Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Avatarnia u Sawenyera

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Avatarnia u Sawenyera Empty
PisanieTemat: Avatarnia u Sawenyera   Avatarnia u Sawenyera EmptyPon Lip 04 2011, 20:08

A więc tak:
Chciałbym założyć avatarnię, przykłady:
Mój avek/ sygna.
Lub zrobiłem takie coś, z innego forum moje:
Avatarnia u Sawenyera 2daepvt
Zgłoszenia pisać poniżej.
Powrót do góry Go down
Avenam di Britannia
Królewski Gwardzista
Avenam di Britannia


Rasa : di Britannia
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Wysoki, szarooki i czarnowłosy. Szczupła sylwetka, bez grama zbędnego tłuszczu. Zazwyczaj ubrany na czarno lub biało, ze srebrnymi wstawkami.
Znaki szczególne : : Noszony przez niego miecz oraz szare smutne oczy.
Charakter : Najważniejszy jest dla niego honor. Nigdy nie łamie przysiąg, ponieważ uważa, że są one miarą człowieka, który je składa. Stara się być prawdomówny i pomagać ludziom dookoła, jednak tylko wtedy, kiedy nie zaszkodzi to tym, którym służy.
Broń : Piękny miecz z ogromnym zielonym szmaragdem w rękojeści. Nazywa go Jad Serca.
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Inne konta : -

Avatarnia u Sawenyera Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia u Sawenyera   Avatarnia u Sawenyera EmptyWto Lip 12 2011, 05:46

Jeśli masz czas, to mógłbyś dla mnie coś znaleźć Smile
Powrót do góry Go down
 
Avatarnia u Sawenyera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Avatarnia Set

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: Avatarnia-
Skocz do: