Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Brama wejściowa

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptySro Wrz 08 2010, 08:51

Brama wejściowa do byłej willi burmistrza miasta, obecnie posiadłość Thane'a Solus'a.

Przy bramie zwykle stoi uzbrojony demon z gatunku którego potocznie nazywa się "górą mięśni", nazywa się Carnivean. Wpuszcza tylko osoby, które zostały zaproszone przez właściciela. Jest to również jedyna droga wejścia, posiadłość jest zabezpieczona kopułą, z którą kontakt kończy się przeniesieniem kilka metrów przed bramę wejściową, oraz stanie się potencjalnym szkodnikiem w oczach Carnivean'a.

===========================================

Będąc jeszcze wewnątrz wziął od Periego papierosa i oddał mu papierośnice. Szarpnięciem w strunę podpalił oba. - Jak zawiedzie to będziesz miał wyścig, Amy jest strasznie pamiętliwa, choćbym chciał to Jej nie powstrzymam. - zaśmiał się - Wyjdźmy na zewnątrz, trzeba urządzić tą wille.

Razem z Perim wyszli przed bramę wejściową.

- Bez problemu, nawet nie pamiętam imion większości płatnerzy i kowali z których usług korzystałem, ale na pewno coś się dla Ciebie znajdzie. - dopalił papierosa, rzucił go na ziemię.

- Przydałoby się zacząć układać tutaj przytulne gniazdko.... - przywołał Blaze - I przy okazji, uważaj na Amy... Bywa nieprzewidywalną, mściwą suką. Lojalnie uprzedzam.

Zagrał krótką solówkę oburącz, po której coś wybuchnęło metr przed nimi. Gdy płomienie zniknęły ich oczom ukazał się olbrzymi humanoid z oczami płonącymi jak rozżarzone węgle.

- Cześć Carnivean, pamiętasz bitwę na czwartym poziomie piekła? - olbrzym skulił się i spojrzał na Thane'a jakby ten był od Niego wyższy - Widzę, że tak. W związku z tym mam dla Ciebie fuche. Ta willa przed którą stoisz jest moja od kilkunastu minut, chcę byś był Jej strażnikiem.

Olbrzym podniósł się i wypiął klatę. - Z przyjemnością, choć dobrze wiesz że nie jestem tani.

- Bez problemu, cena nie gra roli. Dozbrój się u mnie, w piwnicy. - Carnivean skinął głową, po czym zniknął w płomieniach.

- Peri, co myślisz o płonącej fosie? - spojrzał na Niego przebiegłym wzrokiem
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptySro Wrz 08 2010, 09:17

- Dodatkowo zamień mnie też w demona, wtedy będzie śmiesznie. Powiedziałęm do Thane'a gdy wychodziliśmy.

- Ło kur..! - oto były jedyne słowa które wypowiedziałem gdy zobaczyłem Carnivean'a

- Płonąca fosa? Według mnie przereklamowana, lepsza będzie magma... Magma, jakie śmieszne słowo...

Popatrzałem się na Thane'a, z uśmiechem na twarzy powiedziałem - Magma.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptySro Wrz 08 2010, 10:11

- Carnivean robi wrażenie, co? Szczęśliwy zbieg okoliczności, wypuściłem stado oszołomów przez podpalenie ich bramy, okazało się że sprawdzając czy coś zostało po ich przemarszu zauważyłem właśnie tego olbrzyma. I Herkules dupa gdy wrogów kupa. Mawiają.. uratowałem życie właściwej kupie mięśni. - opowiedział gdy zobaczył reakcję Periego

Zaśmiał się - Sam jesteś magma! - po czym rozważył Jego pomysł - To chyba faktycznie dość przereklamowane... Będe musiał wezwać Amy żeby zrobiła tą samą sztuczkę, którą ochroniłem swój lokal w piwnicy: otoczyłem go sferą, która przenosi Cię 3 metry przed wejście jeśli jej dotkniesz. Robi się to groźne gdy strażnik ogarnia czemu nagle ktoś się przyteleportował... - zaśmiał się głośno
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Wrz 09 2010, 01:24

- Widzę robisz tutaj istną twierdzę. Powiedziałem sucho.

- Jako że nie znam się na budowie twierdz, prędzej Ci pomogę w wystroju wnętrza, doboru alkoholi i innych takich. Ale fosa z magmą jak najbardziej !
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Wrz 09 2010, 02:55

- Wiesz, ktoś musi pracować na fatalny stereotyp demonów. - wzruszył ramionami, po czym spojrzał na naramienniki - Kurcze, zapomniałem już jak wygodne są te zbroje.

- Raczej dobrze zabezpieczoną imprezę. Uwierz mi, znajdzie się horda idiotów których trzeba będzie spacyfikować, a fosa z magmą to troche później. Nie chcemy zrażać do siebie całego Laros... - zaśmiał się głośno, po czym dodał - ...przynajmniej na razie.

- Amy zabierze się za urządzanie willi jak tylko skończy z burmistrzem. Tymczasem może wybierzemy się gdzieś?
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Wrz 09 2010, 03:16

- Mamy whisky i jeszcze... - tu wyjął papierośnicę i otworzył ją - [b]szesnaście papierosów. Możemy po prostu iść gdzieś i posiedzieć. Póki co nie mamy nic innego do roboty...[b].
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Wrz 09 2010, 03:31

- Wiesz co, willa będzie gotowa za jakieś 12 godzin, do tego czasu radziłbym wybrać się w jakieś spokojne miejsce. Później może być o takie ciężko - powiedział nie kryjąc rozbawienia.

- Nic to, rozejrze się jeszcze po okolicy. Narazie i dzięki za pomoc! - powiedział po czym odszedł.

[z/t]

Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptySob Paź 09 2010, 21:24

Chodziła po tej okolicy, aż wreszcie znalazła właściwy budynek (tak przynajmniej sądziła). Jakby nie patrzeć, była zwykłą dziewczyną i nigdy wcześniej nie miała okazji odwiedzać burmistrza w jego prywatnej willi, a i tak naprawdę teraz nie było jej to dane, gdyż właściciel się zmienił.

Stanęła przed bramą, szukając wzrokiem strażnika, o którym mówił Thane.
- Halllooo...?
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 10 2010, 00:16

Budynek z zewnątrz wyglądał całkiem normalnie. Idąc wzdłuż ogrodzenia zobaczyłaś bramę wejściową, przy której stała ogromna, napakowana postać. Po raz pierwszy widziałaś tyle mięśni w jednym "człowieku".

Gdy ów demon Cię zauważył wstał, naprężył się i wyciągnął wbity w ziemię miecz, który zdawał się ważyć około pół tony. - Panienka nie pomyliła domu?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 10 2010, 00:57

- Jaaaa...
Jego widok prawie wrył ją w ziemię, ale wzięła głęboki oddech i twardo stanęła w miejscu.

- Nie, nie pomyliłam - mruknęła. - Ja do... Thane'a. Jestem Kel Al'Silah... Shila.
Gościu był straszny. I co najmniej dwa razy wyższy od niej.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 10 2010, 05:07

Demon uśmiechnął się, co sprawiło że wyglądał jeszcze groźniej. - Thane wspomniał o Tobie, możesz wchodzić tu kiedy chcesz. - Wbił miecz spowrotem w ziemię, przesunął się, a brama otworzyła sie sama. - Witam w rezydencji Thane'a Solus'a.

Chwilkę zajęło Ci dojście do rezydencji, była ogromna.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 10 2010, 05:40

- Dzięki...
Nie było tak źle. Shilah poprawiła torbę na ramieniu i ruszyła drogą ku rezydencji. Trwało to dość długo nim wreszcie doszła do wejścia. Zajrzała do środka.

- Ciekawe, czy jest w domu.
Znalazła się we wielkiej sali wejściowej. Zawirowała w miejscu, oglądając wnętrze. Podobało jej się.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 10 2010, 12:32

Z różnych stron willi dochodziły różne odgłosy, najczęściej były to damskie chichoty przeplatane z hukiem płomieni. Przez salę wejściową przechodziły co chwila różne demony, udało Ci się wypatrzeć nawet kucharzy.

Dało się wyczuć zmianę właściciela, nawet w tym pomieszczeniu na ścianach wisiały już na odpowiednich stojakach instrumenty muzyczne. Cały dom wypełniała ciepła aura, subtelnie nakłaniająca do wyluzowania się i do dobrej zabawy. Thane'a ani śladu.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 11 2010, 01:26

Z każdym kolejnym krokiem napięcie powoli znikało, ustępując poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Przynajmniej jak na razie wyglądało na to, że wcale nie było czego się bać. Dziewczyna zatrzymała się na chwilę, by rzucić okiem na instrument, który właśnie mijała.
- Ciekawe, czy umie na tym grać - zastanowiła się głośno.

Obrała spacerowy krok, szukając jakiegoś kąta dla siebie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 11 2010, 22:27

Co chwila mijały Cię różne podgatunki z piekła rodem, nie przywiązując do Twojej obecności większej uwagi. Mimo ich demonicznego wyglądu nie odczuwałaś zbytniego dyskomfortu.

- Ty musisz być Shilah, prawda? - odezwał się kobiecy głos tuż za Twoimi plecami.

Odwróciłaś się mimowolnie, stałą przed Tobą sukkub(-ica?! jak sie to odmienia?!) odrobinę niższa od Ciebie. - Jestem Amy, pewnie szukasz swojego pokoju?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyWto Paź 12 2010, 05:18

Obróciła się i pierwszy raz stanęła twarzą w twarz sukkubem. Pierwszy raz, ale jednak udało jej się trafnie rozpoznać rasę nieznajomej.
- Tak - odpowiedziała i uśmiechnęła się lekko. - Tutaj już wszyscy o mnie wiedzą, czy co? Nikt nie zwraca na mnie uwagi, zupełnie jakbym była tu od zawsze. I skąd tu w ogóle tak dużo osób?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyWto Paź 12 2010, 10:57

- Gdyby o Tobie wiedzieli to by nie dali Ci spokoju. Mają swoje zajęcia. Wszyscy przygotowują się do imprezy na cześć wielkiego otwarcia... - wywróciła oczami.

- Mi przypadła rola koordynatorki tego chaosu, a biorąc pod uwagę to że wszystko idzie zgodnie z planem - mogę poświęcić Ci trochę swojego czasu. - uśmiechnęła się, w Jej spojrzeniu było coś ognistego...
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptySro Paź 13 2010, 07:16

- W takim razie dziękuję - także się uśmiechnęło, patrząc jej w oczy. Nie, nie odwróciła wzroku. Dopiero po chwili spojrzała gdzieś w dal korytarza. - Jednocześnie zaczynam odnosić coraz większe wrażenie, że to nie jest miejsce dla mnie.

Odruchowo przeczesała palcami włosy, które zsuwały jej się na skronie.
- Postaram się nie zawadzać.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Paź 14 2010, 01:24

- Nie zawadzać? Jesteś honorowym gościem Thane'a, moim obowiązkiem jest zaprowadzić Cię do Twojej komnaty i zapewnić Ci możliwie najmilszy pobyt... - powiedziała bardzo miękkim głosem, zbliżyła się do Ciebie.

- Czemu uważasz że tu nie pasujesz? Nic nie zdaje się na to wskazywać..
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyCzw Paź 14 2010, 09:03

Nie powiedziała na to nic, tylko spojrzała głęboko w oczy kobiety swoimi, pozbawionymi wyrazu. Thane stopniowo coraz bardziej ją intrygował.

- Właściwie to nic - szepnęła. - To tylko przeczucie.
- Gdzie on jest?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPią Paź 15 2010, 07:33

- Raczej się nie zdarza żeby ktoś zaproszony do domu Thane'a nie pasował do Jego stylu życia. A skoro pasujesz do tego to pasujesz między innymi do mnie. - zachichotała nie zrażona Twoim brakiem emocji.

- A kto to wie? - wzruszyła ramionami, obróciła się jak baletnica, po czym podeszła do stojaka na ścianie z którego zdjęła instrument przypominający dwie harfy połączone w jedną. Zręcznie wprawiła struny w wibracje. - Znając Go, może być wszędzie... - odpowiedziała niemal obojętnie, po czym zatrzymała się i wbiła w Ciebie pełne podniecenia spojrzenie - To co, chcesz zobaczyć swój pokój?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:00

- Jeśli mam być szczera, to nie do końca było tak, że mnie zaprosił.
Uśmiechnęła się lekko mimowolnie i utkwiła wzrok w niezwykłym instrumencie. Nigdy wcześniej nie widziała czegoś takiego, ale dźwięk strun bardzo jej się spodobał. Poczuła gęsią skórkę.
- Prowadź zatem.
Zerknęła w jej rozognione oczy.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:10

- To jak to było? Opowiedz... - przygryzła wargi. Wzięła instrument pod rękę, a drugą wzięła za rękę Ciebie. Ruszyłyście w stronę zdaje się Twojego nowego pokoju.

Po drodze minęliście paradę najróżniejszych ras.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:18

- Jestem tu, bo tylko tutaj mogę czuć się teraz bezpieczna - powiedziała spokojnie, zaskoczona, że dziewczyna chwyciła ją za dłoń. - Powiedzmy, że Thane pomaga mi przeżyć, chroni mnie. Na razie wolałabym więcej nie mówić.

Starała się nie przyglądać się innym, bo wiedziała, że to niegrzeczne, ale nie udało jej się powstrzymać przed zerkaniem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:26

- Bezpieczna przy Nim? - autentyczne zdziwienie tylko przez moment wypełniło twarz Amy, potem Jej wewnętrzny ogień przejął kontrolę nad Jej twarzą. - Choć w sumie to ta sytuacja musi być ekscytująca.. co to za niebezpieczeństwo, które Ci grozi? - nawet nie patrzyła pod nogi, zdawała się znać drogę na pamięć. Cały czas patrzyła Ci w oczy, co dawało przyjemne uczucie, jakby była tuż obok Ciebie, a nie ciągnęła za rękę.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:33

- Na pewno bezpieczniejsza przy nim, niż sama.
Na biodrze czuła torbę, w której miała kilka najbardziej potrzebnych rzeczy, na plecach zaś owinięty w różne materiały miecz. Ktoś, kto nie wiedział, co to takiego, prawdopodobnie nie rozpoznały, że ten dziwny kształt to miecz.

- Śmierć - odpowiedziała. - Coś, czego nie znam. Jakiś... potwór, który chce mnie zabić, który chce mojego bólu i mojego strachu... tak przynajmniej powiedział. Więcej nie wiem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:44

Amy zatrzymała się tak nagle że na Nią wpadłaś. - No to nieźle, zazdroszczę Ci.. - przyznała szeptem. Po czym ruszyła, pociągając Cię za sobą. - Na moje życie niestety nikt nie dybie, nie mam również nikogo kto by chciał mnie ochronić.

Gdy skończyła mówić zatrzymałyście się przed dwu skrzydłowymi drzwiami. Amy puściła Twoją dłoń w poszukiwaniu właściwego klucza, poczułaś chłód w miejscach które miałaś rozgrzane od Jej dotyku. - To ten. - rzuciła dźwięcznie, po czym otworzyła drzwi kluczem.

Twoim oczom ukazała się spora komnata całkowicie oszklona z jednej strony. Bardzo bogato zdobiona i wyposażona. - No właź!! - pisnęła do Ciebie Amy, która już wskoczyła na łóżko.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 06:49

- Zazdrościsz...? Cóż... może skoro umiesz się bronić...

Wcisnęła dłoń pod pachę, żeby nie czuć zimna i weszła za nią do środka. Oniemiała. Nigdy wcześniej nie miała okazji zobaczyć takiego luksusu, a tym bardziej nikt nie zaprosił jej by w takim zamieszkała. Stanęła przy łóżku, rozglądając się.
- Łał... - wydukała tylko.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 07:01

- Nie zazdroszczę Ci bo umiem się bronić, tylko zazdroszczę Ci że w Twoim życiu tyle ekscytujących rzeczy się dzieje. - przeturlała się po łóżku do Ciebie, harfę widocznie gdzieś po drodze odłożyła - Wrażenie wizualne to dopiero początek, to najwygodniejsze łóżko w tej rezydencji, choć, wypróbuj je! - złapała Cię za ręce i pociągnęła na łóżko, które rzeczywiście było bardzo wygodne.

Nie potrafiłaś sprecyzować, czy to obecność sukkuba, czy też pościel widocznie wysokiej klasy powodowały tak rozkosznie przyjemne uczucie miękkości i ciepła. Zapomniałaś o niebezpieczeństwach, które na Ciebie czekają.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 07:06

- Wolałabym, żeby nic nie próbowało mnie zabić...

Padła na łóżko i już po chwili rozłożyła ręce na bok. Było cudownie, miękko a zarazem nie zapała się. Zupełnie, jakby nic nie ważyła. Zamknęła oczy, po raz pierwszy od czasu spotkania z Shacko udało jej się zrelaksować.
- Najwygodniejsze łóżko w całej rezydencji? Dlatego to ja je dostałaaaaammm...?

Wyciągnęła się, jak struna, przeczesała włosy palcami. Czuła się wspaniale.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 08:22

Dopiero po chwili poczułaś chłód od pasa w górę, okazało się że to Amy, która przytuliła się do Ciebie podniosła się do siadu, tym samym okrutnie wybudziła Cię z nirvany.

Chwilę zajęło Ci przetarcie oczu i doprowadzenie swojej percepcji do stanu używalności, ale jeszcze przed tym odczułaś że sukkub jest w bardzo złym humorze, wydało Ci się to bardzo dziwne, nikt jeszcze nie potrafił z taką łatwością okazywać swoich uczuć.

- Co tu robi ta pieprzona suka? - warknęła odwrócona do drzwi, w których nikogo nie było. Jej twarz była śliczna nawet gdy ukazywała złość.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 08:28

Ku swemu ogromnemu niezadowoleniu, została pociągnięta w górę i - o dziwo - przytulona. Gdy została puszczona, poczuła tym większe zdziwienie. Obróciła się w stronę drzwi.
Nikogo tam nie było.
- O kim mówisz...?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:08

Amy szybko wstała, była wściekła. Prawie kopnęła dziwną harfę, gdy przeszła szybko kilka razy po pokoju. - Jak Ona śmie... czego od Niego chce?!

Spojrzała na Ciebie - Niech nawet nie próbuje tu wchodzić!! - podeszła do Ciebie - Prosze, pomóż mi przekonać go do zakończenia znajomości z tą suką! - nie czekając na Twoją odpowiedź pociągnęła Cię za rękę i wyszłyście szybkim krokiem z pokoju.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:11

- C-co? A-aaalee!!
Ale została już wyciągnięta z pokoju. Zerknęła tęsknie na łóżko. Wolała nie robić sobie zatargów z rozwścieczonym sukkubem, więc grzecznie podążyła za nim.
Osobiście uważała, że znajomości Thane'a (bo podejrzewała, ze to właśnie o niego chodzi w tej sprawie) nie były jej sprawą.

- Ale ja nie wiem o co chodzi...!
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:17

Wyszłyście z rezydencji w mniej niż pół minuty. Na podwórku uwijało się kilka osób tworząc chyba portale, nie byłaś pewna. Zobaczyłaś przy bramie Carniveana, oraz dwie postacie zakute w imponujące zbroje. Jedną z nich rozpoznałaś, była to zbroja Thane'a, tyle że z hełmem. Druga postać miała na sobie inną, czerwono-złotą zbroję z której pleców wystawała para białych skrzydeł, miała również przy sobie dwuręczny złoty miecz.

Amy gdy tylko znalazła się w zasięgu głosu krzyknęła - CZEGO TU SZUKASZ SUKO?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:20

Zaintrygowana sytuacją, stała za Amy. Nie chciała się wtrącać ani w tą sprawę, ani w żadne sprawy demonów i tym podobnych. Czekała na rozwój zdarzeń, z nadzieją, że nie dojdzie do niczego wykraczającego poza rozmowę.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:31

Postacie przy bramie przerwały swoją rozmowę, spojrzały w waszą stronę. Thane ściągnął hełm i powiedział coś czego nie dosłyszałyście do drugiej osoby w zbroi. Chwilę potem dołączyłyście do osób przy bramie.

- Co Ona tutaj robi? Co DO CHOLERY Ona tutaj robi?! - zadziwiające że sukkub nawet w furii wyglądał ładnie.

Nieznajoma ściągnęła hełm. Trochę Cię zatkało, anielica którą ujrzałaś mimo że miała inną urodę niż sukkub to była równie piękna. Spojrzała błękitnymi oczami na Amy bez cienia złości. - Dlaczego wciąż mnie atakujesz? - Jej głos był delikatny, działał uspokajająco.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 11:34

Zastanawiała się, o co tak naprawdę chodziło. Anielica, podobnie jak Amy, było piękna, obie potrafiły wpędzić w kompleksy zwykłą dziewczynę, świadomą swych walorów, taką jak Shilah. Ich uroda była po prostu mierzona w innych kategoriach, nie można ich było porównywać z Ariami.

Spojrzała na Thene'a. Miała nadzieję, że może on jakoś zaradzi konfliktowi.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyNie Paź 17 2010, 12:19

Carnivean zaśmiał się głośno zdając sobie w pełni sprawę z tego w jakiej sytuacji jest Thane. Thane pokręcił głową, uchwycił Cię wzrokiem, westchnął.

Amy zdążyła wykorzystać tą chwilę na kolejną falę złości. - Nikt Cię tu nie zapraszał, pieprzona świętoszko... - dopiero teraz skojarzyłaś lekkie swojej omdlenie dłoni z mocnym uchwytem Amy.

- Kayle jest tu na moje życzenie, Amy. Zaprosiłem Ją tutaj, mimo że starała się grzecznie odmówić...

Anielica przerwała Thane'owi - Nie chcę być dla Ciebie problemem Thane... Nie, po tym wszystkim przez co razem przeszliśmy. Mam nadzieję że niedługo znów Cię zobaczę. - spuściła wzrok. Kiwnęła głową w waszą stronę, odwróciła się do Thane'a, spojrzała mu w oczy i odwróciła się. Po przejściu kilku kroków założyła hełm. Chwilę po tym wkroczyła w snop jasnego światła, który chwilę potem zniknął, razem z Nią.

- Dzięki Amy... -Thane pokręcił głową, mijając Amy dodał jeszcze - Dla Shili byłaś równie miła? - po czym poprostu odszedł do rezydencji.

Carnivean jak zwykle oparty o swój miecz odchrząknął - Gratuluje mała... Kiedy wreszcie nauczysz się mu ufać i przestaniesz zachowywać się jak dzieciak?

Amy wciąż była wściekła, ale wyczułaś bez problemu, że powoli do Niej dochodziły słowa Carnivean'a.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 01:23

Zacisnęła wargi, ale postanowiła nie ryzykować prośby, by Amy puściła jej dłoń. Ciężko jej było przewidzieć możliwą reakcję.

Z jakiegoś powodu poczuła żal, kiedy Anielica zniknęła. Podążyła niepewnie za Thane'em, zerknęła w kierunku Carniveana.
Wolała milczeć.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 08:32

- Zamknij się... - powiedziała cicho Amy, puściła Twoją dłoń i odwróciła się plecami do Carniveana. Wręczyła Ci klucz do Twojego pokoju.

- Ty na pewno mnie rozumiesz... Przecież to była archanielica, tacy jak Ona powinni walczyć z takimi jak ja. - wbiła w Ciebie spojrzenie, niecierpliwie oczekiwała odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 09:31

Przyjęła klucz, zacisnęła na nim palce.
- Rozumiem... rozumiem, dlaczego nie możesz żyć z nią w pokoju. - odpowiedziała. Miałaby w tej kwestii trochę więcej do powiedzenia, ale swoje przemyślenia postanowiła zachować dla siebie.
- Ale wydaje mi się, że Thane'owi można ufać...

Popatrzyła jej w oczy.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 09:52

- Nienawidzę tej świętoszkowatej szmaty. Cały czas zgrywa honorową i szczerą, ale ja wiem że jest fałszywa. Wystarczy się Jej przyjrzeć. - Ruszyłyście spowrotem do rezydencji.

W holu zatrzymałyście się. Amy wciąż nie pozwalała przejść swojej złości.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 09:57

- Nie znam jej - powiedziała cicho. - Nie mam zdania, jaka jest.
Weszła do rezydencji i stwierdziła, że straciła Thane'a z oczu. Pomyślała, że to wystarczający powód by udać się do swojego pokoju i zostać tam jakiś czas.

- Gdzie tutaj można coś zjeść? Bo gdzieś można, prawda?
Chciała zmienić temat.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 10:04

- No to masz więcej szczęścia niż ja... - skwitowała temat Kayle.

- Sekcja domu pt "żarcie" jest bardziej w głębi, wystarczy że udasz się zgrubsza tam - wskazała kierunek drzwi - na pewno trafisz gdzieś gdzie będzie dużo dobrego papu.

Szybko przestała być zła, znów wróciła do nastawienia bardzo przyjacielskiego.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 10:08

Spojrzała we wskazanym kierunku.
- Dzięki - uśmiechnęła się do niej.
Cieszyła się, że atmosfera uległa łagodnemu rozluźnieniu.

- Myślałam nad tym, żeby teraz pójść spać, nie zmrużyłam oka od prawie dwóch dni... dziękuję ci, za wszystko. Bardzo mi pomogłaś.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 10:13

- Czuj się jak u siebie, biorąc pod uwagę Twój status: możesz korzystać dosłownie ze wszystkiego.

- Jasne, przekimaj się. Ja mam jeszcze sporo do zrobienia. - przytuliła się do Ciebie i dała Ci całusa w policzek - Do zobaczenia. - odeszła w losowym (dla Ciebie) kierunku.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPon Paź 18 2010, 10:17

Odwzajemniła uścisk i pomachała za nią. Została w korytarzu sama.
- Mój status... - powtórzyła.

Po kilku minutach udało jej się trafić do swojej nowej sypialni. Zamknęła cicho drzwi, przebrała się w jakąś koszulkę, która nadawała się do spania i zatonęła w miękkiej pościeli.
Zasnęła bardzo szybko.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPią Paź 22 2010, 05:15

Szedłem powoli w stronę Bramy rezydencji "Hrabi Thane'a". Doszedłem do bramy, zobaczyłem kolosa.
- Cześć Car...Cari...Care... Jak ty do cholery na imię miałeś ?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa EmptyPią Paź 22 2010, 05:38

- Carnivean. Ktoś tak mały jak Ty powinien zapamiętywać imiona bytów o wiele doskonalszych od siebie... - prychnął, widać uznał Cię za niegodnego uwagi - Pamiętam Cię, możesz wejść. Jeśli jednak będziesz równie miły dla osób w środku, to śmierć s mojej ręki może jawić się jak odkupienie.. - powiedział basowym tonem. Przesunął się, a brama stanęła przed Tobą otworem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brama wejściowa Empty
PisanieTemat: Re: Brama wejściowa   Brama wejściowa Empty

Powrót do góry Go down
 
Brama wejściowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Laros - graniczące miasto (trwa odbudowywanie) :: Kamienice :: Willa Thane'a-
Skocz do: