Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Pokoje do wynajęcia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kathorusis Meanetis
Czarnoksiężnik

Rasa : Drow
Wiek postaci : 30
Znaki szczególne : Tatuaż na Twarzy i Plecach
Broń : - 2 Sierpy do walki wręcz - 4 Sztylety do rzucania
Liczba postów : 36
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

PisanieTemat: Re: Pokoje do wynajęcia   Wto Lip 27 2010, 08:19

Jako, że Kath była zmęczona podróżą postanowiła wejść do gospody. Pełna gracji przekroczyła próg, podeszła do lady i spokojnie powiedziała do recepcjonisty:
- Poproszę pokój, mam też pewną prośbę -

* Mam nadzieje, że mają tu coś normalnego do jedzenia pomyślała po czym wycedziła:

- Kup i zanieś mi ryż, wino oraz jakieś odpadki dla mojego zwierzęcia, nie ominie Cię za to nagroda-
Po tych słowach rzuciła monety na stół i poszła do pokoju jaki zlecono jej w recepcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.special-agent.pl
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt

Rasa : półbogini
Wiek postaci : 27
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik

PisanieTemat: Re: Pokoje do wynajęcia   Wto Sie 03 2010, 05:33

Po kliku godzinach maya dotarła w końcu ponownie do gospody.Wynajęła jeden z pokoi i poszła do niego.
Gdy tylko tu weszła zrzuciła torbę z ramienia na podłogę i od razu rzuciła się na łóżko.
Ale jestem zmęczona pomyślała i zanim zdążyła cokolwiek zrobić zasnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt

Rasa : półbogini
Wiek postaci : 27
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik

PisanieTemat: Re: Pokoje do wynajęcia   Nie Sie 08 2010, 03:23

Maya obudziła się wczesnym rankiem wypoczęta.Przeciągnęła się po czym poszła wziąć szybki prysznic i już po paru chwilach była na dole.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pokoje do wynajęcia   

Powrót do góry Go down

Pokoje do wynajęcia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cypriane Sean
» Pokoje gościnne