Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Najpiękniejszy ogród - Sheda

Go down 
+8
MGr Gear
Anriel Sevrala
Diego Utake
Li Shang
Zoja Netheter
Myrtan Illart
Maya Diomeder
Layla Lawrence
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 08:21

Zadarła lekko brwi i rozchyliła wargi, które po chwili wygięły się w zdumionym półuśmiechu.
- Odważne to słowa - rzekła. - Ale wydaje mi się, że dość schematycznie mnie oceniasz, rycerzu. Poza tym... zdaje się, że jeszcze tylko moje imię tu nie padło. Moje imię jest trudne, ale zwą mnie tu Shilą.
Wyprostowała się, przeniosła wzrok na Loarę. Odeszła na kilka kroków.
- Zwykłam brać w nich udział jako tancerka. Dopóki nie przyczyniłam się aktywnie do zniszczenia Laros.
Powrót do góry Go down
Avio Halslin
Wojownik
Avio Halslin


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 31
Liczba postów : 27
Pełniona funkcja : zw. użytkownik

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 08:43

- Dziwnie jest słyszeć o mojej schematyczności od osoby, która ujrzywszy miecz na moich plecach bez zawachan mówi o mnie rycerz. - Z nutą pogardy odpowiedział nadal wyrazistym i spokojnym głosem Avio. Nie zeby od razu stracił cały szacunek do Shili, ale w jego ulubionych zwyczaj wytykania błedów u innych wysokiej pozycji nie zajmował. Trudno się dziwić, sprawia to bardzo negatywne wrazenie, które obce było dla natury Avio. Nie skreslało to jednak Shili z dyskusji ostrozność jednak musiała wznieść się na wyższy poziom.
Po nieco oschłym rozdziale tej mało owocnej dyskusji szklistobłekitne oczy Halslina przeniosły się na delikatniejsza strone towarzystwa, napewno tez milszą bowiem młodzieńcowi równie miło było poznać Loare. - Właściwie wolałbym sam móc skomentowac owe bale jednak w najbliższym czasie niedane mi będzie kompać się w tego rodzaju luksusach ... no chyba, że jedna z pomocnic któlowej zapragnie towarzystwa młodego Aasimara jednak nażucanie się, którego cofnąc już niemogę jest wysoce niestosowne. Dla odwrócenia uwagi dodam, że niebo przybrało piękny kolor granatu.
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 08:47

No i wyszło szydło z worka. Już wiedziała, dlaczego twarz Shili wydawała jej się taka znajoma.
Nie zważyła już na uwagę Avio o granatowym niebie, zmrużyła tylko powieki.
- Wynoś się stąd, albo zawołam straże - ostrzegła. - Nie ważne, z jakim zamiarem tu przyszłaś.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 08:52

- A kto powiedział, że nazwałam cię rycerzem sugerując się widokiem miecza~?
Uśmiechnęła się pogodnie. Nieznajomy okazał się bardziej drobnostkowy, niż się spodziewała.
- Obrażalski~ - zachichotała serdecznie.

O. Loarcia się obudziła.
- Nie przyszłam tutaj z jakimikolwiek zamiarami. Wiedz, że zdradziłam horrory... niebo przebaczyło mi moje opętanie.
Powrót do góry Go down
Avio Halslin
Wojownik
Avio Halslin


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 31
Liczba postów : 27
Pełniona funkcja : zw. użytkownik

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:05

- Powody dla których użyłaś tego sformuowania nie są istotne dla mnie a raczej liczy się fakt iz słowo zostało przez ciebie użyte w kontekscie okreslenie mojej osoby co musze dodać trafne i odpowiednie nie było w żadnym stopniu. - Avio wzdrygnał obojętnie ramionami. Bardzo fascynowały go nieprzeciętne osobowości, poczucie niezdyscyplinowania drugiej osoby były interesujace zwazywszy na fakt precyzyjnego ułozenia i opanowania emanujacego od Aasimara jednak przesada nikomu jeszcze na dobre nie wyszła a na pewno nie staranie się być kims na siłe. Może i Avio mógł mylnie odczytac zachowanie czerwonookiej jednak nasze wrażenia i odczucia mają prawo być jak najbrardziej subiektywne.
Sytuacja stawała się coraz bardziej napięta jednak Avio spokojnie usiadł a nastepnie połozył się na trawie podkładajac skrzyżowane ręce pod głowie. Przymknął oczy z usmiechem delikatnym kreujacym się na bladej twarzy i starannie wsuchiwał się w ruchy, oddechy i słowa towarzyszek aby w wrazie wypadku odpowiednio szybko zareagować, chodz kto chciały brudzic ostrze w tak granatowa noc?
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:12

- Co nie zmienia faktu, że brałaś w tym wszystkim udział. Opuść to miejsce, proszę, albo spotka cię osąd. Każę sprawdzić cię strażnikom.
Zmierzyła ją spojrzeniem, a potem zerknęła na Avio. Widać nie przejął się powagą sytuacji i tym, że był w towarzystwie uczestniczki zniszczenia Laros.
Odwróciła się na pięcie i pognała w stronę pałacowego dworu.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:15

Popatrzyła na niego zupłnie zaskoczona. Być może taki był po prostu jego sposób wypowiadania się, ale z jej perspektywy chłopak zupełnie zamotał się we własnych tłumaczeniach.
Pokręciła spokojnie głową.
- Wyluzuj - sapnęła. - Powinieneś umieć odróżnić ocenę od metafory... nazwałam się rycerzem, bo się po rycersku wypowiadasz. Po co się zaraz bulwersować...?

Potoczyła wzrokiem za Loarą. Twarz posmutniała nagle.
- To niebo mi przebaczyło, a śmiertelnicy nigdy nie odejmą winy, eh... - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Avio Halslin
Wojownik
Avio Halslin


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 31
Liczba postów : 27
Pełniona funkcja : zw. użytkownik

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:24

Avio śmiejąc się uchylił jedna powieke i rozbawiony spytał - Czy ja wygladam na zbulwersowanego? - Wydaje mi się, ze nie, ciało jego nie przejawiało żadnych oznak spięcia możłiwe jednak, ze mylne były jego słowa.
- Jeśli rozprawiać się tu już nad niebem a ziemią to pamiętać kazdy grzesznik musi, ze wybaczenie za winy jest zadaniem jednych natomiast powód do załowania za grzechy nalezy do drugich. Masz to szczescie, ze jako połączenie tych dwóch światów moge szczerze wybaczc Ci i wiecej wina nieobarczać jednocześnie w myślach nazywajac cie szmatą za zniszczenia których tolerowac nauczyć się nigdzy nie chciałem. - Młodzieniec zamknał spokojnie oko i westchnał odpreżająco, do spraw skaplikowanych czesto podejscie miał nieodgadnione jak sama filozofia Boga co zaskoczeniem było dla niego samego nie raz. Czy jednak sens jest walczyć ze swoja naturą i uwarunkowaniem mieszanki dwóch tak róznych swiatów? Niesądze.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:29

Otoczyła się rękami w pasie, przytrzymując książkę pod biustem
- Tak, dokładnie tak wyglądałeś - rzekła bez cienia wątpliwości. - Ale już ci chyba przeszło~
Ojej, długi wywód... nie lubiła do tego wracać. Pamiętała, że horrory nieźle namotały jej w głowie, w tym momencie zupełnie nie rozumiała, co nią wtedy kierowało. Przecież nawet Thane jej wybaczył... chyba.
Zaśmiala się głośno.
- Sam jesteś szmata - zawołała roześmiana. - Ja jestem tylko kolejnym upadłym horrorem.
Powrót do góry Go down
Avio Halslin
Wojownik
Avio Halslin


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 31
Liczba postów : 27
Pełniona funkcja : zw. użytkownik

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:35

- Uwierz mi spiętego żadko kto mnie widział i nieczesto się to w ogole przytrafia ale skoro widziałaś coś innego trudno będzie dyskutowac na takie tematy więc zaprzestane. - Mówiąc to Avio zwinnie i szybko stanał na nogi, poprawił z pochylona głową pochwe na plecach i ruszył w kierunku miasta. Odchodząc machnął reką nieodwracajac nawet głowy w strone krwistej dziewczyny nie dlatego, że znajomość czy rozmowa nie przypadły mu dpo gustu a raczej nie miał w zwyczaju żegnać się czule i długo.
Po chwili jego jasna cera i bladozółte włosy znikneły w mroku a historia horroru jakby nigdy nie spotkała sie z jego wielkim zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptyPon Kwi 11 2011, 09:40

- W takim razie trzymaj się wiatru, rycerzu.
Kiedy tylko oddalił się na kilka kroków, było bez znaczenia, czy się odwrócił czy nie, bo Shili już tam nie było.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Derrica Death
Zabójca // Łowca nagród
Derrica Death


Rasa : Ose
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 202
Obecny wygląd : Kruczoczarne włosy, czerwone oczy w których widać płonie, blada skóra
Znaki szczególne : Czerwona maska i tatuaż w kształcie płomieni
Charakter : Małomówna, samotnicza, uwielbia ciszę
Broń : Cztery sztylety: dwa w butach, jeden w rękawie, jeden przy pasie, do tego ma jeszcze kródki miecz i posługuje się magią.
Wierzchowiec // kompan : Ma konia, który nazywa się Bastet. Ów zwierze ma czarną, krótką sierść, szare oczy i białą grzywe. Towarzyszy jej tagrze pies i imeniem Black, który ma czarną sierść i mocno błękitne oczy.
Liczba postów : 23
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Topka
Inne konta : -

Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 EmptySro Sie 10 2011, 07:49

Wędrując bez celu Derrica znalazła się w ogrodzie. Usiadła na jednej z ławek i westchnęła z zadowoleniem. Na razie nie zobaczyła tutaj żadnej osoby i była z tego szczęśliwa. Dzisiaj nie miała nastroju na spotkania. Chciała być sama. Zamknęła oczy i zatonęła w swoich myślach. Po jakimś czasie zasnęła. Po czym szybko się obudziła. Znowu miała koszmar. Widziała twarze tych których wcześniej zabiła. Westchnęła.
- Kiedy to się skończy. - powiedziała, wstała i poszła dalej.


[z\t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najpiękniejszy ogród - Sheda   Najpiękniejszy ogród - Sheda - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Najpiękniejszy ogród - Sheda
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Sanvante :: Ogrody-
Skocz do: