Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Impreza z okazji zmiany właściciela willi.

Go down 
+3
Peri'an Phiro
Kel Al'Silah
MGr Gear
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Diego Utake
Dowódca niewielkiego oddziału armii Sanvante
Diego Utake


Rasa : Yuan-ti
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 53
Liczba postów : 45
Pełniona funkcja : Użytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyCzw Gru 16 2010, 12:46

-Ehhh mogłem się domyślić, że te potwory zaatakują mnie od wszystkich możliwych stron...-Powiedział sam do siebie Diego i przykładając ręce do ziemi przywołał dziesiątki wężów które pocięły wszystkie pomioty. Diego uwolniony stawiał poranione nogi przed siebie po czym przywołał malutkie węże i wczepił sam sobie lek na przyśpieszenie odbudowy zepsutych tkanek. Jeszcze chwilę będzie musiał poczekać zanim odbudują mu się do końca. Więc przydało by się znaleźć jakąś dużą kryjówkę.
Yuan-Ti wytworzył szare przezroczyste pomieszczenie do którego wszedł i usiadł na jej środku. Pomieszczenie było na tyle duże, że Diego mógł tak swobodnie siedzieć i stać. Lecz gdy usiadł ta zapadła się pod ziemię i zniknęła z pola widzenia. To pomieszczenie pozwala na szybszą regenerację tkanek i jest na tyle mocna, że nic się przez nią nie przedrze. No też z tego powodu iż jest głęboko pod ziemią. Jedyny minus tej techniki to to, że cały czas trzeba utrzymywać to przywołane pomieszczenie więc dlatego lepiej w nim usiąść i się skupić niż latać po całej skrzyni, aby czar prysnął. Tak więc Yuan-Ti zrobił. Usiadł na czterech literach i medytuje sobie i w tym samym czasie nabiera nowych sił na dalszą walkę.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPią Gru 17 2010, 08:00

Shila:

Determinacja pozwoliła Ci spalić całe swoje zapasy energii horrora na ten jeden zdecydowany ruch. Dopchałaś kawał ściany do ziemi żeby upewnić się, że Akali została pogrzebana.

Nie czułaś nic...
...zupełna pustka...

Jeszcze do tego nie przywykłaś, dopóki w grę nie wchodził strach, ból, czy chociaż gniew nie czułaś zupełnie nic... No poza wyjątkiem przy Thane'ie.
Byłaś wyczerpana i głodna.

Irelia stała trzy kroki od Kayle. - Gratuluje, pokonaliście dwóch moich najniższych żołnierzy. MORDEKAISER!!!
Nim ktokolwiek zareagował Mordekaiser wyskoczył spod gruzów i wylądował przy Irelii. Uklęknął.
- Zdobędziemy Laros, jeśli nie w jeden sposób, to w inny. Evelynn jest zajęta szkoleniem, więc musimy sobie poradzić we dwoje.
- Tak, pani.
Mordekaiser upuścił swoją broń na ziemię, morgenstern wbił się w nią prostopadle. Irelia zniknęła w snopie światła. Zbroja padła na kolana i ścisnęła swoją klatkę piersiową, było jednoznaczne że zaraz stanie się coś bardzo nieprzyjemnego...


Diego:

Jesteś bezpiecznie schowany w pomieszczeniu. Polecam pozostanie w nim do końca akcji w willi, lub powolną podziemną ucieczkę... Pominę fakt że powinieneś wcześniej uprzedzić mnie o takim triku.

Peri:

- Robisz okropny bałagan, Ukochany...
Zbliżyła się do Ciebie, unosiła się o cal nad "ziemią", oplotła Cię ramionami, również zachowując dystans cala.
- Kim jest Ryze?
Powrót do góry Go down
Diego Utake
Dowódca niewielkiego oddziału armii Sanvante
Diego Utake


Rasa : Yuan-ti
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 53
Liczba postów : 45
Pełniona funkcja : Użytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPią Gru 17 2010, 10:50

// Dobra zacznę teraz bo później jeszcze zapomnę... Jak było mówione Gear mam Cię informować o przywołaniach powyżej uzgodnionej wysokości i wielkości przywołania. A to pomieszczenie jest tak małe, że nie muszę raczej nim zawracać Ci głowy. Tam się mieści jedna osoba...

Diego cały czas siedział w pomieszczeniu. Na powierzchni robiło się coraz goręcej i ten wielki koleś coś knuł więc Yuan-Ti nie miał wychylać się poza swoje przywołane pomieszczenie. Cały czas koncentrując się na utrzymaniu czaru wolał się nie zamartwiać tym co się dzieje na powierzchni więc kontynuował swoje medytacje i leczył się coraz szybciej.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 01:04

- Kimś kto może się stać potężnym sojusznikiem, moja droga. Zamilkłem na chwilę.
- On opowiedział mi o Cieniu, a dokładniej przypomniał mi, jak się po nim poruszać.

Począłem kroczyć w stronę Ryze'a, a przynajmniej w kierunku, w którym powinien się znajdować.

- Ryze jest dziwny, nawet bardzo. Tak jak każdy mag zresztą...
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 02:10

Dmuchnęła sobie w grzywkę i wzięła głęboki wdech. Dopiero teraz poczuła wielki ubytek sił, wiedziała już, że nie mogła zrobić nic więcej. Ponadto, wyglądało na to, że najgorsze dopiero nadejdzie...
- Czas spieprzać - podsumowała.

Odnalazła Thane'a.
- Sugeruję ewakuację - zawołała do niego. - Sądzę, że Kayle może nas stąd zabrać, ale może... żywić do mnie pewną urazę ^.
Słyszała, jak wspomniał kiedyś, że była aniołem kary, odkupowania przez cierpienie, czy coś w tym guście... była świadoma, że to, co zrobiła nie ujdzie jej to płazem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 03:44

Diego:
- spoko, wszystko dzieje się tak jak napisałeś
- nie spoko, Mordekaiser równa wille z ziemią nad Twoją głową. Polecam spieprzanie.

Perrysuaf:

- Jeśli jest taki jak mówisz, to może się przydać. Może uda się nam go zwerbować... Skoro udało mi się to w Twoim przypadku. - zachichotała. - Nie zrozum mnie źle, cały czas wierzyłam w Twoją ciemną stronę charakteru, ale po spotkaniu z tym demonem byłam niemal pewna że już do mnie nie wrócisz. - cały czas orbitowała wokół Ciebie, wydawało się jakby chciała Cię dotknąć, ale wciąż utrzymywała dystans kilku cali.
W oddali zobaczyłeś poświatę charakterystyczną dla oczu Ryze.


Szila Tekila:

- O tym zadecydujemy jak nasza trójka się stąd wyniesie. - osłabienie sprawiło że nie wyczułaś anielicy tuż za sobą. - Nie mam pojęcia co metalowy ma zamiar zrobić, ale nie dam rady z nim skończyć nim to uwolni, a co za tym idzie, jedno z nas musiałoby mocno oberwać. Do mojej kuli mieszczą się maksymalnie dwie osoby. Przygotujcie się.

Jasny snop światła pochłonął całą waszą trójkę....


// w tym miejscu potrzebuję Lajki do zrobienia działu "inne plany czy coś..." więc dopóki to się nie stanie, jesteś zamrożona ^^'
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 04:06

- Chyba zaczynasz powoli żałować, tej całej dyslokacji, co ? Zacząłem powoli kroczyć w stronę Ryze. Po chwili stanąłem na wprost niego w średniej odległości.

- Mamy dla Ciebie propozycję WIĘKSZEJ potęgi, Ryze
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 05:25

Szilla Tequilla zapraszam do tematu w innych planach.

Perysuaf:

- Żałować? Skąd pomysł, że czegokolwiek żałuję? Badam moje nowe możliwości...
Miała nieobecny wzrok, ledwo słuchała Ciebie, nie zauważyła Ryze.

Ryze przestał przyglądać się zapiskom w swojej księdze. Przyjrzał się Tobie i Evelynn.
- Większej potęgi? - zapytał retorycznie głosem zdradzającym brak zainteresowania.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 10:16

- Pamiętasz, jak opowiadałem ci o Horrorach, prawda? Teraz masz niepowtarzalną szansę. Doceń moją "wspaniałomyślność".
Podszedłem bardzo blisko niego. Jadowicie zielonymi oczami spoglądałem wprost w jego oczy. To był jeden z tego typu wzroków, które przebijały duszę na wylot.
- Kotku, wytłumacz to naszemu Koledze - zwróciłem się do Eve.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 10:49

Evelynn wciąż była zajęta sobą, czy czymkolwiek co robiła odprawiając antygrawitacyjny striptiz dookoła Ciebie.

- Nie zrozum mnie źle, ale jeśli Ona nazywa się Evelynn, to za żadne skarby nie wciągniecie mnie między tą durną potyczkę o wyspę. - Pokręcił głową, odsunął się do średniego dystansu i wrócił do przyglądania się stronie ze swej księgi
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 11:05

- Jesteś tchórzem. Siedzisz tutaj, bo boisz się, że spotkasz kogoś, kto będzie potężniejszy i Cię pokona.

Wziąłem Eve za rękę i wróciłem do Willi.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 11:27

- A Ty jesteś tylko smutnym zatraceńcem. Oby śmierć spłynęła na Ciebie szybko i boleśnie.
Ryze nawet nie podniósł wzroku znad księgi. Zaraz po tym wróciliście na plan rzeczywisty...
Z daleka od willi...
Wróciliście na plan cienia i ruszyliście w stronę willi, co okazało się krótkim spacerem.
Po powrocie do willi zobaczyliście ruinę. Ledwie choć kamień na kamieniu.
Mordekaiser zdawał się być "wyłączony".
Dopiero po dłuższej chwili zareagował na wasze przybycie.
- O... Gratuluje dyslokacji. I naszego nowego. Chwila. On jeszcze nie jest horrorem... - zrozumiał że Evelynn w obecnym stanie nie da rady pomóc Ci przeistoczyć się w horrora.
- Na szczęście mamy całe Laros do wyrżnięcia, chodź za mną...
Mordekaiser ruszył w stronę miasta.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 18 2010, 11:38

- Z wami to gorzej niż z urzędnikami, jakieś dziwne formalności. Tylko skoro formalnością ma być wyrżnięcie miasta... - wyjąłem miecze - ...możemy przystąpić do podpisywania dokumentów krwią zamordowanych

Podążyłem za dużym M. Oplątywałem cieniami każdego napotkanego cywila, co kończyło się szybkim rozcięciem ciała w jak najbardziej bolesny sposób.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 19 2010, 03:43

- Nie narzekaj, wciąż jedno machnięcie mojego morgensterna może pozbawić Cię życia.
Rzucił idąc przed Tobą.
- I przy okazji, spróbuj rozrywać, nie ciąć. Amator.

Zatrzymaliście się w centrum.
Odwrócił się - Czeka Cię upojna noc. Do ranka to część - zakreślił ręką łuk, który wskazywał wyraźnie "to pół miasta jest Twoje, drugie: moje - jest Twoim rytuałem przejścia. Nabierz wprawy w byciu jednym z nas. Masz czas do świtu... jakieś 2 godziny.
Nic więcej nie mówiąc odwrócił się, a spod ziemi tuż przed Nim wypełzły dwa metalowe żuki. Ruszył razem z nimi, "przechodząc" przez ścianę do najbliższego budynku, co skutkowało jej rozkruszeniem i naruszeniem konstrukcji budynku.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 19 2010, 04:12

- Nawyki płatnego mordercy. Rzuciłem, wkładając miecze w wymiar cienia, transformując je za pomocą cienia w narzędzia do zadawania bólu. Miecze zamieniły się w długie piły, służące do rozpłatania. Wzmocnione cieniem.
Dwie godziny. Dla kogoś takiego jak ja był to kawał czasu. Skupiłem się na obszarze, który miałem "oczyścić". Topografia miasta była prosta, kilka bram, rzędy budynków.

- Morde, uciekną. Możemy się rozdzielić i pozwolić jakieś połowie uciec, lub zastawić jakoś bramy, tak by pozostały dwie. Wtedy całe bydło rzuci się do ucieczki. A my będziemy mieli zabawę.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 19 2010, 07:45

- Możesz kontrolować tak z piątke cierpień, pomiotów najniższego rzędu. Użyj ich mądrze i bądź szybko a nikt Ci nie ucieknie. - dorzucił nim zagłębił się w budynek

Budynek w którym się znalazł trząsł się cały przez kilka sekund, po czym prawa ściana się rozkruszyła i Mordekaiser przeszedł do sąsiadującego, podczas gdy ten budynek który opuścił, zawalił się.

Cierpienie osób pogrzebanych pod gruzami było lepszym uczuciem, niż
gorąca kochanka.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 19 2010, 08:07

- Rozumiem. Pokierowałem się w mój sektor. Przyzywając w każdym z domów Cierpienia. Miały one unikalną formę. Powstawały z cieni. Przypominały niskie, garbate osoby ubrane w worek z długimi szponami. Krzyki rozrywanych osób były jak chóry anielskie. Ja sam skakałem od domostwa do domostwa, wyrzynając wszystko co oddychało. Rozdzierałem każdy żyjący organizm ludzki. Pewne pchnięcia i szarpnięcia, które skazywały na powolną śmierć w męczarniach, przez wykrwawienie się. Nie spostrzegłem kiedy wymordowałem pół Laros...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Gru 20 2010, 10:12

Stopniowo.
Z początku była to machinalna rzeźnia popychana nową przynależnością.
Po kilkunastu domach zauważyłeś, że zabijanie, stało się mniej przyjemne niż powolne delektowanie się strachem... co dawało Ci coraz więcej siły.
Potem wszystko poszło z górki. Zatraciłeś się w głodzie. Narkotyczny głód przy tym to nic.

Z upojenia ocknąłeś się dopiero o świcie. Leżałeś na stosie ciał, którym zagwarantowałeś zbawienie poprzez cierpienie jakie im zadałeś. Krwawy poranek.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySob Gru 25 2010, 00:15

Usiadłem na stosie ciał. Wyjąłem papierośnice, z której papieros powędrował do ust.
- Gdzie on jest? - powiedziałem sam do siebie. Po chwili wsadziłem papierosa za ucho. Na dłoń wsadziłem sobie głowę jakiegoś zbawionego przeze mnie.
- Cześć Stefan, masz ognia ? - powiedziałem do głowy
- Nie, Peri, nie mam. - poruszałem żuchwą.
- Co z ciebie za palacz, nie masz ognia.
- Czekaj sprawdzę w kieszeni... Oj wybacz, jestem tylko gadającą głową. nie mam kieszeni ani rąk.

Rzuciłem głową w bliżej nieokreślonym kierunku. Wskoczyłem przez cienie na jakiś wysoki dach. Po czym wydarłem się na całe gardło
- Ma ktoś ognia?!
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 13:35

Odpowiedziała Ci cisza.
Mordekaiser czekał na Ciebie nieruchomy, jak zbroja bez właściciela.
- Gratuluję... Wreszcie ktoś z wystarczającymi jajami, żeby pierwsze łowy niemal dorównywały mojemu zwyczajnemu wypadowi "na miasto".
Powitał Cię dość... ciepło jak na siebie. Wyczułeś Evelynn wciąż gdzieś w ruinach willi.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 13:42

- Quo Vadis wielki M? - powiedziałem doń. Po chwili zastanowienia powiedziałem do niego.
- Nie wiesz kto w okolicy ma jakiegoś ognia ?
Stanąłem przed nim.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 13:47

- W okolicy nikt, poza mną, Tobą i Eve nie żyje. - odpowiedział bez cienia wątpliwości, po czym dodał - Powodzenia z tym ogniem.
Bez wysiłku podniósł swój morgenstern i zarzucił go na ramie. Ruszył w stronę ruiny willi.
- Trzeba przygotować ołtarz.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 13:49

- Jaki ołtarz ? Ruszyłem wraz z Wielkim M. Zgrabnie schowałem moje bronie do pochew. Pomagałem wielkiemu M w przygotowaniu Ołtarzu. W między czasie rozmawiałem

- Jest coś czego nie wiem a powinienem wiedzieć ? Cały czas mam wrażenie, iż wiem zbyt mało.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 14:06

- Takie zlecenie... Nie jesteśmy tutaj ponieważ ten świat czeka zagłada, jesteśmy tu bo ktoś nas tu przysłał. Ktoś potężniejszy niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.
Dotarliście do ruin rezydencji. Evelynn wciąż była bezużyteczna.
- Szlag. Potrzebujemy Jej w pełni władz umysłowych, inaczej uwłaczy naszemu wizerunkowi w oczach Irelii. Masz jakiś pomysł?
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Gru 26 2010, 22:17

- Chyba wiem, w każdym bądź razie musisz być przygotowany na to, że będziemy musieli poradzić sobie we dwóch - zwróciłem się do Wielkiego M. Po chwili podszedłem do Eve. Nachyliłem się nad nią, była teraz skonstruowana z Cienia, więc miałem władze nad jej położeniem, a przynajmniej częściowo.
- Eve, kochanie. Jesteś potrzebna. - wyszeptałem jej do ucha. Czekałem aż jej przejdzie.

[jeżeli nie odzyskuje władz umysłowych, czytaj dalej]
- Morde, zacznij robotę. Albo będę z nią, albo uwijamy się we dwoje.
Pokryłem ręce cieniem, po czym delikatnie oplatając nim Eve, przeniosłem się do planu Cienia. Odczekałem chwilę.
- Kotku, na prawdę jesteś potrzebna.

[jak to nie działa, czytaj dalej]

Zrezygnowałem, oplotłem ją cieniami tak, by nie oddaliła się zbyt daleko.
- Nie ruszaj się stąd, wrócę za niedługo. Wróciłem do willi. Spojżałem na Wielkiego M wzrokiem który mówił "nie ma ch**a we wsi", po czym powiedziałem
- Co mam robić?.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Gru 27 2010, 04:15

Eve nie zareagowała, ani nie przeniosła się z Tobą na plan cienia. Poczułeś ogromny ciężar, który nie pozwolił Ci przenieść się tam z Nią bez Jej zgody.

- To nie kwestia poradzenia sobie czy nie. Horrory są siłą, która nie ma skazy, nie miała nawet reputacji aż do niedawna. Nie mogę pozwolić na to, żeby nasza reputacja była w jakikolwiek sposób inna od idealnej. Poczekamy aż Evelynn do siebie dojdzie.
Jesteś świeżym horrorem, odczułeś respekt przed decyzją Mordekaisera.
- Zajmie to Jej jakiś dzień, dwa. Do tego czasu możesz spokojnie infiltrować Avalon. Nie pozwól tylko żeby ktoś dowiedział się kim teraz jesteś. Chyba że go naznaczysz.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Gru 27 2010, 06:25

- Wolę zostać. - odpowiedziałem zwięźle. Przechadzałem się po ruinach, szukając jakiegokolwiek płomienia.
- Naznaczyć? Byłbym rad gdybyś wytłumaczył mi jak tego dokonać.

Po chwili przypomniałem sobie o lawie, która była w ogrodzie. Wziąłem kilka desek, które rzuciłem na stos. Inną deskę zanurzyłem w lawie. Rozpaliłem ognisko. Włożyłem papierosa do ust. Niewielkim patykiem przeniosłem ogień z ogniska do papierosa. Zwróciłem sie do Mordekaisera.

- Powiedz mi co nie co o Horrorach. Bo nie wiem zbyt dużo o "nas". Jakie są nasze umiejętności, słabe punkty i tak tam inne różne.
Zaciągnąłem się tytoniowym dymem
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyWto Gru 28 2010, 09:49

// sorki za opóźnienie w odpisaniu.

- Jak wolisz, ja się planuję zdrzemnąć. Co do naznaczenia, to w sumie nikogo jeszcze nie naznaczyłeś. Naznaczenie odbywa się przez dotyk ofiary. Zostaje po tym na Jej ciele znak zależny od osoby naznaczającej. Efektów naznaczenia sam doświadczyłeś. Podszepty, koszmary, powodowanie strachu na odległość, możliwość pojawienia się przy ofierze, ale najistotniejsze jest to, że naznaczona ofiara daje Ci wielokrotnie więcej "paliwa", niż normalnie. To lepsze niż każdy narkotyk.

Numer z deską i lawą się udał, choć ta już dogasała.

- Z pewnością Eve Ci wszystko wyjaśni, jak tylko się weźmie w garść... No ale jeśli masz nie cierpiące zwłoki pytania to wal.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyWto Gru 28 2010, 20:34

- Jak nas zabić? - spytałem zwięźle. Po uzyskaniu odpowiedzi wstałem, rzuciłem Mordekaiserowi spojrzenie mówiące "będę za niedługo". Wskoczyłem w Cienie, i wyszedłem.... właściwie to sam nie wiedziałem gdzie.

[z/t po poście Geara]
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptySro Gru 29 2010, 06:00

- Sam się przekonasz. Prawdopodobnie bardzo niedługo.. - powiedział tajemniczo, po czym odszedłeś.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyCzw Sty 06 2011, 06:01

Jest tak jak mówił Thane - Laros zostało praktycznie zrównane z ziemią. Zmęczony nieustannym biegiem (nie licząc momentu, gdy natknął się w lesie na grupkę ocalałych osób i gdy przybył do domu po plecak i Engetsu) przycupnął gdzieś koło bramy schowany za murem by złapać oddech. Max nie miał pojęcia, że willa ta należy do Thane'a, a demon, z którym "rozmawiał" wcześniej, był jej właścicielem. Starał się być przez cały czas opanowany, pomimo widoku martwych, rozszarpanych ciał i krwi niewinnych istot, na które po drodze się natykał biegnąc przez aleje i wzdłuż uliczek. To nie był dla niego niecodzienny widok, ale jakoś dotąd nie mógł się do tego przyzwyczaić. Poczuł pot na twarzy. Schował dłoń w rękawie i wytarł nim czoło i okolice skroni. Westchnął cicho.
- No dobra... - Wstał powoli poprawiając przy tym ubrania.
- To chyba jedyne miejsce, którego nie sprawdziłem - Wszedł powoli przez bramę rozglądając się przy tym wokoło. Nikogo nie zauważył.
- Eeeeej ! Jest tu kto ?! - Zawołał.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyCzw Sty 06 2011, 13:18

Max:

Z ziemi krok od Ciebie, po lewej i po prawej wykopały się dwa metalowe żuki wielkości nosorożca każdy. Wydawały się jedynie biernie Cie obserwować, choć nie wyglądały na potulne.
Chwilę potem usłyszałeś głos w swojej głowie - Właśnie wpadłeś w sieć pająka. Całe to miasto niedługo będzie ofiarą, a Ty dołączysz do stosu martwych ciał..
Czysta moc i pewność siebie niemal Cię powaliły. W jednej chwili cała sceneria ze zwykłego pola bitwy przerodziła się w scenerię z koszmaru, odór martwych ciał i krwi płynącej w rynsztokach stał się nie do zniesienia, poczułeś czyste przerażenie wypełniające Cię po brzegi.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyCzw Sty 06 2011, 14:06

Te olbrzymie żuki były ogromnym zaskoczeniem. Następnie pojawiły się głosy... Max dopiero po jakimś czasie zorientował się, że dochodzą z jego własnej głowy. Potem przerażenie...
- (co to...? Strach ? Dlaczego się boję ?...) - Złapał się za głowę. Był zmieszany. Miał przyspieszony puls, słyszał bicie własnego serca. Nagle sobie coś uświadomił.
- Więc jednak gdzieś tu jesteś...? Czyżby wzbudzanie strachu w przeciwniku to Twoja broń ? Mam nadzieję, że to nie jedyne co masz w zanadrzu, teraz właśnie tylko mi pomagasz ! - Na jego jeszcze przed chwilą zbledłej twarzy pojawił się złowrogi uśmiech. Znieczulica, po mimo strachu, przerażenia, Vanijczyk w takim stanie jest skuteczniejszy w walce i częściowo ignoruje ból, lecz zatraca wtedy częściowo swoje człowieczeństwo, staje się bardziej instynktowny w działaniu. Max odruchowo się "przemieścił" [patrz. tech. szyb. por. się] jakieś 10m od nich do tyłu, sprawiając, że ponownie znalazł się poza bramą willi. Rzucił plecak o ziemię, to samo zrobił z polarem. Nabrał do płuc powietrza, rozluźnił mięśnie, głowę skierował ku górze. Nagle wszystkie mięśnie mimowolnie się napięły, Max się gwałtownie skulił, po czym zaczął... rosnąć. Tułów zaczął się powiększać, kończyny wydłużać, pojawił się ogon, sierść, kły i pazury. Po chwili można było zobaczyć Maksa w całej okazałości - wielkiego, kilkumetrowego potwora, pół-człowieka-pół-wilka. Wciąż w duszy przerażony, lecz to dodawało mu siły, przypływ adrenaliny. Zrobił krok do przodu, rozpostarł lekko ramiona, zacisną pięści... i zawył - głośno i przeraźliwie. Gdy skończył wyć sięgnął po leżący nieopodal plecak i przywiązał go sobie jak pas. Robił to spoglądając cały czas na stojące przed nim wielkie żuki i szczerząc do nich kły.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Sty 09 2011, 12:19

// sorki za opóźnienia, od nowego roku mam ciężki okres...

Żuki nie wydały się zbytnio przejęte Twoimi wyczynami... odwróciły się i ruszyły do środka willi.

- Jestem winien Ci podziękowania. Przypomniałeś mi o moich żuczkach.

Gdy żuki zbliżył się do ledwo trzymających się na zawiasach drzwi, te zostały wykopane przez czyjąś nogę. Jakaś postać w pełnej zbroi płytowej wyszła z ruiny willi. Żuki poczekały na swoją kolej i weszły do środka.

Postać w zbroi bez lęku szła w Twoją stronę, mimo zmienionych zmysłów czułeś pewien respekt.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyNie Sty 09 2011, 12:43

[nie szkodzi ; ) ]

Respekt, nie bez powodu - Max czuł również emanującą z niego wręcz swego rodzaju moc, potęgę, wewnętrzną siłę. Gdzieś głęboko w sobie czuł, że oni mogą być godnymi sobie nawzajem przeciwnikami. Nie wiadomo czemu, ale gdy Białowłosy ujrzał w końcu swojego przeciwnika, to zaczął się uspokajać, pozostało jednak wspomniane wcześniej uczucie. Ostatnio coraz rzadziej przechodził przemianę, ponieważ nie miał ku temu okazji. Nie robi raczej tego bezcelowo. A powinien tego dokonać choć raz na ruski rok, dlatego iż rzadziej używana bywa bolesna, nawet bardzo. Może unika tego, bo ceni sobie człowieczeństwo ? Kto wie... W zaistniałej jednak sytuacji pomogła mu całkiem niespodziewanie dla przeciwnika wywołana znieczulica, która w dużym stopniu łagodzi ten ból.
- Niewiarygodne, to wszystko to Twoja sprawka ? - Zapytał (o dziwo) zaciekawiony wskazując palcem w stronę reszty miasta.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Sty 10 2011, 08:15

- To dopiero wstęp przedstawienia, w którym jedynym wątkiem jest Twoja powolna śmierć. Nazywam się Mordekaiser i będę Twoim przewodnikiem po cierpieniu jakiego sobie nawet nei wyobrażałeś. - głos rozbrzmiewał w Twojej głowie. Mimo to byłeś więcej niż świadom, że mówi do Ciebie postać w zbroi.

Poczułeś drżenie, którym okazały się kroki oponenta, osoba w zbroi musi być nieludzko silna. Dziwnym trafem nagle przypomniał Ci się demon od którego się dowiedziałeś o zagładzie Laros. Niewiarygodne, że ten "mały diabełek" był w stanie nawiązać walkę z Mordekaiserem.

Mordekaiser zatrzymał się dwa, trzy kroki przed Tobą. Miał ręce założone na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Sty 10 2011, 08:51

Max odezwał się dopiero, gdy Mordekaiser się przy nim zatrzymał.
- Miło mi się poznać Mordekaiserze, a co do umierania - to nie mam zamiaru. - Poprawił Engetsu, bo zaczęło go trochę uwierać.
- Umiesz się porozumiewać tylko za pomocą telepatii, czy co ? - Przyjrzał mu się dokładniej. Dopiero teraz zauważył, że... poza świecącymi ślepiami nie ma nic wewnątrz tej zbroi. Bynajmniej on tak uważał.
- Czekaj... czy Ty jesteś... duchem w zbroi ? - Zapytał zdziwiony tym co wydedukował. Pomimo tego beztroskiego na pozór zachowania był cały czas przygotowany na jakikolwiek unik.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Sty 10 2011, 09:37

- Istoty, które są zbyt prymitywne podporządkowuje do mnie sama moja obecność. Nie ma potrzeby używać innych środków, telepatia jest najmniej męcząca, poza tym pozwala między innymi zrobić coś takiego. - Bez przerwy na zebranie oddechu, bez ostrzeżenia Twoją głowę wypełnił krzyk takiej częstotliwości, że przez moment cieszyłeś się że to telepatia, bo straciłbyś bębenki. Ból, potworny ból jaki wywołał krzyk sprawił że zebrało Ci się na wymioty.

Gdy zebrałeś się w sobie na tyle żeby znów spojrzeć na swego oprawce, ten stał w takiej samej pozie jak wcześniej, tyle że teraz w jednej ręce trzymał ogromny morgenstern oparty o ramie.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPon Sty 10 2011, 10:02

Gdy miał tylko okazję do złapania oddechu, zaczął oddychać głębiej, by powstrzymać odruch wymiotny. To było... dziwne. Max czuł dziwny ból. Mimo tej sytuacji, znieczulica nie dała się we znaki.
- Zbyt prymitywne...? - Zapytał pogardliwie. Zaraz po tym Max dostrzegł nową zabawkę Mordekaiser'a.
- (M-mo-mo... morgenstern ? Skąd on go wziął ? Kiedy ?) - Pomyślał zdziwiony. Białowłosy póki co był nastawiony na obronę, rzadkością jest, aby to on zaczynał walkę.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPią Mar 18 2011, 10:13

//2 miesiące... wybacz ^^

Mordekaiser nie drgnął ani o milimetr.
Dwa punkciki świetlne wewnątrz hełmu wydawały się zaglądać w Twoją duszę. Czułeś, że musisz wreszcie coś zrobić, inaczej ta zbroja doprowadzi Cię na skraj szaleństwa!
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyPią Mar 18 2011, 23:08

Po dłuższym spoglądaniu na siebie Max zaczął się czuć dziwnie. Zaczął sobie uświadamiać defensywa nie przyniesie skutku.
- (Dziwne... nigdy się tak nie czułem) - Przyłożył prawą dłoń do klatki piersiowej wciąż spoglądając na oponenta.
- (Mam nadzieję, że nie potrafi przejmować nad kimś kontroli... jakby co, to mam jeszcze "plan awaryjny") - Pomyślał białowłosy.
Przyjął pozycję do biegu i... zniknął. W miejscu, gdzie stal, były tylko dwa wgłębienia od jego palców stóp. Stwór pojawił się tuż za przeciwnikiem zwrócony do niego plecami mierząc w kark zamaszystym ruchem ostrzem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 EmptyWto Kwi 05 2011, 13:24

Zbroja ani drgnęła. Z przeraźliwym zgrzytem ostrze wbiło się w metalową zbroję. Impet ciosu wyrwał kilkanaście ostrych metalowych kawałków, które o dziwo wskoczyły na nieregularne orbity wokół Mordekaiser'a.
Natychmiast otrzymałeś kilka średnio głębokich zadrapań, a jeden z kawałków wbił Ci się w nogę. Ostrze chyba utknęło w zbroi, a rana z wbitym kawałkiem metalu sprawiała że tracisz siły dużo szybciej niż przy normalnej ranie tego kalibru..
Ból w Twojej głowie był zagłuszany upiornym śmiechem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Impreza z okazji zmiany właściciela willi.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ruiny willi rodziny Britannia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Laros - graniczące miasto (trwa odbudowywanie) :: Kamienice :: Willa Thane'a-
Skocz do: