Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Duriel

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Duriel   Duriel EmptyCzw Lip 07 2011, 08:18

Imię: Duriel
Nazwisko: Unborn
Wiek: 2 nieziemskie lata
Rasa: Cieniotwór - to istota nie z tego świata a świata równoległego. Jest panem cienia przez co może w każdej chwili zamienić się w nienamacalny cień przechadzając się bezszelestnie i niemal niepostrzeżenie. Cieniotwory są bardzo szybkie i silne, a jedyny sposób aby dostrzec nienamacalną postać to dokładne przyglądnięcie się cieniowi, którego nikt nie rzuca. Cień może stać się również namacalny przez co może atakować kiedy zechce i zaraz po tym ponownie znikać w cieniu. Przez to jest naprawdę ciężkim przeciwnikiem. Jednak największą zdolnością Cieniotwora jest zdolność przybierania przeróżnych kształtów. Ożywionych oczywiście. Jedyny zaś mankament jego zdolności jest to iż nigdy nie może stać się pełnowymiarową postacią, zawsze przybiera czarne lub bardzo ciemne kształty, nie sposób szukać u niego barwnego owłosienia czy też ubrania... Zawsze jest tylko tworem cienia...
Pochodzenie: Altar
Profesja/ranga: Zaklinacz Myśli
Wygląd: Duriel nie posiada określonego wyglądu. Jest to namacalny i nienamacalny za razem cień, który może przyjmować różną postać, materialną bądź nie... Za swoją ulubioną sylwetkę wybrał podobiznę wilka, hieny i lwa... połączenie w pałkę, niema co
Broń: Duriel nie zawsze musi być namacalny, jest zwiewny jak wiatr i równie szybki...
Charakter: Jest wredny, tajemniczy a do tego kocha byś zawadiaką...
Znaki szczególne: Duriel posiada jeden szczególny znak... Jest czarny, jeśli coś w nim ma inny kolor to znaczy ze to niezrozumiała dla wielu siła, widniejąca czasem jako kolorowa poświata
Krótka historia:Duriel przybył tu jakiś czas temu, nie miał konkretnego powodu... W swoim świecie był wędrownikiem i samotnikiem, nie spotkał tam nikogo, kto mógłby zostać jego towarzyszem. Świat z jakiego pochodzi Duriel jest to centrum nicości, tam gdzie materia znajduje swoje przeciwieństwo a prawda znajduje swoje zaprzeczenie. Wiele z tego jest nie zrozumiałe dla życia na ziemi, jednak tak samo jest w przypadku świata z jakiego pochodzi Duriel, tam również nikt nie rozumie fenomeny czegoś czy też materii... Duriel został skazany na wygnanie ze swojego świata za zabicie członka rodziny królewskiej. Zabił córkę Króla, za to że nie chciała wejść w nim w związek... Przeżył załamanie po czym poukładał swoje życie w głowie, będąc gotowym na karę śmierci, jednak spotkała go znacznie gorsza kara... [u]


Ostatnio zmieniony przez Duriel dnia Wto Lip 12 2011, 08:40, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyCzw Lip 07 2011, 10:06

Cóż, niby regulamin przeczytany, ale, ale...

Twoja postać bardziej przypomina mi bestię, która nie powinna mieć prawa głosu... ale cóż, spróbuję to ocenić.

Nazwisko: jako bestia nie powinieneś mieć nazwiska, choć, jeśli już, twój nick powinien być dwuczłonowy.

Gdzie znaki szczególne? Nie widzę ich. Tak samo rangi.

Pochodzenie źle wypełnione.

Eee... nie zgadzam się na coś takiego, jak "pochodna Nexusa". Nie trzyma się to kupy, że tak powiem.

No i troszkę mało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPią Lip 08 2011, 02:25

Pochodzenie poprawię tak samo znaki... Rangę możesz mi zaproponować na początek. Moja postać ma głos tak jak wasze a że jego dusza została obdarzona takim a nie innym "ciałem" to już inna sprawa.

Również nick możesz mi zmienić na Duriel II i masz dwa człony Wink jako Duriel drugi Razz
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPią Lip 08 2011, 05:29

Wraz z "II" zawsze dawało się jakieś przydomki, np. "Groźny" czy "Wielki" Razz

Pochodzenie dalej źle / ja nie jestem od wymyślania rang / dalej nie zgadzam się na pochodną Noxus. Albo wymyślisz nową rasę (tylko musi być oryginalna, po co 5 takich samych ras), albo dostosujesz się do jakiejś innej Razz

Proponuję... Neko. Możesz w historii opisać, jak stał się takim... innym Neko, tzn. "materialną chmurą, namacalnym cieniem". Powodzenia.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPią Lip 08 2011, 07:40

No wiec znów poprawiłem...
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPią Lip 08 2011, 08:43

"Neko zawsze szuka dla siebie pana, właściciela, który się nim zaopiekuje i będzie prowadzić przez życie" <- witam w świecie Neko Razz

"owstał a nie został zrodzony... Więc nazwisko nie zostało mu dane" <- jako Neko musiał się zrodzić, tylko coś musiało mu się stać, że jest taki nienamacalny, więc historia jest nieco do zmodyfikowania. Poza tym, czekam na to "niby-naziwsko" po "Duriel II". Wtedy już wszystko będzie ok.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPon Lip 11 2011, 05:58

a Więc dałem mu nazwisko a raczej przydomek
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPon Lip 11 2011, 06:33

Dwie rzeczy: brak rangi i historia do poprawki. Musisz w niej przedstawić to, że duriel jest Neko, ale w wyniku jakiegoś wypadku stał się tym, czym jest, czyli nienamacalną bestią przybierającą kształty koto-podobne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPon Lip 11 2011, 06:58

Staram się jak moge... Zmieniłem całą historię i zaproponowałem dla siebie rasę. Skorzystałem z podań i legend Górnego Śląska... Mam nadzieje że w końcu mi to uznasz...
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyPon Lip 11 2011, 08:16

Co ja się z tobą mam... Teraz jest całkiem przejrzyście. Masz dwie opcje do wyboru - albo opiszesz ładnie swoją rasę, albo wybierzesz istniejącą na forum. Bo fajnie, że podałeś opis rasy, ale miło by mi było wiedzieć, co to jest za rasa.

I wciąż czekam na rangę...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyWto Lip 12 2011, 08:41

Dobra... teraz mam wszystko od nowa. Mam też to wszystko uzupełnione.
Mam nadzieję że tym razem już będzie wporzo :/
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptySro Lip 13 2011, 22:38

Już sama nie wiedziałam, jak to ocenić, więc poprosiłam o opinię użytkowników. Nie bardzo są za tym, by akceptować ci KP. Przytoczę mniej więcej, o co im chodzi.

Cytat :
Według mnie, to największy (i przypadkiem nie jedyny?) problem leży w tej jego rasie. Super, że wykazał się oryginalnością, wymyślił coś nowego i nawet pokwapił się o opisanie tego, ale no sorry - cieniotwór to totalne pg, z kolei power gaming to największe zło i trzeba je tępić jak mało co. Pomijając fakt, że przeczy sam sobie: jeśli jest tworem cienia, to nie może przybrać kształtu namacalnego, bo to cień, a cień ni w pięć ni w dziesięć nie będzie potrafił stać się na tyle skupionym, by stać się namacalnym. Duriel musi zrozumieć, że jego postać na chwilę obecną nie będzie miała prawa bytu i nie ma ŻADNYCH wad. Szybki, silny, mało widoczny i do tego przeskakuje z postaci namacalnej na nienamacalną kiedy tylko mu się zechce, nie wspominając, że może przyjąć dosłownie każdą, ożywioną postać. Jak dla mnie, to należy mu powiedzieć, że coś, co jest tworzone z cienia (a cień jest o każdej porze dnia i nocy, tyle, że w nocy najmniej widoczny) jest za silne i po prostu nie dostanie akcepta na taką rasę, a w ramach rekompensaty możemy mu zaproponować rasę, w której umiejętnościach jest np. zmiana wyglądu (wcześniej chciał być czymś cienio-kotopodobnym, czemu więc nie terinei? Przemiana w zwierzę, blablabla). A jeśli nie terinei, to niech wybierze inną ze spisu, jest ich tyle, że hoho.
Sorki, że to tak długo trwa ^^ Ale chcę być fair wobec innych.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyCzw Lip 14 2011, 06:23

a więc nie dbam i olewam... trudno
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel EmptyCzw Lip 14 2011, 11:43

Może kiedyś zdecydujesz się na coś innego. Twoją KP przenoszę do archiwum. Jeśli nie chcesz pisać (bo nie jestem pewna), to podaj konto do kasacji. Jeśli nie podasz, to za jakiś czas cię usunę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duriel Empty
PisanieTemat: Re: Duriel   Duriel Empty

Powrót do góry Go down
 
Duriel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Kosz :: Archiwum :: Karty postaci-
Skocz do: