Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Domek Mayi

Go down 
AutorWiadomość
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Domek Mayi Empty
PisanieTemat: Domek Mayi   Domek Mayi EmptyNie Cze 20 2010, 00:46

Domek Mayi Inside_the_hobbit_house

Taki nie duży domek Razz W końcu mieszkać gdzieś musi xDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Domek Mayi Empty
PisanieTemat: Re: Domek Mayi   Domek Mayi EmptyNie Cze 20 2010, 00:53

Maya wstała dziś dość późno. Musiała odespać wczorajszy długi, nocny spacer. Przeciągnęła się na łóżku po czym wstała i poszła do łazienki się umyć i ubrać. Po paru chwilach poszła do niewielkiej kuchni i zaczęła przygotowywać jakieś śniadanie.
Jajecznica.Tak . To na to mam dziś ochotę pomyślała.7 minut później siedziała przy stoliku i jadła. Myślała jakby tu spędzić dzisiejszy dzień.
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Domek Mayi Empty
PisanieTemat: Re: Domek Mayi   Domek Mayi EmptyPon Cze 21 2010, 04:03

Po zjedzeniu śniadania Maya pozmywała i postanowiła się gdzieś przejść. Jako że nie było zimno zarzuciła na siebie tylko jakiś krótki płaszczyk i wyszła z domu.
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Domek Mayi Empty
PisanieTemat: Re: Domek Mayi   Domek Mayi EmptyPią Lip 23 2010, 12:45

Po kilku godzinach marszu, późnym popołudniem Maya dotarła w końcu do swojego domu. Weszła do środka i od razu zaczęła pakować kilka najniezbędniejszych rzeczy.Nie chciała zbyt dużego bagażu więc wzięła tylko ubranie na zmianę, jakiś prowiant, pieniądze i oczywiście sztylet, który schowała pod sukienką przyczepiony do uda. Zamierzała opuścić dom na dłużej w poszukiwaniu przygód, nowych miejsc i nowych ludzi...

Gdy się spakowała odpoczęła trochę i wieczorem, zarzuciwszy torbę przez ramię i założywszy podróżny pałasz, wyruszyła w nieznane...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Mayi Empty
PisanieTemat: Re: Domek Mayi   Domek Mayi Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Mayi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Domek Seci
» Mały domek przeciętnego człowieka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Sanvante :: Miasto-
Skocz do: