Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 zamek Dungeon

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptySob Gru 18 2010, 10:02

Pierwsze co cię wita w zamku to stare dębowe drzwi z złotymi insygniami w języku drowów znaczą one:"Ukryj się, słuchaj, obserwuj, ucz się... A kiedy nadejdzie ku temu czas, uderz prosto z cienia." Wntrze jest olbrzymie, przestonne oraz przytłączające. W wnękach na korytażach znajdją się rzeźby dawnych władców. Pochodnie świecące fioletowym płomieniem wydłużają cienie. Zamek Dungeon jest mroczny i przerażający podobnie jak większość bódowli w Darian.




Kenji dobrneła wkońcu do murów zamku.
Ostatni raz byłam tu jako skrytobójca, a nie jako księżniczka" pomyślała i weszła pewnym krokiem w szerokie korytaże zamku. Przemkneła między kolumnami spodziewając się obecności brata. Jednak nie było go w sali tronowej.
-Nie dość że wracam po wielu latach to jeszcze nie raczy mnie baran przywitać
Już ja mu pokarze, że nie wolno mnie denerwować dokończyła w myslach i usiadła na wielkim tronie przerzucając nogi przez oparcie na ręce
Powrót do góry Go down
Ralavander Saehara
Władca Mrocznych Elfów // Czarny Nekromanta
Ralavander Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 41
Obecny wygląd : Zakapturzona postać w czarnej lśniącej zbroi
Znaki szczególne : Znamie jak każdy z szlachetnego rodu Drowów
Charakter : Oczywiście Dobry (Ale to jedynie dla rodzeństwa)
Broń : Czarna Magia i Magia Przywołania
Przyjaciele : Kenji, Sophia, Artemis
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 54
Pełniona funkcja : Użytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptyNie Gru 19 2010, 10:04

Podróż była męcząca i dosyć długo trwała więc nasz "Jaśnie Pan" nie był w humorze. No i na dodatek musiał wśliznąć się do zamku niezauważony. A to może być dosyć kłopotliwe. Stanął przed bramami zamku i z nałożonym kapturem na głowie wszedł do środka. Od razu dwaj strażnicy wyjęli broń aby zatrzymać zakapturzonego mężczyznę.
-Hej Ty zatrzymaj się i zdejmij kaptur!- Krzyknął jeden z strażników podkładając miecz pod gardło Ralavandera. Ten podniósł jedynie wzrok spoglądając na strażnika co spowodowało iż zaczął się trząść ze strachu i pomału cofać. Wypadła mu również z ręki broń która narobiła trochę hałasu. Drugi strażnik nie odważył się nawet podnieść broni na zakapturzonego. Krzyczał jedyne, że ktoś się wdarł do zamku i wołał królewską straż. Wybiegło kilku uzbrojonych we włócznie mężczyzn i kilku magów którzy mieli już rzucić w mrocznego elfa kulą ognia. Jednak nie zrobili tego, a jeden z nich odezwał się do Rala:
-Zatrzymaj się! I pokaż swoją twarz! - Krzyknął jeden z magów, a całe wojsko otoczyło władcę.
-Zejść mi z drogi inaczej każę wszystkich skrócić o głowy!- Wrzasnął jedynie Ralavander i wystarczyło to aby straż wiedziała z kim ma do czynienia. Wszyscy zeszli mu z drogi klękając przy tym na kolana. Gdy wszedł już do budynku zdjął kaptur i skierował się do swojej sali. Ujrzał jednak, że ktoś siedzi na nim, a właściwie to leży. Gdy podszedł trochę bliżej dostrzegł swoją siostrę.
-Nie za wygodnie Ci moja droga siostrzyczko?-Odezwał się i uśmiechnął się do niej.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptyPon Gru 20 2010, 08:06

-nie pogardziłabym miękkimi poduszkami, ale nie narzekam-odparła słodko, szczeżąc przy tym swoje lśniące zęby.Zeszła z tronu i podeszła do brata, po czym całkowicie bez żednych wstępów i ceregieli zdieliła go otwartą dłonią w twarz.
-To za to, że nie było cię gdzie powineneś-warkneła i chwyciła się za prawy bark, gdyż rana po Akali się otworzyła.
-A i chociaż poudawaj, że cieszy cie mój widok-Uśmiechneła się z przekąsem
Powrót do góry Go down
Ralavander Saehara
Władca Mrocznych Elfów // Czarny Nekromanta
Ralavander Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 41
Obecny wygląd : Zakapturzona postać w czarnej lśniącej zbroi
Znaki szczególne : Znamie jak każdy z szlachetnego rodu Drowów
Charakter : Oczywiście Dobry (Ale to jedynie dla rodzeństwa)
Broń : Czarna Magia i Magia Przywołania
Przyjaciele : Kenji, Sophia, Artemis
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 54
Pełniona funkcja : Użytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptyWto Gru 21 2010, 10:05

Gdy zdzieliła go z ręki ten jedynie odwrócił wzrok i uśmiechnął się.
-Dlaczego mnie bijesz siostrzyczko? Przecież sama stwierdziłaś, że tym tronom przydały by się jakieś poduszki. Powiedzmy, że rozbolała mnie dupa i musiałem rozprostować kości. Na szczęście przelatywałem nad domem twojego znajomego. No wiesz tego czarnowłosego... Lirena? Cóż powiem, że nie był w najlepszym stanie zanim go wyleczyłem.- Uśmiechnął się jeszcze szerzej i spojrzał na ranę Kenji.
-A to co za pamiątka?- Powiedział Ralavander i skierował się w stronę tronu i usiadł na nim, a raczej się rozłożył podtrzymując głowę na prawej ręce.
-Więc opowiedz co tam Ci się przytrafiło na powierzchni.- nie zrobiła na nim rana siostry. Znając ją wyliże się z tego, no i też w zamku są królewscy medycy którzy mogą się zająć Kenji.
Po chwili do sali tronowej wparowało kilku starych ludzi którzy mieli niezadowolone miny. Była to starszyzna podziemnego miasta i najwyżsi urzędnicy którzy jak zwykle truli mu cztery litery i jęczeli nad uchem. Podchodząc bliżej ukłonili się i Kenji i Ralavanderowi.
-Witaj księżniczko jak miło Cię widzieć w domu.- Powiedział jeden z starych zrzędów jak to ich nazywał władca mrocznych elfów. Mówiąc to próbował zakryć niezadowoloną minę pod sztucznym uśmiechem. Pozostali stali nic nie odzywając się. Ten który przemówił był to najwyższy urzędnik i zarówno główny doradca Rala. Zwany Ademiliusem. Z tego co Ci wiadomo to strasznie fałszywy człowiek..., a raczej drown. Jednak Ralavander nic nie zrobił sobie z tego iż ten przybył. Krótko mówiąc olał mężczyznę i skupił się na twojej osobie.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptyWto Gru 21 2010, 21:43

-Widzisz? On przynajmiej udaje że się cieszy.- powiedział uśmiechając się z przekąsem. Podobnie ja starszy brat nielubiła tych tak zwanych doradców. Spiorunowała ich wzrokiem mówiącym mniej więcej "WON GNIDY".
-Tak nazywa sie Liren i jest moim przełożonym sklerotyku... a co do pamiątki...-zaczeła przedłużąć głoski prez co można było odnieść wrażenie, iz mówi się z dzieckie.
- Powiecmy, że pokłóciłam się z takim karłem.- podeszła do niego i usiadła poturecku co genialnie wyglądało kiedy była w czerwonej sukience.
-Ja tu w innej sprawie..Ralavander co wiesz o Horrorach???
Powrót do góry Go down
Ralavander Saehara
Władca Mrocznych Elfów // Czarny Nekromanta
Ralavander Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 41
Obecny wygląd : Zakapturzona postać w czarnej lśniącej zbroi
Znaki szczególne : Znamie jak każdy z szlachetnego rodu Drowów
Charakter : Oczywiście Dobry (Ale to jedynie dla rodzeństwa)
Broń : Czarna Magia i Magia Przywołania
Przyjaciele : Kenji, Sophia, Artemis
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 54
Pełniona funkcja : Użytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptySro Gru 22 2010, 09:16

Mroczny elf odgonił starych zrzędów pokazując im żeby sobie poszli bo i tak nie będzie ich teraz słuchał. Miał o wiele ciekawszą osobę w swoim gabinecie. Zamyślił się trochę. Horrory? Nie wiedział o nich zbytnio wiele. Ale może księgi będą wiedziały coś o nich?!
-Niestety muszę Cię zmartwić moja droga siostro, ponieważ nie posiadam zbytniej wiedzy o tych... stworzeniach, stworach... o tym czymś. Jedynie co wiem to to iż żywią się bólem i cierpieniem istot które zabijają. Najczęściej robią to bardzo powoli i bardzo boleśnie aby mieć z tego jak największą przyjemność.- Powiedział to co wiedział i zamyślił się jeszcze raz.
-Może w księgach piszą coś więcej na temat tech horrorów?- Podrapał się za długim uchem i wstał z tronu. Skierował swoje kroki gdzieś w bok w stronę kamiennych drzwi które prowadziły do wielkiej biblioteki.
-Mam nadzieję, że nie trzeba wysyłać Ci zaproszenia?- Powiedział Ralavander idąc cały czas przed siebie. Uśmiechnął się mając nadzieję, że siostrzyczka pójdzie za nim. Podszedł do drzwi i otwierając je wybył z sali tronowej.
z/t
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptySro Gru 22 2010, 22:41

tyle to ja sama zaobserwowałam skwitowała w myslach i ruszyła za bratem.




z/t
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon EmptyNie Gru 26 2010, 13:11

//Ralavander - dostałeś PM.
przypominam - nikt nie wie NIC o horrorach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zamek Dungeon Empty
PisanieTemat: Re: zamek Dungeon   zamek Dungeon Empty

Powrót do góry Go down
 
zamek Dungeon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Pustkowie :: Kraina Darian-
Skocz do: