Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Konta do kasacji

Go down 
AutorWiadomość
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptySob Kwi 30 2011, 05:25

Tutaj zgłaszamy konto do kasacji. Można zgłosić postać tylko z jej konta, inne nicki nie będą brane pod uwagę (ma to na celu uniknięcia sytuacji, kiedy to jakiś użytkownik poda konto innego użytkownika).

Mile widziane powody. Aha, i piszcie nicki, bo potem nie mogę ogarnąć, kto został skasowany ^^
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Go??
Gość




Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptyCzw Lip 07 2011, 03:39

Tak więc chciałabym prosić o usunięcie Yumi. Powód? Nie jest może jakiś niezwykły czy nadzwyczajny... Jednak nie mam na nią pomysłu, a przyznam, że chciałabym zacząć również od nowa z "pomocą kogoś innego", że tak się wyrażę...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptySro Lip 20 2011, 07:47

Hej ^^ chciałbym zgłosić Graya do "unicestwienia"
Nie chciałbym dokładnie tłumaczyć powodu... po prostu, od sierpnia zaczyna się bardzo ciężki etap mojego życia. Nie chcę mieć nigdzie zobowiązań typu "oj, bo mógłbyś chociaż zajrzeć od czasu do czasu, żeby być w ostatnio zalogowanych".

Dzięki wszystkim za dobrą grę Wink trzymajcie się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptyCzw Lip 28 2011, 06:57

Hej, chciałabym zgłosić konto do kasacji Sad bo skoro nie znalazłam nawet czasu by napisać historię to to nie ma większego sensu Sad sorry za zamieszanie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptyCzw Sie 04 2011, 09:43

Więc ja chciałbym skasować te konto. Wyjaśnienie zna Layla.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji EmptyNie Sie 14 2011, 07:14

A ja proszę o wykopanie Reia Serejera daaaleko stąd. Najlepiej od razu do psychiatryka :d . Powód? No cóż... Nie chcę już nim grać i tyle. A Sinikara zmodyfikuje i to bardzo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konta do kasacji Empty
PisanieTemat: Re: Konta do kasacji   Konta do kasacji Empty

Powrót do góry Go down
 
Konta do kasacji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Ogłoszenia-
Skocz do: