Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fea VercNuitha
Kapłanka Demona Nocy
Fea VercNuitha


Rasa : Entai
Skąd : -
Wiek postaci : 48
Obecny wygląd : Tęczówki w kolorze wyblakłego błękitu, włosy biało-szare, sine usta, blada cera i kocie atrybuty. Przyodziana w czarny płaszcz do ziemi z głębokim kapturem.
Znaki szczególne : Kocie, wydłużone źrenice, uszy i ogon oraz nienaturalnie jasne tęczówki.
Charakter : -Niezrównoważona psychicznie.
Broń : Sztylecik, wiedza i magia.
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : -
Liczba postów : 71
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od znajomego.
Inne konta : -

Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! EmptyWto Lip 12 2011, 06:12



Witam serdecznie wszystkich zdesperowanych poszukiwaczy !

Więc i ja postanowiłam wspomóc Was moją mocą przerobową. Co robię?
Chętnym mogę stworzyć avatary i banerki (Niech żyje Photoshop!), ale pod warunkiem, że ładnie opiszecie czego ode mnie wymagacie. Obrazki mogę też przerabiać (zmieniać kolory oczu, dodawać szramy, tatuaże), ale prosiłabym nie oczekiwać cudów. Ot co!

Poszukać również mogę czegoś, w przypływie dobrej woli, ale tak jak wyżej, prosiłabym o ładny opis oczekiwań.


Niach, niach ;3
Zapraszam !
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Re: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! EmptyWto Lip 12 2011, 06:17

To ja od razu zgłaszam, że szukam ava! x3

Potrzebuję chłopca-dzieciaka, który ma tak z 10-12 lat. Włoski jasne, najlepiej białe. Chciałabym, żeby był dość uroczy, tzn. żadnych rozlewów krwi ani innych schiz. Oczy obojętnie jaki kolor, sama potrafię zmienić ;D Jakbyś potrzebowała jeszcze jakiś szczegółów, to pisz!
Powrót do góry Go down
Fea VercNuitha
Kapłanka Demona Nocy
Fea VercNuitha


Rasa : Entai
Skąd : -
Wiek postaci : 48
Obecny wygląd : Tęczówki w kolorze wyblakłego błękitu, włosy biało-szare, sine usta, blada cera i kocie atrybuty. Przyodziana w czarny płaszcz do ziemi z głębokim kapturem.
Znaki szczególne : Kocie, wydłużone źrenice, uszy i ogon oraz nienaturalnie jasne tęczówki.
Charakter : -Niezrównoważona psychicznie.
Broń : Sztylecik, wiedza i magia.
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : -
Liczba postów : 71
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od znajomego.
Inne konta : -

Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Re: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! EmptySro Lip 13 2011, 03:07

Droga Loarko!
NIE LUBIĘ SZUKAĆ KOMUŚ OBRAZKÓW ! xD Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę, więc kierowałam się własnym, jako takim, gustem. Oto co udało mi się na tą chwilę wynaleźć.
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*
*klik*

Niestety na innych portalach nie znalazłam nic ciekawego.
Pozdrawiam i polecam się na przyszłość! ;-D
Powrót do góry Go down
Namine Riritsu

Namine Riritsu


Rasa : Banshae
Skąd : Altar
Wiek postaci : 585
Obecny wygląd : Długie kasztanowe włosy, ale spietę spinką. Część ubrania ma podartego, by mogła sobie opatrzyć krwawiącą nogę
Znaki szczególne : po wojnie została jej drobna blizna przy łuku brwiowym, katana w pochwie u pasa
Charakter : Zaprawdę zapewniam, że różny. Zależny od sytuacji, otoczenia, ludzi oraz twarzy, jaką przyjmie. Myśli racjonalnie i szuka najlepszego wyjścia, nie rzuca się w ogień na darmo.
Broń : prosta katana o posrebrzanym ostrzu, zna się na truciznach
Przyjaciele : Znajomi: Sethy, Peri, Alucard, Sawenyer, Sangue,
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : - // -
Liczba postów : 135
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Layla, Loara

Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Re: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! EmptySro Lip 13 2011, 07:43

Nr 3 zaprawdę powiadam ci nadaje się na ikonkę xD.
Dzięki za fatygę ;3 Zapiszę je sobie i rozpocznę fazę wgapiania się w nie. Może coś wybiorę~
Osobiście znalazłam coś takiego xD.
Powrót do góry Go down
Fea VercNuitha
Kapłanka Demona Nocy
Fea VercNuitha


Rasa : Entai
Skąd : -
Wiek postaci : 48
Obecny wygląd : Tęczówki w kolorze wyblakłego błękitu, włosy biało-szare, sine usta, blada cera i kocie atrybuty. Przyodziana w czarny płaszcz do ziemi z głębokim kapturem.
Znaki szczególne : Kocie, wydłużone źrenice, uszy i ogon oraz nienaturalnie jasne tęczówki.
Charakter : -Niezrównoważona psychicznie.
Broń : Sztylecik, wiedza i magia.
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Wierzchowiec // kompan : -
Liczba postów : 71
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od znajomego.
Inne konta : -

Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Re: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! EmptySro Lip 13 2011, 07:53

Łohooo! Jaki uroczy szkrabik :>
Ogólnie to ja szukałam pod hasłami "little boy" bądź "white boy". Może coś dałoby jeszcze radę wynaleźć. Niach niach. :>
Jak mi coś jeszcze wpadnie w najbliższym czasie to prześlę. ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty
PisanieTemat: Re: Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!   Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca! Empty

Powrót do góry Go down
 
Brokatowa pracownia u Bezrogiego Jednorożca!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Loarza Pracownia"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: Avatarnia-
Skocz do: