Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

Rasa : Elf
Wiek postaci : 30
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:03

- Ja raczej gustowałem w innej robocie. Ale teraz czasy ciężkie i nikt nie potrzebuje wyrafinowanych usług. Ale skoro już pijemy to się przedstawię - Peri'an Phiro. Wyciągnąłem dłoń w stronę nieznajomego, po czym wypiłem resztę kufla.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

Rasa : Człowiek
Wiek postaci : 27
Liczba postów : 23
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:09

- Więc w jakiej robocie gustowałeś Panie Peri? - Odburknął nie podając ręki. Renske nie tolerował dotyku innych osób, nie znosił tego, brzydził się. Wyjątkiem były dziwki którym pozwalał na nieco więcej.
- Mów mi... Renske. - Przez chwilę się zastanawiał, czy warto się przedstawiać. Ale w końcu Pan Peri, kupił mu piwo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:20

Wbiłem sztylet w stół, patrząc wymowne na karczmarza. Który śpieszył się z piwem.
- Tej najmniej legalnej, mam nadziej że wie pan co mam na myśli ? Wskazałem na sztylet. Karczmarz postawił następne piwo.
- Na pohybel - wypiłem kilka łyków z kufla. Patrząc po karczmie, miałem ochotę coś rozwalić...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:26

Jonas z lekkim rozbawieniem spojrzał na sztylet, nigdy nie przepadał za asasynami. Uważał, że asasyni są tchórzliwymi zbirami które nie mają odwagi stanąć twarzą w twarz z przeciwnikiem. Tylko wtedy można dowieść swojego męstwa i siły. Przyglądać się z rozkoszą jak człowiek umiera, jak z jego ran ucieka życie.
- ...skurwysynom. - Dokończył mężczyzna zabierając się za nowe piwo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:37

- Z resztą ostatnio zacząłem lubować się w innych zawodach. Skradanie się jest męczące, choć skuteczne przy zwiadzie. - Wypiłem kilka łyków - Choć najchętniej wziąłbym się za walkę na arenie. Tylko takiej tu nie ma..
Kolejna parę łyków, zacząłem wyglądać sakiewek dookoła.
A ty walczyłeś w jakichś większych bitwach? Mógłbyś mi opowiedzieć o tym. Nie miałem jeszcze przyjemności uczestniczyć w masowej rzezi...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 07:50

-Arena powiadasz? - Zastanowił się głośno Renske. Spodobał mu się ten pomysł. Można na tym nieźle zarobić, a i zarżnąć też i kogoś. Oczami wyobraźni już widział jak krew wsiąka w piach areny, jak przeciwnicy targają piętami ziemię trzymając się gardeł spod których buchała krew. Jonasowi aż tak to się spodobało, że dostał gęsiej skórki. Na kolejne pytanie odpowiedział dopiero po chwili i paru łykach piwa.
- Walczyłem o Wzgórze Złamanych Serc, w bitwie nad Przylądkiem Rozpaczy, w Przełęczy Gurnman'a, pod Iglicą Nienawiści. Inne miejsca, ten sam scenariusz. Niewyobrażalny chaos, większy niż w burdelu ogarniętym przez pożar. Wielka rąbanina i siekanina. Ale uwierz mi, sama rozkosz gdy możesz komuś rozpłatać łeb lub poderżnąć gardło gdy ten przed Tobą klęczy w kałuży swojej krwi lub gdy jego wnętrzności wylewają się z jego ciała. Ale ostatnio zbyt wielki kurwa pokój. Nie ma się z kim bić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 08:11

-Brak rozrywki ? Cóż.. Widzisz tamtego grubasa? Dziwnie się na nas patrzy. Wskazałem grubą osobę, siedzącą pod oknem. Obok niej kilku jego znajomych popijało piwo.
- Tu teraz też jest burdel. Władza się zmieniła i jest samowolka. Można się bawić.. Gwizdnąłem po piwo. Na czole karczmarza pojawiły się pierwsze krople potu. Położył piwo. Skinąłem mu by się nachylił. Powiedziałem mu coś na ucho. Pobladł. Ja zaś wyciągnąłem zza pazuchy papierośnice, wyciągałem sobie jednego papierosa, otwartą skierowałem w stronę Renske.
- Palisz? spytałem się odpalać papierosa od pobliskiej świecy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Nie Lip 03 2011, 08:34

Spojrzał we wskazanym kierunku, rzeczywiście. Gdy tylko Renske spojrzał w tamta stronę, grubas momentalnie odwrócił wzrok. Przyglądał im się. Mają już przynajmniej pretekst by tam podejść i zacząć "miłą" rozmowę.
- Taaak, burdele polityczne są nam teraz na rękę. - Odparł spod maski biorąc chętnie papierosa dodając:
- Palę zawsze przed rozróbą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Pon Lip 04 2011, 02:37

- I przez tą polityke nawet tytoń gorszy....
Mówiłem przez dym, papierosy były dla mnie dziwnie słabe...
- Broni dobywaj w ostateczności - powiedziałem, wypiłem piwo i rzuciłem kuflem w grubasa. Doskoczyłem do niego. Złapałem go za fraki.
- Chcesz się pozbyć oczu ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Pon Lip 04 2011, 05:03

Dla Renskiego, który mimo wszystko, rzadko palił, papierosy były wystarczająco mocne. Nie skomentował słów swego nowego towarzysza lecz jedynie wstał powoli i wolnym krokiem podszedł w stronę towarzyszy Grubasa. Bez żadnego ostrzeżenia, chwycił jednego za szmaty i zaczął okładać po głowie. Tak długo aż jego głowa przypominała czerwoną papkę. Trzeba zaznaczyć, ze jedna z żelaznych rękawic była nabijana dosyć ostrymi ćwiekami. Krew tryskała na wszystkie strony. Maska dotąd biała, była skąpana w czerwonych kroplach. Przerażający widok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Peri'an Phiro
Anioł Handriel

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Pon Lip 04 2011, 09:21

- Chce znać tego co kuł te ćwieki.- Powiedziałem do Renskego tonem który był oschły.

Sam zacząłem okładać grubasa kuflem po głowie. W końcu kufel strzelił. Przeszedłem do rękoczynów. Obudziłem w sobie cząstkę horroru. Zacząłem sprawiać mu jak największy ból. Zacząłem od oczu, które po sprawnym ruchu znalazły się wraz z nerwami w piwie. potem szczęka. Lewy sierpowy. Prawy. Kolano. Znów prawy. Szczęka wypadała z zawiasów. Uchwyciłem ją mocno. Wyrwałem całkiem. leżała na stole. Czułem jak nowa energia mnie wypełnia. Uśmiechnąłem się do okaleczonej twarzy. Z czystej esencji Cienia na końcach palców uformowałem szpony. Po chwili był dźwięk rozdzieranej skóry i trzask żeber - w dłoni mojej było serce, które jeszcze bijące przemierzało przestrzeń powietrzną karczmy.

Klepnąłem lekko Renskego w ramię.
- Chodź stąd, w tej karczmie nie można się dobrze <tu wstaw niecenzuralne słowo oznaczające upić się alkoholem>

Ostatnio zmieniony przez Peri'an Phiro dnia Pon Lip 04 2011, 09:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jonas Renske
Awanturnik

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   Pon Lip 04 2011, 09:30

Renske z zainteresowaniem przyglądał się rzezi Periego. Interesujące. W całej karczmie wybuchła wielka panika. Wszyscy albo rzucili się do wyjścia, albo w przeciwny kąt karczmy. Jako, że elf skończył swoją masakrę i zmierzał ku wyjściu, Jonas szybkim ruchem zdjął maskę, skoczył do ostatniego towarzysza Grubasa i wgryzł mu się w szyję. Ten zawył i zaczął się szarpać, lecz ciężar napastnika przygwoździł go do ławy. Więc mógł jedynie wyć jak zarzynany prosiak. Krew sikała na wszystkie strony. Renske wbijał zęby coraz mocniej i głębiej. W końcu szarpnął głową do tyłu i wyrwał mężczyźnie spory kawał mięsa, i odgryzł parę żył. Cały umazany krwią ruszył z a elfem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut   

Powrót do góry Go down

Karczma/Bar/Tawerna/Gospoda w Ashilut
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gospoda Pod Świńskim Łbem
» Karczma "Męty i odmęty"