Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Hol

Go down 
AutorWiadomość
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

Rasa : -
Wiek postaci : 2016
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

PisanieTemat: Hol   Nie Maj 09 2010, 04:55

Jest to duże pomieszczenie, w którym znajdziemy się zaraz po wejściu do pałacu. Jest to raczej ośrodek reprezentacyjny - klimatyczne wnętrze, parę miękkich sof do odpoczynku, pełno równych roślin i kwiatów. Pomieszczenie bardzo przestronne, o dużej powierzchni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://myfantasy.forumpolish.com
Saori
Służka

Rasa : Neko
Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Hol   Pią Maj 21 2010, 09:09

Saori przechadzała się po zamku, jak zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, oglądała każdy zakamarek, sprawdzając czy przypadkiem nie trzeba czegoś sprzątnąć. Już tyle razy dostała po głowie za nie wykonanie swoich obowiązków, że wolała się upewnić 10 razy, nim uda się do kuchni, na swoje miękkie posłanie koło kuchennego pieca.
Przystanęła w miejscu, na jednej nodze i przekręciła zabawnie głowę, przyglądając się jednej z miękkich sof w holu. Nagle tak bardzo zapragnęła się na niej położyć...
- O jej....wydaje się być taka mięciutka!-zawołała i przyłożyła palec do ust- o nie, nie Sao, nie możesz- skarciła się po cichu. Jednak jej słaba wola wygrała, poczęła iść w stronę owej sofy, jednak niezdara potknęła się o własne nogi i upadła na ziemię, oczywiście nic się jej nie stało, wszak koty spadają zawsze na cztery łapy.
- O mały włos- szepnęła i zachichotała cichutko, wstała i poprawiła swoją czarną sukienkę, okrytą białym fartuszkiem z koronkami.
Dziewczyna przysiadła na brzegu sofy, sprawdzając jej stabilność i miękkość.
- Jaka wygodna!- zawołała głośno i położyła się na niej jak królowa, jak pani na swoich włościach.
Otuliła się w pasie swoim ogonkiem i wzięła go w dwie łapki, gładząc go z namaszczeniem, a jej uszy poruszały się lekko, nasłuchiwała z każdej strony, by nie paść ofiarą awantury, za lenienie się w pracy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

Rasa : Upadły anioł
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:19

Kilka metrów nad ziemią pojawił się portal. Pojawił się bezszelestnie a wyleciał z niego nie kto inny tylko Sinikar. - O żesz... Powiedział znów czując ze spada. Nie wychamował i z hukiem uderzył o podłogę holu. - To bolało. Mrukną sam do siebie podnosząc się. Pierwszym spojrzeniem po holu dojrzał kobietę leżącą na sofie. Była o tyle dziwna że miała kocie uszy i ogon [kobieta nie sofa]. - Możesz mi powiedzieć gdzie jestem? Spytał zdezorientowanym tonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:28

Huk wywołał u dziewczyny pisk, i to że schowała się za kanapą, wyglądając tylko tak by dostrzec kto i co zrobił tyle hałasu.
Nastroszyła ogonek a z jej ust wydobył się cichy syk, a jej pionowe źrenice zwężyły się groźnie.
Jednak postanowiła zdusić w zarodku swoją nieuzasadnioną agresję i odpowiedziec na pytanie dziwnego osobnika.
- Um... w zamku?-odezwała się tym swoim wiecznie rozmarzonym, cichym ale i przyjemnym dla ucha głosikiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:33

- W zamku... Powtórzył za nią rozglądając się wokół. - Czyli dobrze trafiłem. Mniejsza o to że miałem wyjść z portalu kilka metrów niżej i przed wejściem do zamku a nie w środku to koniec końców, trafiłem gdzie chcę. Spokojnie nic ci nie zrobię. Chciałem pozwiedzać stolicę państwa do którego należę od kilku godzin. Sinikar rozejrzał się po pokoju po czym ukłonił się. - Sinikar. Nowy członek państwa Ashilut. Z kim mam przyjemność? Spytał podnosząc się do pionu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:40

Maniery i wdzięk jakim wykazał się chłopak urzekły Sao, wpatrzyła się w niego intensywnie i położyła uszka po sobie, na dodatek zarumieniła się delikatnie. Rzadko kto był dla niej tak miły i sympatyczny.
- Sa...Saori, ja tu tylko sprzątam- odwróciła wzrok i wbiła go w swoje dłonie. Po raz pierwszy w życiu poczuła wstyd, mówiąc o swoim zajęciu. Ona nie miała za grosz manier ani ogłady, wszak wychowała się wśród klasy robotniczej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:46

- Taka piękna kobieta tylko sprząta? Toż to grzech... Powiedział Sinikar uśmiechając się. Po czym zaczął spacerować po pomieszczeniu. - Pałac w Ashilut nie jest taki piękny jak w Savante. Stwierdził oglądając hol. - Coś nie tak? Spytał widząc że unika spojrzenia mu w twarz. "Ale nadal tu pięknie." Pomyślał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 07:53

- Nie proszę pana wszytko w porządku- potrząsnęła głową i wstała, wygładzając swoją sukienkę.
- Mnie się bardzo tu podoba, mam swój ciepły piecyk w kuchni i zawsze dostaję mleka kiedy chcę. jednak nie powiem nic o urodzie tego miejsca, wydaje mi się ono całkiem zwyczajne, mieszkam tu odkąd pamiętam.
Przeszła przez hol, rozkładając szeroko ręce i idąc po cienkiej, złotej linii haftowanej na dywanie jak po równoważni.
- Najbardziej podoba mi się ogród, mogę tam łapać ptaki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:00

- Nie chcę się narzucać ale nie lubię jak się mówi do mnie pan. Wolę po imieniu jeśli łaska. Sinikar nadal rozglądał się po pomieszczeniu. - Z moich wielu podróży widziałem wiele pięknych miejsc. To nie jest najpiękniejsze ale do najgorszych też się nie zalicza. Powiedział nadal oglądając pomieszczenie. W końcu wolał rozejrzeć się z góry. - Spojrzę z góry jeśli łaska. Po czym wzniósł się dzięki skrzydłom kilka metrów wzwyż i ogląda pomieszczenie z powietrza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:04

- Uuuuaaaa....- dziewczyna aż otworzyła usta gdy ten wzbił się w powietrze. Aż miała ochotę go złapać i zadusić jak ptaszka. Skrzydlate stworzenia wywoływały w niej mordercze instynkty.
- Ja nigdy nie opuszczałam zamku, nigdy, przenigdy- wyciągnęła ręce do góry i okręciła się w miejscu.
- Jak to jest latać jak smaczny, tłuściutki, ptaszek?- spytała dość nie rozważnie dobierając słowa.
- Ups, nie to miałam na myśli.
Podskoczyła w miejscu i usiadła tam gdzie stała.
- Kręci mi się w głowie jak na ciebie patrzę- nie spuszczała go z oka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:14

- No cóż widzę że masz sporo z kotami wspólnego. Mówiąc to wylądował z powrotem na ziemi by przypadkiem go nie pomyliła z obiadem. - Jak masz skrzydła to dosyć... Dziwne uczucie. Sinikar usiadł na jednej z sof natychmiast zamieniając ją w kostkę lodu. - O rety... Wybacz za to ale taka moja natura że wszystkiego co nierozważnie dotknę... Zamarza. Poza ludźmi i istotami którymi chcę pomóc... W końcu po coś my mamy zdolność leczenia wszelkich dolegliwości a także wskrzeszania zmarłych... Mówił tak nie mogąc pochamować języka. - I proszę jeszcze raz nie nazywaj mnie panem. Nie jestem arystokratą lecz aniołem który jest dobrze wychowany... To wszystko... O rety czy ja za dużo nie powiedziałem? Przy tobie od razu wszystko mi się rzuciło na język. Powiedział uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:25

Przysłuchiwała mu się z uwagą i skupieniem wypisanym na twarzy, Saori nie byłą zbyt inteligentna, starała się to wszystko sobie pookładać w głowie i przeanalizować.
- Nie mówisz za dużo. Lubię słuchać, ale teraz się do ciebie nie zbliżę, bo wiesz ja bardzo nie lubię zimna- przysiadła na klęczkach.
- Lubisz pomagać innym? Bo ja lubię, ale gdy pomagam to wszystko psuje i wtedy gonią mnie miotłą z kuchni.
Ciemnowłosa przyłożyła palec do ust i zwilżyła go językiem.
- Jesteś brudny, o tu- wstała i podeszła do niego, dość szybko, po czym zaczęła wilgotnym palcem pocierać mu nos.
- Chyba się ubrudziłeś o to co wisi pod sufitem, nie pamiętam jak to się nazywa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:31

- Już powiedziałem za dużo. Powiedziałem że jestem aniołem... Nie chwilę jestem archaniołem który jakoś trafił tutaj i nie potrafi wrócić tam... Wskazał palcem do góry. - Jedyna pamiątka po niebie to to że inni potrafią je zobaczyć w moich oczach. Sinikar łagodnie złapał dłoń Saori i ją lekko odepchną nie wnosząc w to ani trochę siły. Nie czuła mrozu bo Sinikar powstrzymał się od emisji lodu. - Nie trzeba, moja droga. A tworzenie zimna potrafię sam wstrzymać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:38

- No ale jesteś brudny- tupnęła nogą i ścisnęła usta w dzióbek.
Gdy tylko pozbierała się po tym odtrąceniu przeszła wzdłuż rzędu sof i usiadła na tej najdalszej z cichym westchnieniem.
- Wiesz, widziałam wiele dziwnych stworzeń w tym zamku, ale ty jesteś najdziwniejsza istota jaką spotkałam w całym moim życiu- położyła się wygodnie na sofie i wyciągnęła kończyny.
- Miaaaauuuu jak wygodnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sinikar Lekler
Łowca Potworów

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:41

- Wiele razy to słyszałem. Sinikar uśmiechnął się i podniósł z sofy. Cała pokryta była niebieskawym lodem. - Cóż powodzenia więc i do zobaczenia. Wkrótce znów się spotkamy zapewne. Sinikar zatoczył dłonią okrąg w powietrzu tworząc niebieski portal przez który przeszedł. Zniknął po chwili jak Sinikar przezeń przeszedł.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 08:47

- I poszedł...-bąknęła do siebie dziewczyna i skuliła się w kłębek na sofie.
Zamknęła oczy, nawet nie zauważyła kiedy zasnęła głęboko.
Śniła o ptaszkach i zielonych łąkach, zupełnie nieświadoma niczego, teraz nawet konie i trąby nie wyrwą jej z błogiej drzemki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii

Rasa : vi Britannia
Wiek postaci : 28
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 09:50

Przez bramy królestwa, przeszedł bez problemu, lecz jakoś nieswojo się czuł. Wszedł do holu i podszedł do dużego okna. Spoglądał na słońce, które wchodziło. Nie spał całą noc i cały dzień, a dobrze się czuł, pewnie to przez jego długi trening. Nie zauważył nawet dziewczyny, która nie daleko niego spała. Stał spokojnie, trzymając ręce pod peleryną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 10:05

Saori nic nie ruszyło, spała dalej, zupełnie smacznie. Tylko jej sukienka niesfornie podwinęła się ku górze ukazując fragment zgrabnych ud dziewczęcia.
Kotka zamlaskała słodko i wyciągnęła się.
- Mleczko....mniam mniam....-oblizała kształtne usteczka. Najwyraźniej śniła o czymś pysznym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alucard vi Britannia

Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 10:10

Spojrzał na dziewczynę, która leżała na sofie i najwidoczniej spała. Dostrzegł także jej udo, lecz po chwili znowu wrócił wzrokiem za okno. Tak już miał. Usiadł sobie na fotelu i spoglądał w siną dal. Przymknął tylko na chwilę oczy, a po kilku sekundach już spał, lecz zawsze był gotowy się obudzić na czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 10:25

Niezmącony spokój i cisza która panowała w holu sprawiała, że Saori czuła się tu lepiej niż przy piecu w kuchni. Dawno nie miała tak pięknych snów o jedzeniu jak dziś, leżała wygodnie rozwalona na sofie, w dość dziwnej pozycji, a z kącika jej ust wyciekała stróżka śliny.
- Miauuu....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alucard vi Britannia

PisanieTemat: Re: Hol   Sob Maj 22 2010, 10:29

Po długim dniu i nie przespanej nocy, spał i spał. Był na prawdę zmęczony, lecz jak zawsze, w każdej chwili może go coś obudzić. Tak już miał, że był zawsze w gotowości do walki. Nawet zmęczenie mu tego nie odbierze. Walczyć może całymi dniami i nocami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Nie Maj 23 2010, 07:32

Saori przekręciła się na plecy, potem wierciła się jeszcze chwilkę a w efekcie spadła z sofy z głośnym hukiem.
- AŁA!-krzyknęła a w jej szmaragdowozielonych oczach pojawiły się łzy.
Jej kotowatość położyła po sobie uszka i zaczęła szlochać, nie zachowywała się jak na swój wiek przystało, a jak trzyletnia dziewczynka z dala od domu, która zgubiła mamusię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alucard vi Britannia

PisanieTemat: Re: Hol   Nie Maj 23 2010, 08:43

Po tym huku, Al się obudził, lecz nie otworzył oczu, ani nie okazywał żadnych oznak życia. Siedział ciągle oparty tylko na kanapie i odpoczywał. Nie miał ochoty, ani siły na jakiekolwiek wygłupy. Chce tylko nabrać siły, żeby mógł porządnie znowu trenować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saori
Służka

PisanieTemat: Re: Hol   Nie Maj 23 2010, 08:58

Saori zapłakana wstała i nawet się nie zatrzymując wybiegła z holu, wprost na dziedziniec zamku, gdzie wdrapała się na drzewo i tam cicho szlochała.
Cóż, była delikatną dziewczyną mimo swojego plebejskiego urodzenia. Kobieta wszak kobieta pozostanie. [zt]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Myrtan Illart
Namiestnik // Konny jeździec

Rasa : Hur'ande
Liczba postów : 39
Skąd wiemy o forum? : (Drapie się po głowie) aaa! od mędrca Google.pl

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 04:41

Temat: Re: Komnata tronowa Today at 16:33
Siedział na wygodnej sofie jedną ręką podpierając głowę,a drugą trzymał miecz który ostrzem był przytknięty do posadzki holu.Obracał miecz palcami co sprawiało że ostrze kręciło się wokół własnej osi.Westchnął lekko rozmyślając nad wszystkim co było nie korzystne dla królestwa.Kosmyk włosów opadł mu na twarz,a mężczyzna od razu zdmuchnął go,lecz nie dało to żadnego rezultatu więc zostawił kosmyk w spokoju.Był ubrany w czerwoną koszulę ze złotym krojem oraz białe spodnie.Do tego też miał wygodne buty i białą pelerynę na której widniał symbol królestwa.Wiedział że zaraz ma przyjść królowa która jakieś parę minut temu została zapowiedziana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 04:44

Królowa jak miała spotkanie z niektórymi urzędnikami pałacu, tak w celach organizacyjnych. Niestety przed dotarciem do holu, w który miało być krótkie spotkanie, dostała pewną wiadomość...
- Nic dziwnego - przytaknęła strażnikowi, który za nią kroczył. - Namiestnik Ashilut był sprawiedliwym człowiekiem, lecz już starym. Śmierć to naturalna kolej rzeczy...
Królowa pchnęła wrota, nie pozwalając zrobić tego strażnikowi.
- Tak więc trzeba wybrać nowego... - szepnęła do siebie.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 04:52

Po chwili swój miecz przestał kręcić i umiejscowił w pochwie na plecach.Spoglądał na duże wrota,w których stanęła królowa.Uśmiechnął się i wstał z kanapy otrzepując z kurzu cztery litery.Ruszył dziewczynie na spotkanie mówiąc serdecznym głosem.
-Królowo cóż za zaszczyt.
Uklęknął przed nią najniżej jak tylko umiał-musiał jakoś pokazać jej swoją lojalność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 04:58

Przez chwilę starała się ująć wzrokiem wszystkich zebranych, gdy usłyszała znajomy głos, a potem ujrzała klęczącego przed sobą mężczyznę.
- Witaj, Myrtanie - odpowiedziała mu cicho z uśmiechem na twarz. - Miło cię ponownie widzieć.
Wskazała mu, żeby powstał. Królowa wyszła na sam środek holu, a pilnujący jej strażnik kroczył za nią.
- Na'Renie... mógłbyś?
- Proszę wszystkich o ciszę! - strażnik odezwał się donośnym głsem, a po chwili wszyscy ściszyli się.
- Dziękuję.
Ogarnęła wzrokiem wszystkich zebranych.
- Pragnę poinformować was, iż stary namiestnik Ashilut... umarł - wygłosiła informację. - Jesteśmy zmuszeni jak najprędzej wybrać nowego. Kogoś, kto dbałby o porządek, by wasza królowa miała chociaż chwilę na wytchnienie.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 05:02

Spojrzał znacząco na królową wykrzywiając jedną brew.Spoglądał tak przez chwilę po czym powrócił na swe miejsce na sofie.Umiejscowiwszy się wygodnie zaczął słuchać przemowy królowej.Wiadomość o namiestniku wstrząsnęła nim dogłębnie.Mruknął tylko.
-Czas nieubłagany czas...
Po chwili przestał intensywnie myśleć i przysłuchał się bardziej czekając na kolejne słowa królowej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 05:12

- Nie możemy czekać, namiestnik jest potrzebny od zaraz, bo sama nie jestem w stanie zapanować nad dwoma królestwami, a posiadam również inne sprawy na głowie. Musi to być zaufana osoba.
Zerkała na potencjalnych kandydatów, którym ufała. Miała trudny orzech do zgryzienia.
- Chciałabym, aby był to Myrtan - odpowiedziała po dłuższej chwili, widząc, że wszyscy zaczynają się już niecierpliwić. - Myrtanie, podejdź.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart

PisanieTemat: Re: Hol   Wto Cze 15 2010, 07:32

Przez chwilę trochę zasypiał,był jakoś tak znużony cały dniem,marzył tylko o wygodnym leżu.Oczy już same mu się zamykały,ale orzeczenie królowej usłyszał z lekko przymkniętymi oczami.Za pierwszym razem pomyślał że śni,ale postanowił to sprawdzić,więc otworzył oczy i spojrzał w miejsce gdzie była królowa gdy ostatnio ją widział.Jednak się nie mylił,królowa spoglądała na niego zachęcająco. Próbował jeszcze raz to ogarnąć lecz było to trudne.Zza pasa wyciągnął mały bukłak zwinął, odkręcił korek i upił trochę.Dopiero o paru minutach doataro do niego co wypowiedziała królowa. Gwałtownie wypluł wino w zdziwieniu.
-Co prozę..!?
Po chwili się uspokoił i powolnym nie-pewnym krokiem ruszył w stronę władczyni.Gdy sobie to wszystko przeanalizował,poczuł że jest radosny,że królowa na tyle mu ufa by powierzć mu tak odpowiedzialne stanowisko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Sro Cze 16 2010, 01:40

Jego zachowanie sprawiło, że się zawahała. Jednak zrozumiała, że mogło to wywołać u niego szok. Tak więc uśmiechnęła się kątem ust.
Wyciągnęła w jego stronę rękę, a gdy otworzyła dłoń, zobaczył na niej klucz.
- To jest klucz do twojej nowej komnaty (możesz sobie urządzić specjalny temat "Komnata Namiestnika"), w której od tejże chwili będzie zasiadał.
Gdy odebrał od niej klucz, zacisnęła dłoń i odsunęła rękę.
- Powierzam ci pilnowanie porządku.
Osobom, które do tej pory były na stanowiskach równych stanowisku Myrtana zagotowała się krew w żyłach. Twierdzili, że równie dobrze mogliby to oni zostać namiestnikiem.
Jednak tak zacna posada ma swoje minusy.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart

PisanieTemat: Re: Hol   Sro Cze 16 2010, 02:08

Uśmichnął się serdecznie.Odebrał klucz i padł na kolano.
-Dziękuję ci Pani moja,postaram się wykonywać swoje obowiązki,aby cię nie zawieść.
Królowa nakazała mu aby wstał,a on powstał spoglądając na nią z wielkim szacunkiem.Odwrócił się do zebranych w holu,i uniósł złoty klucz tak aby wszyscy go ujrzeli.
-Oto ja "Myrtan I" zostałem namiestnikiem.Przysięgam że w naszym królestwie zapanuje dobro,a ja sam przepędzę zło.Przysięgam dbać o "Ashilut" oraz jego mieszkańców,i ogłaszam że każdy będzie sobie równy.Nie ma lepszych czy gorszych.Każdy kto będzie potrzebował pomocy otrzyma ją,nieważne jakiego będzie statusu.
Wypowiedział wyprostowując się.W jego postaci można było dostrzec siłę i majestat dawnych królów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Sro Cze 16 2010, 02:18

Skinęła tylko głową, spoglądając na Myrtana. Widziała w nim coś, czego nie chciała widzieć. Ale mimo tego zachowała łagodny wyraz twarzy.
- Pragnę cię jeszcze poinformować, że musisz nawiązać stosunki pokojowe z namiestnikiem Sanvante (którego jeszcze nie ma, ale co tam). Jestem pełna nadziei, że będziesz czuł się spełniony na tym stanowisku.
Następnie wszyscy zaczęli klaskać, aby pogratulować nowemu namiestnikowi.
- To tyle z dzisiejszego spotkania.
Powrót do góry Go down
Myrtan Illart

PisanieTemat: Re: Hol   Sro Cze 16 2010, 02:23

Jeszcze raz podziękował królowej,po czym schował kluczyk do kieszeni,ukłonił się do zebranych ,i wyszedł z holu uśmiechając się pod nosem.Wyciągnął złoty kluczyk i obracał go w palcach idąc przez długi korytarz.

(z/t)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)

PisanieTemat: Re: Hol   Sro Cze 16 2010, 02:36

- Królowo? - strażnik odezwał się, gdy Layla zawiesiła wzrok na drzwiach, przez które wyszedł Myrtan.
Jej spojrzenie było nieobecne i wyglądało na to, że się zamyśliła.
- T-tak? - zapytała, kiedy ocknęła się ze swojego transu. - Wszystko w porządku.
Opuścili hol.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hol   

Powrót do góry Go down

Hol
Powrót do góry 
Strona 1 z 1