Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Niebo - dzielnica militarna.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPon Lip 11 2011, 04:30

- Ty mi powiedz, jesteś przecież w niebie. Dzielnica militarna, mój własny plac zabaw. - zaśmiała się uroczo - Każdy może szukać odkupienia, lecz znów powtarzam: trafiłeś do bardzo niewłaściwego archanioła. Jestem archaniołem, którego domenami są bardziej kara, niż miłosierdzie.. Przypadki gdy kogoś wskrzeszałam mogę wyliczyć na palcach jednej ręki. Jeśli chcesz możesz tu zostać, nie radzę jednak łamać tu prawa, elfie.
- Thane jest potężnym demonem, gdyby tylko Jego rasa bardziej przypominała Jego, niż krwiożercze bestie to całe multiwersum byłoby pod ich władaniem. Nie mniej On nigdy nie robi niczego bez powodu, a żadna śmierć z Jego rąk nie jest bezcelowa. Jeśli zamordował Cię z taką premedytacją... - głos się Jej załamał. - Co ze mnie za anioł stróż.. Nie wiem nawet co z moim podopiecznym i to od kilku miesięcy.
Na dłuższą chwilę umilkła, było bardzo widać, że ma sporo żalu do siebie. Zadziwiło Cię to, że właściwie ignorowała ciężar swojego ogromnego miecza, ba - trzymała go jednorącz bez żadnego wysiłku.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPon Lip 11 2011, 04:56

- Niebo?- powiedziałem z niemałym zdziwieniem - dzielnica militarna, plac zabaw? No nie jest źle.
Obejrzałem się dookoła. Postanowiłem zrobić krok w stronę swojego odkupienia. Nabrałem powietrza w płuca.
- Wydłub mi oczy, chce by w mojej pamięci został widok destrukcji której dokonałem. Ale nim to zrobisz, pozwól że opowiem Ci pewną historię, która wśród elfów jest legendą.

Dawno temu, żył pewien elf. Jego imię zostało wymazane przez czas. Ale był on Łowcą Demonów. Lecz gdy nadszedł Wielki Kataklizm. Przyniósł on zgubę wielkiemu królestwu. A winą za to obarczono właśnie go i zamknięty na tysiące lat w swoim wiezieniu w kompletnej ciemności stracił wzrok. Lecz w końcu uwolniono go, by pomógł walczyć ze złem, i wtedy zaczęto nazywać go Zdrajcą. Zdobył on czaszkę wielkiego czarnoksiężnika, skonsumował jej moc. Stał się czymś więcej niż demonem. Ale nadal polował na demony.

Wydaje mi się, że nadszedł czas, aby ta legenda znów ożyła, w innej formie. Zrób to, choć w sumie twój miecz płonie, możesz je wypalić bądź daj mi sztylet i zrobię to sam. Jeżeli mogę jeszcze prosić cię o coś, choć w świetle tego, co już dla mnie zrobiłaś jest to bezczelność. Pozwól mi się tu szkolić, chcę udoskonalić jeszcze moje umiejętności.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 12 2011, 03:20

- Illidan nie stracił wzroku na własne życzenie. Jeśli chcesz się do Niego upodobnić, to psucie narządu, którego odtworzenie zajęło mi ponad dwie godziny nie jest najlepszym pomysłem. Dostałeś nowe życie.. Bóg jeden wie czemu i to dosłownie. Gdyby nie bezpośredni rokaz... - pokręciła głową wyraźnie zirytowana i nie w sosie.
Zignorowała Cię, zaczęła rozmowę z stojącą obok anielicą w języku, którego nie znasz.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 12 2011, 04:04

- Illidan.. wiec to tak nazywa się ten bohater... Ale skoro mówisz, to pozostanę przy moim wzroku.
Usiadłem, a przynajmniej się postarałem się przenieść do pozycji siedzącej... Rozejrzałem się. Poczułem zimno, a po chwili dotarło do mnie, że jestem nagi.
- Czy mógłbym prosić o jakieś odzienie? Pierwszy raz było mi głupio... Cholera, niebo źle na mnie wpływa..
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 12 2011, 06:30

- Jeszcze chwilę, leż. - powiedziała z naciskiem. Od razu posłuchałeś.
Przez jeszcze kilka chwil trzymała miecz w tej samej pozycji. Nagle przysunęła go do siebie, ostrzem zwróciła go do góry. Nim zdołałeś sobie sprawę do czego zmierza i zdążyłeś jakoś zaprotestować zobaczyłeś jak obróciła miecz i przebiła nim Ciebie przez splot słoneczny. Poczułeś jakby wypaliła każdą komórkę Twojego ciała, po czym...
Nagle ból zniknął.
Wciąż czułeś jego echo, ale uczucie po nim, pomimo tego że osłabiające wydawało się oczyszczające.
Druga anielica wyszła z pokoju. Miecz Kayle gdzieś zniknął. - Już nie jesteś horrorem, w żadnej części. Ubrania masz na krześle po Twojej prawej. Niestety obowiązki mnie wzywają, więc Cię opuszczam. Jeśli chcesz tu zostać, to nie mam nic przeciwko. Przed szpitalem na pewno znajdziesz kogoś z wyższym stopniem, ufam że sobie poradzisz, elfie.
Wyszła nie czekając na Twoją reakcję. Zostałeś sam wciąż odczuwając echo nieludzkiego bólu, ale z dziwnie lekkim sercem.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 12 2011, 23:37

- Zostanę. Na jakiś czas. Chce wszystko przemyśleć - Powiedziałem do archanioła.

Wstałem i ubrałem się. Odetchnąłem. Wyszedłem ze szpitala, i powędrowałem po niebiosach nie wiadomo gdzie. Znów rozmawiałem sam ze sobą.

I do czego doprowadziła mnie moja wola posiadania mocy? Do spaceru po niebiosach.. jakie to żałosne. Miałem być przecież bronią! Łowcą horrorów i plugastwa. A stałem się jednym z nich. "Tak długo jak ktoś spogląda w otchłań, tak długo otchłań spogląda w niego". Widocznie we mnie zajrzała zbyt głęboko. Lecz było to wspaniałe. Miałem moc, o której wielu marzy. Ale jaką cenę za to zapłacono? Wyrżnięte Laros. Kobiety błagające o litość. Płacz i krzyki. Echo tego mordu odbiło się w mojej głowie.

Ból, naszedł niespodziewanie. Wypełnił żebra i czaszkę. Potem brzuch. Torsja. Chwila słabości. Krew. Dużo krwi.

Błysk - stos ciał.

Osunąłem się na kolana, z ust popłynęła stróżka krwi. Czerwona plwocina.

Błysk - ciała bez członków. Dzieci, kobiety i mężczyźni na jednym stosie. Ręce po lewej nogi po prawej, głowy na płoty ponabijane.

Duszno. Gorąco. Dusiłem się. Upadłem na ziemie (?). Walka o haust powietrza. Agonia.

Błysk - płacz i krzyk. Po chwili w moich dłoniach skruszona głowa dziecka i lament matki w pobliżu.

Agonia trwała dalej. Strzelające stawy. Ciało wygięło się w nienaturalną pozę.

Błysk - światło.

Poczułem powietrze. Płuca wypełniły się przeźroczystym gazem. Wydech. Usiadłem. Wdech. Wróciłem do normalnego stanu. Wstałem i szedłem powoli. Szukałem miejsca gdzie mógłbym coś posiekać mieczem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySro Lip 13 2011, 11:48

Gdy otrząsnąłeś się ze swoich wizji i wstałeś zauważyłeś że stoi przed Tobą skrzydlaty w zbroi (zbroję nosiła większość aniołów w tej dzielnicy).
- Coś nie tak? Co tu robisz elfie? - oparł prawą dłoń na rękojeści miecza przy pasie.
Znalazłeś to czego szukałeś dużo szybciej niż sobie mogłeś tego życzyć...
...nie radzę łamać prawa...
Coś Ci jednak podpowiadało żeby nie zaczynać tu bójki.
Scena Twojego upadku zebrała kilku widzów, co ciekawe w oczach skrzydlatych obserwujących Ciebie zobaczyłeś współczucie i strach o Twoje zdrowie. Wydało Ci się to nienaturalne, nie przywykłeś do takiego traktowania.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySro Lip 13 2011, 12:06

- W porządku, chyba. Co tu robię? Bóg jeden wie. Dosłownie. Powiedziałem do anioła. Byłem dziwnie spokojny, nie chciałem nawet nikogo zarznąć. Podniosłem się.
Oczy zaczęły błyszczeć szmaragdowym blaskiem, tak jak kiedyś.
- Kayle powiedziała że mogę tutaj zostać na jakiś czas. Musze się oswoić z tym że jes...byłem horrorem. Macie tu jakąś sale treningową? A przynajmniej dostępną dla "zwiedzających", i gdzie mogę zdobyć broń. Oczywiście tylko w celach treningowych.

Prawda była taka że czułem się słabo, nawet bardzo. Wystarczyło by lekkie uderzenie, by kompletnie mnie znokautować. Starałem się ujarzmić chwianie siena własnych noga i trzymać jakiś poziom pośród szeregu istot na pewno lepszych ode mnie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 14 2011, 05:59

- A, to Ty.. Dziwny elf z rozkazem z samej góry. - anioł przyjrzał Ci się uważnie - Trening, powiadasz? Tak się składa że właśnie idę przyjrzeć się nowym rekrutom, może do mnie po prostu dołączysz i zobaczymy do czego się nadajesz?
Czekając na odpowiedź przyglądał Ci się niepewnie. Chwilę temu leżałeś i miałeś prawdopodobnie jakieś drgawki, więc gość miał pewne wątpliwości co do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 14 2011, 07:24

- Oczywiście, że się dołączę.
Szedłem za Aniołem, przyglądałem się bacznie wszystkiemu. Szukałem alternatywnych wejść. Nawyk. W końcu zrównałem z nim krok
- Peri'an, ale mów Mi Peri - powiedziałem wyciągając dłoń w stronę skrzydlatego.
- Jeżeli było by to możliwe, poprosił bym o glewie. Najlepiej wyważone na trochę na tył. W sumie była to broń elfów, chciałem sprawdzić jak będzie mi się nią walczyć. Ostatni raz robiłem to.. Właśnie kiedy? Chyba gdy byłem jeszcze nastolatkiem i mieszkałem w rodzinnym lesie. W głowie przypomniałem sobie schematy ataków. Obroty, skoki, spektakularne cięcia.

- Zawsze można użyć jednego z zakazanych wśród elfów ataków przypomniałem sobie słowa starego mistrza. Była to jedna z zasad których wyjątkowo przestrzegałem. Nigdy walcząc z elfem nie używałem tych schematów. Może przypominały one bardziej taniec niż walkę ale jedno jest pewne - były równie zabójcze co piękne.

Po drodze starałem się skupić na Cieniu. Chciałem z niego uformować dwie bliźniacze glewie. Umiałem uformować szpony, więc glewie nie powinny być trudne.

//jak możesz opisz mi strój a co do glewii patrz avatar.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPią Lip 15 2011, 07:57

// Jesteś świeżo po wskrzeszeniu, moce cienia masz osłabione, poza tym jesteś w niebie, tu cień działa wielokrotnie słabiej niż normalnie.

- Uther, generał wojsk skrzydlatych. - przedstawił się i uścisnął Ci dłoń. - To jaką broń dostaniesz rozstrzygnie się dopiero jeśli Cię przyjmiemy... najpewniej będzie to miecz, my, aniołowie używamy najczęściej mieczy.
Zaprowadził Cię do dużej sali, w której czekało na was koło dziesiątki skrzydlatych bez zbroi. Prawdopodobnie zbroja jest tutejszym wyznacznikiem rangi.
Ustawiłeś się w szeregu razem z resztą rekrutów, po czym rozpoczęliście rozgrzewkę.

Zwracasz na coś szczególną uwagę, coś chcesz zrobić nim przejdziemy do testu?
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPią Lip 15 2011, 09:40

- Osobiście nie przepadam za mieczami, a przynajmniej takimi który przypominają miecz Kayle, są dla mnie zbyt duże. Odpowiedziałem Utherowi (Uther the Lightbringer?). Zacząłem rozgrzewkę. Przykładałem się do niej dość mocno, wymagając od siebie bardzo wiele, nie zważając na zmęczenie.


Przejdźmy do testu, nie ma co czekać.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 16 2011, 08:12

//tylko imię, potrzebowałem imienia jakiejś pochodnej paladyna Wink

Sama rozgrzewka dała Ci nieźle w kość, wskrzeszanie widocznie odciskało się na kondycji, lub Kayle nie była w tym za dobra. Po lekkiej tylko zadyszce u pozostałych kandydatów zrozumiałeś że Twoja ciężka zadyszka nie wróży niczego dobrego na próbie.
- Jeśli macie by przydatni dla Królestwa, musicie być silni. Mam na myśli zarówno wiarę, jak i siłę fizyczną. Wyjdziecie teraz przed salę i poczekacie na swoją kolej, każdy z was będzie miał za zadanie udowodnić mi, że ma to co trzeba. - skinął głową do jednego z kandydatów - Ty zostaniesz, nie ma sensu żebyś latał jak demon po domu publicznym.
Wyszedłeś przed salę z pozostałymi.


Jeśli chcesz możesz napisać jeśli robisz coś przed swoją kolejką.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 16 2011, 23:20

//Uwaga! Nak***iam filozofię! W sumie to możesz pisać już o akcji w sali

Królestwo - myśl rozbrzmiała w mojej głowie. Ciekawe jakie to królestwo, bo skoro na jego czele stoi Bóg to cóż. Jestem w czarnej dupie. Jestem w stanie zdzierżyć wszystko, ale nie jakieś rozkazy i durne hierarchie. Choć w sumie, skoro tylko On wie, dlaczego wskrzeszono takiego sku***ysyna jak Ja, to może uda mi się wynegocjować coś...
Usłyszałem tekst o burdelu, uśmiechnąłem się lekko.
- Demony nie latają po burdelach, Ganerale. Mają tam za mało miejsca by rozłożyć skrzydła. powiedziałem do Uthera. W sumie chciałem zostawić pozory tego że jestem normalny.
Chyba zostanę tu o wiele dłużej. Musze odzyskać kondycje i kontrolę nad cieniem. Czuje się jak piętnastolatek...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 16 2011, 23:51

Byłeś 7my w kolejce. Gdy zostałeś wywołany wszedłeś z powrotem do sali zobaczyłeś szóstkę wcześniejszych kandydatów zbyt zajętych rozmową między sobą, zignorowali Cię. Zatrzymałeś się przed Utherem.
- Wybierz sobie jedną z broni. - wskazał na stojak - A następnie sprowokuj mnie do zaatakowania Ciebie, lub sam zadaj mi choć jedno trafienie. Zależnie od tego co zrobisz, jaką broń wybierzesz i w jakim stopniu Ci się uda, taki będzie wynik testu.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 00:18

Jedna broń. Tylko jedna, daje mi to mały wachlarz uzbrojenia. Cóż, w końcu wybrałem dobrze wyważony miecz. Taki jak lubiałem - długi i cięki. Cóż, stanąłem przed Utherem, dość daleko.

Ciekawy test. Ale przecież mamy czas, a ja mam Cię sprowokować do ataku. A więc odpowiedz mi na kilka pytań. Czysto technicznych, chodzi mi o ogół aniołów. Zawsze walczycie honorowo? Czy wszyscy z was są bez grzechu? I ostatnie - czy każdy z was nie ma rąk brudnych od krwi niewinnych?

Bacznie obserwowałem jego ruchy. Wiedziałem, że aniołowie są szybcy i silni. Wachlarz moich ruchów był bardzo mały. Normalnie skoczył bym przez cień i umieścił w nim sztylet. Ale w moim obecnym stanie, było bo ty pewną śmiercią. Mimowolnie zacząłem szukać po kieszeniach papierosa. O! Cud. Moja papierośnica! Wyciągnąłem jednego i zacząłem szukać w pobliżu źródła ognia. Jeżeli znalazłem jakąkolwiek świecę, oczywiście odpalam.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 06:01

- Masz wiele wyjść, te które usłyszałeś to tylko te najbardziej oczywiste. - Poprawił Cię. Gdy zobaczył, że wyjmujesz papierosa sięgnął po swój miecz, po czym pchnął nim w jego stronę. Mimo tego że był całkiem daleko, pchnięcie w jakiś sposób zostało przedłużone, jakaś jasna fala światła zdołała przeciąć Twojego papierosa na pół nim zdążyłeś go odpalić. - Proszę, to sala do ćwiczeń, a Ty chcesz tu psuć powietrze? - Na Jego twarzy pojawił się cień drwiącego uśmiechu.
Czekał, wpatrując się w Ciebie złotymi oczami. Siła i powołanie były w tym aniele tak ogromne, że sam Jego wzrok sprawiał że Twoje demony stawały się jakby mniejsze i słabsze...
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 07:30

- Zmieniasz temat, Utherze. Coś ukrywasz. - powiedziałem odrzucając połówkę papierosa.
- Twoje imię kojarzy mi się z Utherem Niosącym Światło. Podobny do Ciebie, święty człowiek, obrońca sprawiedliwości bla bla bla bla ale zabił go jego uczeń, Athras - jeden z większych potworów, potem znany jako Król Lisz. Spojrzałem się w jego oczy, z tym że z moich oczu biła jadowita zieleń szmaragdów. Peri, ku**a igrasz z ogniem.
- Wierzysz w to, że każdy na tej sali jest czystego serca? Że nie będzie chciał twojej władzy? Ufasz że cię nie zdradzą? powiedziałem dość oficjalnym tonem, patrząc prosto w oczy. Mimowolnie zacząłem kręcić mieczem i przekładać go z dłoni do dłoni, robić to jak najmniej zgodnie z jakimkolwiek rytmem, wbrew akcentom słów.
- Masz honor? Zapytałem szeptem - Czy będziesz tylko rozcinał papierosy a nie spróbujesz zabić tego, kto ma na swych dłoniach krew niewinnych i winnych. Kobiet, dzieci, starców, wszystkich.

W sumie zacząłem rozdrapywać stare rany, chciałem z jednej strony o tym zapomnieć, ale musiałem blefować. Nie zaatakuje archanioła w pełnym uzbrojeniu, nie jestem samobójcą.

- Czy wierzysz w odkupienie? Jaką masz pewność żę Bóg nie popełnił błędu, jaką masz pewność że nie nabiorę tutaj mocy i nie wrócę na ziemie by czynić znów spustoszenie?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 07:55

- Uther to tylko imię, wiele osób ma to samo co ja. Zapewne było wielu Peri'ch, którzy byli chłopcami do towarzystwa, może Ty również się takim staniesz, jeśli będziesz tylko paplać zamiast coś zrobić.. - wzruszył ramionami.
- Zostało Ci wybaczone przez samego Boga. Jestem skrzydlatym rycerzem światłości, wierzę w Jej decyzje bardziej niż we własne i uwierz mi, gdybym chciał Cię zabić w imię zemsty, zgodnie z wieloma dogmatami archanielicy Kayle to zajęłoby mi to tylko kilka chwil.
Niewzruszony, w zbroi swojej wiary odparował Twoje prowokacje. Pozostali kandydaci zwrócili uwagę na tą potyczkę.
- Wierzę. Jasność się nie myli. Jeśli wrócisz na ziemie i znów popełnisz błędy, to będzie to oznaczać że to Ty zawiodłeś, nie Jasność.
Zamaszystym ruchem wyciągnął swój miecz. Wycelował go w ciebie, tak samo jak Kayle podczas wskrzeszania, bez krzty wysiłku.
- Pokaż na co Cię stać, Upadły.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 08:16

- Wtedy zawiedzie Światło, bo dopuści do rzezi niewiniątek. A to co stało się w Laros będzie przy tym małą kroplą w morzu krwi. Nie wiesz co się czuje gdy miażdży się dłonią czaszkę noworodka na oczach jego matki. Nie wiesz bo byś tego nie zrobił, bo jesteś zbyt słaby by to zrobić.

Już czas, bo mam w końcu tylko jedną szanse, albo się uda albo się nie uda. Musiałem jakoś dostrzec w sobie tą siłę, której mi brakowało. Podrzuciłem miecz za plecami, tak by znalazł się nad moją głową. Złapałem go i czubkiem ostrza ku dołowi. Miecz skierowałem za siebie. Wysunąłem jedną nogę przed siebie. Lekko ugiąłem kolana. Zrobiłem duży krok. Mniejszy. Skoczyłem. Miecz Uthera był dosyć duży. Zaczepiłem jelcem o jego klingę. Puściłem jedną dłonią. Gdy był w zasięgu - prawy prosty.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 11:35

- Nie wiem czy jesteś świadom, ale nie jesteśmy tutaj potulnymi aniołkami w koszulach nocnych, ze złotymi loczkami i pyzatymi twarzyczkami. Jesteśmy... - urwał, gdy skoczyłeś. Zahaczyłeś jelcem jak planowałeś, sierpowy już miał zmiażdżyć nos Uthera, gdy obraz dosłownie zamazał Ci się przed oczami. Od razu zrozumiałeś co się dzieje, ten gnojek zakręcił błyskwaicznego młynka. Najszybszego, jakiego widziałeś i do tego sporym mieczem. Jelec zgrabnie ześliznął się pod wpływem siły odśrodkowej i poleciałeś ze trzy, cztery metry w górę. Wylądowałeś miękko na podłodze. - ...świętym gniewem, płomieniem który oczyszcza, jesteśmy zemstą Pańską. - dokończył spokojnie. Na twarzy miał zacięty uśmiech. Z Jego oczu bez trudu odczytałeś, że jedynie poczucie obowiązku zatrzymało go przez dokończeniem dzieła i skończeniem Twojego żywota... Skutecznie wymazał wyobrażenie świętych i prawożądnych aniołków. Te tutaj miały ręce wielokrotnie zanurzane w krwi potępionych.
- Oboje wiemy, że od trafienia dzieliły Cię centymetry, więc możemy zakończyć Twoją próbę. Jeśli chcesz możemy to tu zakończyć. - Jego wzrok był wlepiony w Ciebie wyzywająco.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 11:48

- Dies Irae - powiedziałem wprost do niego.
- Widać myliłem się co do aniołów, nie macie mani na punkcie nawracania i tak dalej. Takim mógłbym zostać. Aniołem z piekła rodem. Przerwałem na chwilę w zadumie. - Peri'an Phiro, Najemnik Niebios... nie brzmi wcale źle. Odłożyłem miecz na stojak.
- Pozwolisz Utherze, iż na dzisiaj koniec, godzinę temu, najdalej dwie zostałem wskrzeszony najwyraźniej przez kogoś kto nie robił tego zbyt dobrze bo czuje się jakby ktoś mnie zeżarł, wyrzygał, znów zeżarł, wysrał i znów zeżarł, ale poza tym - podszedłem do niego, podając mu dłoń - by nie było wątpliwości - blefowałem. I tak długo mi jeszcze zajmie oswojenie się z tym czego dokonałem. Po czym usunąłem się na bok.
- Jest jakaś szansa bym mógł porozmawiać z Nim? Chciałbym się dowiedzieć czego oczekuje.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 12:10

- Dies Irae będzie ostatnią batalią Skrzydlatych... - poprawił, po czym wezwał następnego kandydata.
- Nie zrozum mnie źle, większość aniołów stara się nawrócić grzeszników. Jesteś jednak w dzielnicy militarnej, a my z reguły już nie jesteśmy tak mili jak reszta Zastępów. Szkoda że po wskrzeszeniu nadal jesteś elfem, skrzydlaty taki jak Ty byłby ciekawym dodatkiem do Mieczy Królestwa. - zakręcił młynka mieczem dla rozruszania kości.
- To Twój wybór, elfie nigdy nie odmawiam nikomu zakosztowania tej stali, z której jest zrobiony miecz który akurat mam w ręku.
Następny kandydat wszedł i stanął przed stojakiem.
- Jest, wystarczy że wyciszysz się, otworzysz na jasność i zwyczajnie pomodlisz.. Spróbuj tego na początek. - kandydat wybrał zagięty miecz o szerokim ostrzu. Widać to jego drugie podejście do testu.
- Znam zasady, Utherze. - skłonił się, po czym przyjął postawę do walki i zaczął analizować swojego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 12:21

- A ja myślałem że Dies Irae oznacza Boski Gniew. Ale zastosuje się do twoich rad, dzięki. Powiedziałem wychodząc z sali. Po drodze do mojego bliżej nieokreślonego celu. Szukałem miejsca dość spokojnego, przy okazji wypatrując Kayle, bo w końcu musiałem gdzieś spać.

Lecz po niedługim czasie znalazłem puste miejsce. Usiadłem na ziemi, odcinając się od otoczenia. Wtedy spostrzegłem dziwną rzecz - nie potrafię się modlić. Ja to naprawie! pomyślałem. Gdy czułem że zaczynam tracić kontakt ze światem zacząłem mówić w duchu.
- Panie, nie dawaj mi znaku, że mnie słyszysz. Bo to wiem. Powiedz mi, po co tu jestem i czego oczekujesz. Tylko tyle, chyba nie za dużo?

W prawdzie miałem wątpliwości, czy nie robię tego źle. Czy nie jest potrzeby jakiś rytuał, oczyszczanie się, ofiary i tak dalej, i tak dalej... Ale czułem, że coś może z tego być.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 12:38

Jedyne co poczułeś to tyle że jest tutaj mniejszy zgiełk niż w większości miast. Nie ma kramów i przekupek, są kwatery i baraki. W dachach są otwory, dzięki którym skrzydlaci nie muszą używać drzwi. Postanowiłeś spróbować oczyścić umysł, wsłuchać się w jakiś wewnętrzny głos, gdy nagle... COŚ RZĘSIŚCIE JE*ŁO W CHODNIK PRZED TOBĄ! Odskoczyłeś do tyłu upadając na plecy, płomienie unosiły się jeszcze z chodnika, choć zgasły niemal od razu, nie uczyniły żadnej trwałej szkody. Dopiero po chwili usłyszałeś kobiecy śmiech, gdzieś nad Tobą unosiła się Kayle, Jej miecz płonął.
- Nie wierze, Ty się modliłeś! - powiedziała rozbawiona, wylądowała przed Tobą, miecz zgasł. Śmiała się uroczo, co przez chwilę wydawało Ci się szydercze, ale szybko załapałeś, że po prostu spodziewała się wszystkiego, ale nie tego. - Co takiego zrobiłeś przez te dwie godziny, że już się musisz modlić?
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 12:45

- KU**A MAĆ!!! Zerwałem się na równe nogi, instynktownie dobywając miecza którego nie miałem. Po chwili doszedł mnie śmiech.
- Przez dwie godziny? A ćwiczyłem z Utherem i takie tam. A teraz będę musiał się modlić bo mam ochotę zabić kogoś z nas dwóch i dlaczego ciebie? Uśmiechnąłem się do niej. W sumie to widać że lubią tutaj też stroić sobie żarty.
- Potrzebuje pomocy i lokum, na jakiś czas. Twoje wskrzeszenie trochę mnie osłabiło. Swoja drogą - to normalne że miałem po tym atak konwulsji i wizje tego czego dokonałem? A i ten... zawachałem się trochę. Było mi trochę wstyd. - Jak się mam modlić?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 12:54

- Biedny mały elfik się przeraził, no no no, jakiś Ty groźny. - odcięła się z uśmiechem. - Trafiłeś na Uthera i wciąż jesteś w jednym kawałku? Musisz mi opowiedzieć jak Ci się to udało.
Przewróciła oczami - Nie jestem zbyt dobra we wskrzeszaniu, to dlatego. Lokum Ci załatwię, chodź ze mną do mojego biura.
Gdy ruszyliście dodała - I co jeszcze, elfie? Może mam Cię nauczyć oddychania i chodzenia? To sprawa osobista, indywidualna.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 17 2011, 13:07

- Zabrakło mi dwóch centymetrów by złamać mu nos po uprzedniej utarczce słownej. Zawiesiłem się jelcem na jego mieczu i zjechałem. Ot co. Z resztą równy z niego gość. Cholera, polubiłem go. Ale przynajmniej będąc tutaj uczę się wielu rzeczy. Może nauczę się być lepszym elfem? Może zostanę jednym ze Skrzydlatych, bo Uther bardzo chciałby mnie w szeregach...On chyba od zawsze brał na siebie misje samobójcze. Zauważyłem minę Kayle na wspomnienie o wskrzeszaniu.
- Ty potrafisz w ogóle wskrzesić, ja potrafię na przykład skakać przez cienie. Ale ie umiałem tego od razu. Trening czyni mistrza, jak to powiadał mój mistrz.
Nie otrzymawszy żadnej wskazówki na temat modlitwy, powiedziałem tylko lakonicznie
- Ech, i znów naprawiać... Szedłem z Kayle w milczeniu, które postanowiłem przerwać.
- Kim byłaś zanim zostałaś Aniołem? Nie chcesz nie odpowiadaj, pytam z ciekawości. Tak wiem to pierwszy stopień do piekła, ale ja już tam byłem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPon Lip 18 2011, 03:27

- Będę musiała mu zafundować jakieś przeszkolenie, skoro dał Ci się tak podejść. Choć z drugiej strony On lubi bawić się z przeciwnikiem dostosowując swoje ruchy tak, by były tylko o rząd większe od oponenta. Kto go tam wie.. Jest z Niego kawał twardego gnojka, to prawda.
Szliście powoli po dzielnicy, mijające was anioły ustępowały drogi Kayle, kiwały głową z szacunkiem. Nie dostrzegłeś cienia obłudy w tych gestach. Co więcej: każdy w jakiś sposób Ją powdziwiał, czemu ciężko się dziwić, w swojej zbroi promieniowała siłą i autorytetem.
- Byłam królową, lub raczej miałam nią zostać. Jakoś odnajdowałam się w dworskich sprawach, ale zawsze miałam talent do miecza. Co ciekawe, nigdy nie byłam specjalnie religijna. Moje przyszłe królestwo miało bardzo nieprzyjemnych sąsiadów, którzy najechali nas w dniu w którym miałam wyjść za mąż i z małżonkiem mieliśmy zasiąść na tronie. Wymordowali naszą straż i wszystkich arystokratów. Miałam coś jak objawienie, zagotował się we mnie gniew, któremu Jasność dodała swojego płomienia. Tego dnia zginęłam wymierzając karę każdemu z najeźdźców. Mój niedoszły mąż przeżył, choć został ciężko ranny. Resztę swojego życia spędził na odbudowie królestwa, podczas gdy moja dusza zawędrowała tutaj..
Opowiedziała to dumnym głosem świadoma tego, że gdyby nie tamte wydarzenia nie stałaby się tym kim teraz jest.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPon Lip 18 2011, 03:37

- Każdemu opowiadasz tą historie czy mam czuć się wyjątkowy? Bo widzisz, tutaj wszyscy są uprzejmi, ale dziwi mnie to. Może dlatego że przyzwyczaiłem się do życia w biegu? Gdzie mało kogo się poznawało? Gdzie chędożyłem na prawo i lewo każdą kobietę która się nawinęła i była chętna? Z czasem widzę, że to nie było życie. Paradoksalnie by poznać życie musiałem umrzeć... opowiedziałem bardzo krótką wersje mojego życia.
- Jak sądzisz, dlaczego sam Bóg chciał byś mnie wskrzesiła?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 19 2011, 03:42

- Jesteś w niebie, rozumiemy tu cnoty, których Twój skrytobójczy rozumik nie ogarniał przez większość życia. Moją historię zna każdy kto o nią spyta i mimo że zapytało o nią tylko kilka osób, to zna ją niemal każdy anioł. Moja historia jest czymś jak niebiańska legenda. - wzruszyła ramionami tak, jakby to nie miało dla Niej większego znaczenia. Skromność, altruizm, szczerość i bezinteresowna pomoc były tutaj na porządku dziennym.
Zatrzymała się, odwróciła się - Wydaje mi się, że samo to co przed chwilą powiedziałeś o sobie jest wystarczającym powodem, by Cię wskrzesić. - uśmiechnęła się promiennie. Była naprawdę piękna. - Znalazłeś nową ścieżkę życia, dostałeś drugą szansę od Jasności, wykorzystaj ją dobrze. - dodała, po czym się odwróciła i ruszyła dalej. - Jesteśmy już neidaleko Twojej nowej kwatery.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 19 2011, 05:05

- Nie omieszkam jej nie wykorzystać. - powiedziałem spokojnym głosem.
- Szkoda że nie mam skrzydeł, ten spacer nie trwał by tak długo. powiedziałem patrząc kątem oka na skrzydła Kayle
- Jak to jest latać? - zapytałem. Z oczu można było wyczytać entuzjazm który był podobny do tego, który widać gdy opowiada się dziecku historię nie z tego świata lub gdy rozpakowuje prezent pod choinką.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 19 2011, 05:40

Uniosła wymownie jedną brew do góry - Chcesz wykorzystać zasady tu panujące tak, jak wykorzystywałeś innych ludzi wcześniej? Może równie dobrze już teraz po prostu nabijesz się na mój miecz? Zaoszczędzisz mi trudu uganiania się za Tobą.
Gdy zapytałeś o skrzydła wzbiła się na kilkanaście centymetrów nad ziemię. - Nie potrafię Ci powiedzieć dokładnie, mam skrzydła od tak dawna że są to dla mnie dodatkowe dwie kończyny, które traktuję na równi z nogami i rękoma. Choć samo uczucie.. to smakuje jak wolność. - dodała z radością wymalowaną na twarzy.
Po chwili jednak wylądowała. Staliście przy zwyczajnym domku, w którym zapewne mieszka koło 4 osób, są dwa piętra i każdy ma osobny pokój, minęliście sporo tego typu budynków.
- Oto Twoje nowe lokum. Będziesz tu mieszkał z trzema skrzydlatymi... jak tylko ich przydzielimy. Na chwilę bieżącą mieszkasz tu sam.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 19 2011, 06:04

- Nie w tym sensie wykorzystać tą szanse. Chce się po prostu zmienić.

Popatrzałem na dom, nie był zły. W sumie w końcu od dawien dawna będę miał dom. Patrząc na dom zadałem Kayle krótkie pytanie.
- Ma piwnice?

Po chwili wszedłem do środka, piwnicy owej szukając w której postanowiłem się zagnieździć. Po czym rozpocząłem zwiedzanie domu. Następnie udałem się na spoczynek, uprzednio żegnając się z Kayle. Chciałem wyspać się za wszystkie czasy.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyWto Lip 19 2011, 06:32

- Skoro tak, to trzymam kciuki. Tak, ma piwnicę, jeśli chcesz możesz ją zająć. Na razie! - odleciała.
Budyneczek ma dwa piętra i piwnicę, którą zająłeś. Są jeszcze 3 wolne pokoje, kuchnia, oraz wspólna łazienka. Urządzone praktycznie, trochę wygodne, ale bez luksusów. Nie ma w tym domu dziury w suficie dla skrzydlatych, co Cie zdziwiło.
Położyłeś się spać. Gdy się przebudziłeś było ciemno. Nie tylko w piwnicy, ale i na zewnątrz. Wnioskując po tym jak wypoczęty się czułeś, musiałeś przespać noc, dzień i obudzić się nocą dnia następnego. Wciąż mieszkałeś sam, nikogo w domu nie przybyło. Gdy już się rozejrzałeś po domu zaczęło świtać.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySro Lip 20 2011, 04:17

Wstałem. Ziewając przeciągnąłem się i podrapałem po jakże ważnej części samczego ciała. Wyjąłem papierośnice i od pobliskiej świecy odpalając papierosa ruszyłem do łazienki, w której spędziłem jakieś 20 minut, w celach wiadomych. Następnie wyjąłem następnego papierosa.
- Ku**a, jeszcze cztery... zakląłem odpalając jednego od końcówki drugiego. Po czym ruszyłem do kuchni, by zjeść lekkie śniadanie. Po czym udałem się się, z trzecim papierosem w ustach. w stronę sali treningowej. Byłe pusta. Pod nosem nuciłem melodię, którą śpiewali wojownicy w pewnej karczmie.
- Galopem pędzi w bitwę, metalowa husaria...
Wziąłem miecz. Trochę cięższy i dłuższy niż ostatnio.
Zamknąłem oczy, miecz trzymałem nisko, z ostrzem ustawionym równolegle do zgiętego torsu. W jednej chwili błyskawicznie cofnąłem miecz za siebie, trzymając ostrze prostopadle do barku z rękojeścią na wysokości ucha. Kopnięcie. Miecz posłużył za przeciwwagę do odzyskanie równowagi. Wykonałem nim cięcie po przekątnej od mojej prawej do lewej, skierowane ostro w dół. Wróciłem do pozycji wyjściowej. Cofnąłem miecz w stronę siebie, po czym głęboko pchnąłem powietrze. Wyrywając miecz skierowałem go ostrzem za mnie. Kilka korków rozbiegu, które zakończyłem saltem i cięciem na wysokości która odpowiadała by głowie rosłego mężczyzny. Po tym odłożyłem miecz, usadowiłem się w cichym miejscu, i zacząłem modlić.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 01:32

Po treningu znów spróbowałeś kontaktu z Jasnością. Po krótkiej chwili bezowocnej próby zaczęło interesować Cię wszystko wkoło, tylko nie modlitwa. Oczywiście, odpoczywanie po ćwiczeniach z mieczem było przyjemne, ale nic nie pomagało Ci usłyszeć, lub cokolwiek uzyskać. Sfrustrowany zauważyłeś ciekawą scenę. Przy wejściu do sali prawie każdy skrzydlaty zaczynał od zatrzymania się przy ławce, zamknięciu oczu, oraz.. chwila, czemu oni poruszają ustami?
Nie wiedzieć czemu ten detal wzbudził Twoje zainteresowanie.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 03:06

- Naprawie to, ale potem. - powiedziałem sam do siebie pod nosem. Znów ująłem miecz. Tym razem schematy ataków były bardziej skomplikowane. Polegały na szerokich cięciach po bokach i nas sobą (patrz. grupowy styl walki z wiedźmina). Do tego oczywiscie dodawałem rożne skoki i salta, często bokiem. Starałem się nie pociąć mieczem oraz pilnować bo ruchy miecza były jak najbardziej nierytmiczne. Gdy poczułem się zmęczony, zacząłem wypatrywać jakiegoś skrzydlatego na boku. Podszedłem do niego, siadając obok.
- Jakimi słowami się modlić? - spytałem nie patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 07:43

Skrzydlaty zmierzył Cie, po chwili wyglądało jakby coś w nim zaskoczyło.
- To Ty jeateś tym elfem. Co powiesz na to: urządzimy sobie sparing, a jeśli uda Ci sie ze mną wygrać to pokażę Ci jak ja się modle.
Nie czekal na Twoja odpowiedz, wyszedl na kawalek sali ktory byl wzglednie wolny i wykonal kilka prostych machniec szpada.
- Tak przy okazji: bedziemy razem mieszkac, wiec do puli wygranej dochodzi piwnica. - dodal szybko zeby Cie jeszcze zmotywowac. Bylo w nim cos sympatycznego, niezaleznie co mowil, Jego gloswywolywal pozytywne reakcje.
Jego slowa zwrocily na was uwage kilku skrzydlatych.

// sorki za stylistyke i polskie znaki, pisalem z komorki.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 08:06

Nie odezwałem się słowem. Wziąłem ten sam miecz. Stanąłem jakieś 10 metrów od niego.
- Jak wygram załatwiasz mi szlugi, bo muszę coś palić. dodałem przerzucając miecz ręki do ręki.

Miał szpadę, więc raczej musiałem obawiać się pchnięć, nie mógł ciąć, co dawało mi lekką przewagę, lecz jego broń była znacznie lżejsza, co wyrównywało szanse. Skupiłem się na jego postawie. Nie chciałem się nadziać na pchnięcie, więc szarża odpada. Zacząłem nierytmicznie machać mieczem, podchodząc powoli, zawsze gotowy do zbicia ewentualnego ataku. Gdy byłem w zasięgu obróciłem przed sobą mieczem, łapiąc go oburącz ostrzem do dołu. Wtedy wyprowadziłem płytkie cięcie z celowaniem na szpadę, która miała zostać odepchnięta na tyle daleko, bym mógł go kopnąć w kolano, przy jednoczesnym zakleszczeniu szpady na jelcu miecza, który był po cięciu skierowany ostrzem w górę. Po czym, cofając miecz, uderzyć go dołem rękojeści w głowę i powrócić do pozycji wyjściowej.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 10:03

Stał tak lekko jakby nic nie ważył, miał ściągnięte skrzydła, więc to nie mogła być ich sprawa. Każdy z Twoich ciosów albo unikał, albo lekko zmieniał jego kierunek. Poruszał się stanowczo za szybko jak na anioła tak dobrze zbudowanego. Gdy nawet próbowałeś przechwycić, lub wybić mu szpadę z ręki, ta wyślizgiwała Ci się z tej pułapki, coś było nie tak ze sprężystością tej szpady.
Zauważyłeś że anioł cały czas podczas walki poruszał ustami. Mimo że miał już wiele sytuacji, gdzie mógł Cię pchnąć odsłoniętego, wciąż na coś czekał.
- Tak przy okazji, jestem Ariel. - powiedział gdy znów Ci się wymknął.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 10:16

- Peri - odpowiedziałem lakonicznie. Przestało mi się to podobać. Pod nosem wyszeptałem.
- Panie, daj mi siłę. - po czym wyprowadziłem, długie, głębokie półkoliste cięcie po przekątnej od dołu. Następnie użyłem miecza jako przeciwwagi, zarzucając go za siebie, zrobiłem salto w tył kopiąc po drodze skrzydlatego w szczękę. Całość zakończyłem prostym cieciem z obrotu na wysokości mostka.

W myślach mówiłem do "szefa", cały czas by to on kierował moje ostrze, bym go nie uszkodził zbyt dotkliwie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 10:45

Ariel uniknął pierwszego cięcia, ale zdał sobie od razu sprawę z tego że nie zdąży odskoczyć od kopniaka, więc schylił się do niego i oburącz go zablokował, bardzo ryzykownie. Niemniej - udało mu się. Jednak impet tego bloku wybił z rytmu was obu, Ty padłeś na plecy jak długi, On przetoczył się i wstał chwilę potem bokiem do Ciebie.
- Nieźle... Szybko się uczysz. - pokiwał głową z uznaniem, odsunął się. - Wybacz, nie chcę tego wygrać przez pojedynczy Twój błąd, więc poczekam na jakąś spektakularną lukę i wykończę Cię w sposób mistrzowski!
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyCzw Lip 21 2011, 12:52

Kombinacje elfów. Co prawda były one wymyślane dla wojowników którzy dzierżyli dwie glewie, ale cóż, wszystko da się obejść.

Wyskoczyłem na równe nogi. Miecz trzymałem w dziwny sposób,oburącz ,ostrzem ku dołowi, tak że zasłaniało ono pół mojej twarzy.
- Panie, nie jestem godzien by być twoim sługą... - szeptałem, powoli zginając się na kolanach. - Ale mimo tego pokornie proszę, abyś napełnił mnie mocą... - szeptałem nadal. Szybko. Zacząłem biegnąć w stronę Ariela. - Byś dał mi siłę do pokonywania twoich wrogów... - Kopniecie z obrotu, po żebrach. Obrót zakończony cięciem. Dwa kroki w tył. Jeden do przodu. Skok. Młynek mieczem. Zaczepienie się kolanami na głowie. Energiczny ruch w prawo. Trzask skręconego karku.
- I bym mógł głosić chwałę twoją na wieki. Amen. - ostatnie słowa powiedziałem na głos.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPią Lip 22 2011, 04:40

Ariel Zręcznie unikał Twoich ataków, ale nie schodził Ci z drogi, przeciwnie utrzymywał to wszystko i w momencie, gdy chciałeś zaczepić kolana na Jego głowie, ten wycelował szpadę prosto w Twoje serce. Ta chwila trwała wieczność, zdaliście sobie obaj za późno sprawę z tego, że to skończy się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu was obojga. Czas zamarł, a między wami pojawiła się ściana ognia. Płomienie szybko nabrały "gęstości" i eksplodowały odrzucając was w przeciwnych kierunkach.
- Oj dzieci, dzieci. Ćwiczcie na patykach, bo się pokaleczycie. - głos Kayle.
Stała przy wejściu, ze swoim mieczem, płonącym. To stąd ta ściana ognia.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyPią Lip 22 2011, 08:20

- Remis, nikt nie wygrał. Więc zachowuje piwnice. Powiedziałem tonem suchym, osuszonym z wszelkiej wilgoci uczuć. Odłożyłem miecz. Wyjąłem jednego z trzech ostałych papierosów. Kierowałem się w stronę drzwi, w których stała Kayle. Gdy byłem obok niej, a ściślej obok miecza, popatrzałem na nią z uśmiechem.
- Pardon - nachyliłem się by odpalić papierosa od jej miecza. Następnie udałem się do domu.

Drogę przebyłem standardowym dla mnie krokiem, czyli ocierającym się o trucht. Jak na to tępo, papierosa paliłem stosunkowo długo. Zgasiłem go przed wejściem do domu, na bucie. W domu wrzuciłem go do kosza. Następny kierunek - łazienka. Tam postanowiłem wziąć kąpiel.

Po odświeżającej kąpieli, udałem się do mojego sanktuarium, czyli piwnicy. Tam uklęknąłem, i zacząłem się modlić. Chciałem uzyskać odpowiedź. Mówiłem cicho, niemal niesłyszalnie.

- Panie, zwracam się do Ciebie z prośbą o odpowiedź. Dlaczego dałeś drugą szanse takiemu sku**ysynowi jak ja ? Czego ode mnie oczekujesz? Dlaczego? Ale mimo wszystko, chcę podziękować za szanse, którą mi dałeś. Jeżeli mam być twoim sługą, pozwól mi zostać aniołem stróżem. Tam, na dole jest jedna osoba, na której mi mimo wszystko zależy, i chcę naprawić to, co uczyniłem.

Potem zacząłem mówić inne rzeczy. Co najmniej dziwne. Zacząłem wyznawać Panu swoje grzechy, wszystkie których dokonałem. Przez łzy żalu, mówiłem coraz głośniej, nieraz niemal krzycząc. W końcu opadłem z sił. Na podłogę. Która wydawała się co najmniej bardzo miękka.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 23 2011, 04:54

Kayle skinęła Ci głową, gdy wychodziłeś. Było coś w tym spojrzeniu. Troska, współczucie? Nie byłeś w stanie zidentyfikować, jednak na pewno coś w ten deseń.
Gdy skończyłeś modlitwę i upadłeś na podłogę poczułeś jej zimno poczułeś się przyjemnie pusty. Leżałeś długą chwilę, usłyszałeś że ktoś wchodzi do domu i idzie do góry, pewnie Ariel.
Powoli łzy wysychały, ścieżki które wytyczyły na Twojej twarzy zaczęły znikać.
Powoli odpływałeś w zasłużony sen, zmęczony fizycznie i psychicznie. Gdy Twój umysł już był w półśnie poczułeś coś ciepłego, obraz miałeś zbyt rozmazany, by dostrzec co to było, czyjeś ramiona podniosły Cię z ziemi i odłożyły na łóżko. Tak na dobrą sprawę to mogło być cokolwiek, ramiona poprostu wydały się racjonalne.
Usnąłeś, ale nie śniłeś. Sen wydawało Ci się że trwał tylko kilka sekund.

- Widziałam wielkich bohaterów, widziałam ich w chwilach wielkości i w ich upadkach. Widziałam jak zachowują się jak zwykli ludzie, złamani i słabi. Widzę to w Tobie. Masz w sobie dużo żalu i frustracji. Proszę, powiedz mi o tym. Wyspowiadanie się to jedno, ale rozmowa z kimś potrafi zdziałać cuda. Dosłownie.
Kayle siedziała po przeciwległej stronie łóżka. Mówiła kojącym tonem. Coś w głowie Ci podpowiedziało że takie Jej nastawienie i rozmowa to wielka rzadkość.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 23 2011, 11:29

- Primo - nie jestem bohaterem. - odpowiedziałem jej, po czym umilknąłem na długą chwilę.

- Żal? Frustracja? Nigdy nie było mi niczego żal, to dla mnie obce. A teraz? Czuje się słaby. Nie mogę tutaj nawet wykorzystać Cienia do walki. Jestem teraz jak płomień świecy w przeciągu. Nie wiadomo kiedy zgasnę. Ktoś musiał by zamknąć okna, albo zamienić mnie w magiczny płomień. Mówisz że potrafisz zdziałać cuda. Cofnij czas. Pozwól mi nie zostać horrorem. To by było najlepsze. Ale nie chce tego, muszę być silny, a to mnie wzmacnia. Jestem jak ścięty kwiat. Musze wyrosnąć jeszcze grubszy. Mówiłem powoli, męczyło mnie to strasznie. Gestem pokazałem Kayle, by podała mi wody.

- Uczyń mnie jednym z was. - wyszeptałem - Muszę....ją...chronić.... - szept stawał się coraz cichszy. Opadłem całkiem z sił. W śnie znów miałem przebłysk - Płomienie i krzyk gitary. Potem poczułem w płucach ogień. Wyrwało mnie to ze snu na tyle mocno, że łapczywie zaciągnąłem powietrza, i siarczyście splunąłem czerwoną plwociną. Opadłem znów na łóżko. Leżałem bez ruchu, mając szeroko otwarte oczy, z szerokimi źrenicami.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptySob Lip 23 2011, 13:22

- Oj tak, nie jesteś... - powtórzyła za Tobą.

- Nie będę Cię oszukiwać. Twoje zdolności wykorzystywania cienia spadły do naprawdę niewielkiego poziomu, a przez pobyt w niebie tracisz to stopniowo, więc możesz to spisać na straty. Tak samo zresztą bycie horrorem, oczyściłam Cię z tego podczas wskrzeszenia. - wstała po wodę - Jak dla mnie to właśnie oznacza żal do siebie o podjętą decyzję stania się horrorem, oraz frustrację z tego powodu że nie wiesz co masz ze sobą teraz zrobić. Prowadziłeś pełen emocji żywot, co? Myślę że masz teraz dobrą okazję do zatrzymania się na pewien czas i znalezienia nowej drogi życia, bo nie oszukujmy się, stare przestały być dla Ciebie dostępne. Nie będę Ci tego podawać w przyjemny dla ucha sposób, musisz to przyjąć takie jakie jest. - podała Ci wodę. - Musisz zaakceptować rzeczywistość, by mieć na nią wpływ, a w efekcie stać się bohaterem.

Straciłeś przytomność, a gdy ją odzyskałeś Kayle wciżż siedziała tam gdzie wcześniej, z tym że szklanka wody ponownie była w Jej rękach. - Co to było? Opowiedz mi o tym co się stało w Twoim śnie, oraz o tym co Cię naprawdę męczy.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 EmptyNie Lip 24 2011, 02:41

- Przebłysk - powiedziałem dość cicho. - Przypominam sobie to, co się działo na momenty przed staniem się horrorem. Imprezę... - postanowiłem podnieść się do pozycji siedzącej. Sięgnąłem po wodę, którą wypiłem jednym haustem.
- Nie wiem kim mam zostać. Wrócę na dół, i kim będę? Łowcą? Szewcem? Rolnikiem? - nigdy... Jestem elfem który wyrzekł się swojej natury. Nie obchodzą mnie lasy, zwierzęta i inne takie pierdoły. Bym mógł żyć na nowo, musiał bym... - zamilkłem na dłuższą chwilę.

- Uczyń cud. Wyczyść moją pamięć. Zostaw tylko tożsamość i umiejętności. Może wtedy będzie ze mnie jakiś pożytek. Wtedy będę mógł wrócić, jako Najemnik Niebios. Z tym że zostałem opłacony z góry dość sowitą zapłatą - życiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Niebo - dzielnica militarna.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Poza Avalonem :: Inne plany-
Skocz do: