Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "Loarza Pracownia"

Go down 
AutorWiadomość
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

"Loarza Pracownia" Empty
PisanieTemat: "Loarza Pracownia"   "Loarza Pracownia" EmptyCzw Sie 04 2011, 01:00

"Loarza Pracownia" Dqlpqd

Kilka ważnych spraw::
1. Robię zamówienia po kolei, więc proszę mnie nie popędzać.
2. Nie szukam obrazków, dlatego proszę mi podawać własne (max. 3 zamówienia na osobę).
3. Akceptuję tylko posty z zamówieniami i ewentualnie jeden z komentarzem. Jeśli mi coś nie podpasuje, mogę to usunąć.
4. Nie mieć pretensji, jeśli nie trafię w wasz gust. Nie podoba się? Zamów jeszcze raz. Podoba się? Napisz, który wybierasz i podziękuj Wink

Żeby zamówić, wypełnij:
Kod:
[b]Główny napis:[/b]
[b]Napis poboczny:[/b]
[b]Link do obrazka:[/b]
[b]Inne:[/b]
W "inne" możesz mnie uprzedzić, że chcesz jakąś konkretną czcionkę, kolor, ramkę, zmiana koloru włosów/oczu, brushe, etc.
Powrót do góry Go down
 
"Loarza Pracownia"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: Avatarnia-
Skocz do: