Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ile znaków piszesz na minutę?

Go down 
+3
Sethy Caliro
Kel Al'Silah
Loara River
7 posters
AutorWiadomość
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySob Maj 07 2011, 22:21

KLIK

____________________________

Otrzymałeś 252 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 966 ze wszystkich 10471 na liście.


Piszesz 348 znaków na minutę
Napisałeś 67 wyrazów poprawnie
Napisałeś 0 wyrazów błędnie

Wink

____________________________

1. Kel Al'Shilah - 493 (4 błędy)
2. Sangue Mentale - 396
3. Loara River - 348
4. Alucard vi Britannia - 335
5. Sawenyer Potels - 279 (3 błędy)


Ostatnio zmieniony przez Loara River dnia Sro Lip 06 2011, 02:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptyNie Maj 08 2011, 01:27

Otrzymałeś 350 punktów, co umieszcza cię na miejscu 181 ze wszystkich 10755 na liście.

Piszesz 493 znaków na minutę
Napisałeś 100 wyrazów poprawnie
Napisałeś 4 wyrazów błędnie



Ja już nie raz usłyszałam, że naparzam jak wariatka xD ale osobiście uważam, że to jeszcze zależy od klawiatury, bo ja mam zarąbiście płaską w netbooku ^^ więc mi łatwiej.
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptyNie Maj 08 2011, 06:58

O matko, mi też tak mówią, ale bijesz mnie an głowę... xD
Powrót do góry Go down
Sethy Caliro
Pałacowa bibliotekarka
Sethy Caliro


Rasa : Heliv
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 18
Obecny wygląd : Szczupła, niewysoka (160cm),czarne długie włosy.
Znaki szczególne : Jasna cera i mała blizna na klatce piersiowej.
Charakter : Trudno okreslić ale raczej miły. Ale też i bardzo zmienny.
Broń : Kosa o czerwonym ostrzu.
Liczba postów : 465
Pełniona funkcja : MG/Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : From Loara

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptyNie Maj 08 2011, 08:55

Otrzymałeś 136 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 5040 ze wszystkich 11468 na liście.


Piszesz 234 znaków na minutę
Napisałeś 38 wyrazów poprawnie
Napisałeś 2 wyrazów błędnie

Jakoś nigdy mi nie idzie pisanie tego co widzę, tym bardziej patrząc na klawiaturę. hehe ^^ Ichi jak zawsze wszystkich wymiata... Razz
Powrót do góry Go down
http://www.bazgroly.zafriko.pl
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptyPon Lip 04 2011, 20:39

Otrzymałeś 194 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 1640 ze wszystkich 5003 na liście.


Piszesz 279 znaków na minutę
Napisałeś 59 wyrazów poprawnie
Napisałeś 3 wyrazów błędnie
Powrót do góry Go down
Sangue Mentale
Opiekunka zwierząt // Łapacz snów
Sangue Mentale


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 28
Obecny wygląd : Blada skóra, z pozoru unikająca słońca - często porównywana do koloru kości słoniowej. Delikatnie zadarty do góry nos, małe zaróżowione usta, policzki subtelnie przyozdobione rumieńcem. Wyżej już tylko duże, fioletowe, niekiedy granatowe oczy przysłaniane długim wachlarzem ciemnych rzęs. Niełatwo przeoczyć jasne, sięgające prawie do pasa, proste włosy koloru blond.
Znaki szczególne : Umiejętność zmiany w białą, krótkowłosą kotkę...
Charakter : Dziewczyna charakter ma zmienny... Niekiedy może być miła i sympatyczna, innego dnia oschła i wredna. Szczerze mówiąc zależne jest to od jej humoru.
Broń : Jej niezawodną bronią jest zwinność i spryt, którym na prawdę wiele zawdzięcza. Przy sobie jednak nosi srebrny sztylet...
Liczba postów : 17
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Inne konta : ---

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySro Lip 06 2011, 01:38

Otrzymałeś 309 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 431 ze wszystkich 6557 na liście.


Piszesz 396 znaków na minutę
Napisałeś 84 wyrazów poprawnie
Napisałeś 0 wyrazów błędnie
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySro Lip 06 2011, 01:42

Chyba jesteś najlepsza x3 Bo tyle znaków i bez błędów~

Kel ma najwięcej, ale z błędami.
Powrót do góry Go down
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii
Alucard vi Britannia


Rasa : vi Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 34
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySro Lip 06 2011, 02:00

Otrzymałeś 233 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 1214 ze wszystkich 6573 na liście.


Piszesz 326 znaków na minutę
Napisałeś 59 wyrazów poprawnie
Napisałeś 1 wyrazów błędnie

Haha xd zaraz będę bił rekord dalej xD

//edit

Otrzymałeś 249 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 992 ze wszystkich 6579 na liście.


Piszesz 335 znaków na minutę
Napisałeś 67 wyrazów poprawnie
Napisałeś 0 wyrazów błędnie
Powrót do góry Go down
Eleney Toero
Smoczy Jeździec
Eleney Toero


Rasa : Eland
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 82
Obecny wygląd : średnio długie blond włosy z ciemnymi pasemkami, mleczne oczęte i niewinny wyraz buziuni x3
Znaki szczególne : - Ludzie, ratujcie się! - CO?! - SMOK! - A tam... smoczątko!
Charakter : jest leniwa, jest gadułą, jest wesoła i niezaprzeczalnie uwielbia cukierki!
Broń : składana włócznia (haha...) i Irenei
Przyjaciele : jedyna istota żywa, której ufam to... mój SMOK ;]
Wrogowie : eeeee... kto nie lubi cukierków?
Wierzchowiec // kompan : tak, zasadniczo Irenei~
Liczba postów : 144
Pełniona funkcja : jusr~ (użytkownik :P)
Inne konta : braaaaaak

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySob Lip 23 2011, 06:43

Otrzymałeś 161 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 9549 ze wszystkich 23681 na liście.


Piszesz 278 znaków na minutę
Napisałeś 48 wyrazów poprawnie
Napisałeś 6 wyrazów błędnie

WTF?! xDD
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? EmptySob Lip 23 2011, 08:11

Słabo ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ile znaków piszesz na minutę? Empty
PisanieTemat: Re: Ile znaków piszesz na minutę?   Ile znaków piszesz na minutę? Empty

Powrót do góry Go down
 
Ile znaków piszesz na minutę?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: Gry i zabawy-
Skocz do: