Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tajemnicza jaskinia.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Leocadio Calero
Skrytobójca
Leocadio Calero


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 43
Obecny wygląd : Avatar.
Znaki szczególne : Blizna na lewym policzku.
Charakter : Jak mnie bliżej poznasz to się dowiesz.
Broń : Zapraszam do KP.
Przyjaciele : Alucard
Wrogowie : Brak... na razie...
Liczba postów : 30
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Od Alucard'a.

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:25

Niewielka jaskinia, której wejście jest zamaskowane przez wiele drzew i krzaków. Tylko naprawdę obeznani w terenie potrafią do niej dotrzeć i się nie zgubić.

-----

Po trzygodzinnej wyprawie dotarł na miejsce. Zsiadł z konia i powędrował w kierunku jaskini. Przy wejściu zatrzymał się by poczekać na Alucard'a.
Powrót do góry Go down
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii
Alucard vi Britannia


Rasa : vi Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 34
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:27

Przyjechał tutaj zaraz za Leo i zsiadł ze swojego białego konia, z herbem gwardii.
- No to prowadź. - powiedział do niego i podszedł bliżej.
Powrót do góry Go down
Leocadio Calero
Skrytobójca
Leocadio Calero


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 43
Obecny wygląd : Avatar.
Znaki szczególne : Blizna na lewym policzku.
Charakter : Jak mnie bliżej poznasz to się dowiesz.
Broń : Zapraszam do KP.
Przyjaciele : Alucard
Wrogowie : Brak... na razie...
Liczba postów : 30
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Od Alucard'a.

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:33

Dobrze. - powiedział krótko.
Razem weszli do środka jaskini. Szli tak przez około 20 minut. W końcu trafili do głównej komnaty. Ich oczom ukazał się wspaniały widok. Komnata wypełniona była minerałem o ciemno-purpurowej barwie.
- To właśnie jest Veridium. - powiedział, po czym wysunął ostrze z lewej rękawiczki. - Większość mojego ekwipunku została z tego stworzona. Będzie idealnym materiałem na pancerz i dodatkową broń.
Powrót do góry Go down
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii
Alucard vi Britannia


Rasa : vi Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 34
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:38

- Tak więc bierz ten minerał. Czegoś możemy tutaj się spodziewać? - powiedział spokojnie rozglądając się. Nie interesowało go co tutaj się znajduje za bardzo, lecz jak dla niego to jest ważne, pomoże mu.
Powrót do góry Go down
Leocadio Calero
Skrytobójca
Leocadio Calero


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 43
Obecny wygląd : Avatar.
Znaki szczególne : Blizna na lewym policzku.
Charakter : Jak mnie bliżej poznasz to się dowiesz.
Broń : Zapraszam do KP.
Przyjaciele : Alucard
Wrogowie : Brak... na razie...
Liczba postów : 30
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Od Alucard'a.

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:46

Raczej nie. - odpowiedział krótko. Jaskinia jest idealnie przysłonięta. Nikt tu się nie zapuszczał od 10 lat. Ostatni raz byłem tu właśnie po to, by zrobić sobie broń. -tu wskazał na ostrze w rękawiczce. - No dobra, daj mi chwilę, muszę wyciąć trochę większy kawałek niż poprzednim razem. - Powiedziawszy to wyciągnął zza paska sztylet z Veridium, po czym zatopił go w minerale. Zaczął wycinać kawałek o wielkości typowej cegły. Kiedy już go wyciął, oddzielił go od reszty minerału a następnie zapakował do torby. - No dobrze, to powinno wystarczyć. Veridium jest niezwykle kowalne. Nawet mały kawałek wystarczy na zrobienie średniej wielkości ostrza. Jednakże Veridium używać mogę tylko ja i członkowie wrogiego klanu, którzy zabili moją rodzinę. - Tu lekko zagryzł wargi. Po chwili kontynuował. - Tylko my jesteśmy w stanie wykorzystać możliwości tej niezwykłej skały. Dla innych ma takie same właściwości, jak kamyk, który znajdziesz na drodze.
Powrót do góry Go down
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii
Alucard vi Britannia


Rasa : vi Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 34
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:50

- Ja tam wolę kogoś nieźle trzepnąć prądem, albo skrócić go o głowę, zwykłym mieczem. - powiedział, po czym wyszedł z jaskini. - Także masz zadanie do wykonania. Teraz idź, do kowala, żeby zrobił ci zbroję, a ja zajmę się formalnościami, twojego dołączenia do nas.
Powrót do góry Go down
Leocadio Calero
Skrytobójca
Leocadio Calero


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 43
Obecny wygląd : Avatar.
Znaki szczególne : Blizna na lewym policzku.
Charakter : Jak mnie bliżej poznasz to się dowiesz.
Broń : Zapraszam do KP.
Przyjaciele : Alucard
Wrogowie : Brak... na razie...
Liczba postów : 30
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Od Alucard'a.

Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. EmptySob Sie 07 2010, 05:54

Usłyszawszy to zaśmiał się lekko. - Przyjacielu, Veridium właśnie jest po to, by nikt nie mógł mnie trzepnąć prądem, jednakże przed skróceniem o głowę już nie chroni. Dobrze, idź popisz sobie trochę tym piórem a ja odwiedzę kowala.
Obaj dosiedli wierzchowców i popędzili w dwóch różnych kierunkach.

[obaj zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tajemnicza jaskinia. Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia.   Tajemnicza jaskinia. Empty

Powrót do góry Go down
 
Tajemnicza jaskinia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaskinia
» Tajemnicza polana.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Ruiny miasta-
Skocz do: