomość
Elenare Cavilli
Lekarka

Rasa : Lucerna
Wiek postaci : 25
Obecny wygląd : 164 cm wzrostu, długie jasnoróżowe włosy,niebieskie oczy, narośle w kształcie skrzydeł, niebieska sukienka, długie białe buty
Znaki szczególne : Narośle w kształcie skrzydeł na głowie
Charakter : Miła, odważna, pomysłowa. Jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowopoznanych
Broń : Katana, świetlne kule, techniki walki
Liczba postów : 3
Pełniona funkcja : Zwykła użytkowniczka
Skąd wiemy o forum? : Banner

PisanieTemat: Elenare Cavilli   Sob Sie 28 2010, 05:03

Imię: Elenare
Nazwisko: Cavilli
*Rasa: Lucerna. Istoty, które potrafią władać światłem. Światło to ich moc. Ale każdy Blask jest inny. Każda Istota, przy swoich narodzinach otrzymuje Blask danego koloru i o danych właściwościach. Blask może ranić, ale także i leczyć. Istoty Blasku Umysłu potrafią nawet przewidywać przyszłość.
Pochodzenie: Ashilut
Profesja/ranga: Lekarka
Wygląd:164 cm wzrostu, długie jasnoróżowe włosy,niebieskie oczy, narośle w kształcie skrzydeł, niebieska sukienka, długie białe buty.
Broń:Katana, świetlne kule, techniki walki
Charakter: Miła, odważna, pomysłowa. Jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowopoznanych.
Znaki szczególne: Narośle w kształcie skrzydeł na głowie.
Krótka historia: Jej rodzice byli Lucerna'mi, pochodzili z różnych krajów. Nigdy nie opowiedzieli jej prawdziwej historii życia. Matka urodziła ją w Ashilut. Sama jakiś czas potem uciekła. Elenare została sama. Ktoś ją przygarnął i pomógł odkryć jej tajemne moce Blasku. Posiada Blask Leczenia. Leczy rany swoje, jak i innych. Wydawać by się mogło, że jest całkowicie bezbronna...ale nie. Elenare została wyszkolona w walce. Umie obronić się Świetlną Kulą oraz mieczem.

//to teraz tak...trochę się tu jeszcze nie orientuję. Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże się tu zadomowić...za jakieś niedopatrzenia przepraszam ^^"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.elenara15.deviantart.com
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Elenare Cavilli   Sob Sie 28 2010, 09:43

Hmmm... mogłabyś trochę bardziej się rozpisać, ale poza tym wszystko jest ok. Wyślij mi proszę dokładniejszy opis rasy na PW, ok? Takie rzeczy jak jakieś szczegóły w wyglądzie, skąd się biorą i inne, które uznasz za istotne.

Poza tym akcepcik i życzę miłej gry ^^
Powrót do góry Go down

Elenare Cavilli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1