Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Impreza z okazji zmiany właściciela willi.

Go down 
+3
Peri'an Phiro
Kel Al'Silah
MGr Gear
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Paź 29 2010, 05:06

// sprawy techniczne:
- każdy zaproszony może tu bez problemu wejść (nie trzeba używać tematu bramy, pomimo tego że faktycznie przechodzi się przez nią)
- piszecie tu tylko 1 posta, po którym czekacie na odpowiedź Gear'a. Jeśli piszecie tylko między sobą (to impreza, jeśli jesteście razem w temacie - możecie pisać bez Gear'a) nie potrzeba nadzoru.
- Nie ukrywam że ta impreza zakończy wstęp mojego eventu, jak również będzie stanowić o kolejnych wydarzeniach... postarajcie się zróbcie co trzeba, macie dość rozwinięte wątki osobiste by wiedzieć co tu macie do zrobienia
- postaci niezależnych jest od groma, to może być świetna okazja by kogoś poznać.

- A... do poniedziałku/wtorku nie mam neta.. :/

Willa przestała przypominać rezydencje normalnego mieszkańca Laros. Obecnie bardziej przypomina pałac diabła wyrwany z samego serca piekła. Fosa została zmieniona w płonącą rzekę, ogródek wewnętrzny, jak i zewnętrzny zostały udekorowane kilkoma ognistymi fontannami, jak również wieloma iskrzącymi gejzerami. Po podwórku przed wejściem, jak i po ogrodzie wewnętrznym spaceruje, rozmawia i tańczy zgraja osób różnych ras. Można znaleźć przedstawiciela dowolnej rasy.

Orientacyjny plan willi:

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Beztytuubnd
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Paź 29 2010, 23:27

Zajrzała do środka. Było dużo dużo gości, nawet więcej niż się do tej pory spodziewała. Nigdy nie brała udziału w tak dużej imprezie, i nawet na takiej nie występowała.
Weszła głębiej, pochodziła trochę, ostatecznie uraczyła się kieliszkiem wina i uciekła na świeże powietrze, do ogrodu. Tu także kręciło się sporo osobistości, ale na szczęście było mniej tłoczno niż w środku.

Przysiadła sobie na niskim murku przy krzakach róży.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 01:44

Shila:

Ilość, oraz różnorodność gości była godna podziwu, zwłaszcza zważywszy na dość wczesną godzinę. Gdy usiadłaś koło krzaczka róży i popijałaś wino zawiesiłaś spojrzenie na zachodzącym jeszcze słońcu, ostatnie promienie były pomarańczowe i czerwone. Poczułaś pewnego rodzaju smutek widząc dzisiejsze ostatnie promienie słońca.
Musiałaś się zapatrzyć, bo nagle pole widzenia zasłoniła Ci śliczna, czerwona róża. Na drugim końcu ręki, która ją trzymała znajdował się jakiś samiec. Na pierwszy rzut oka nie byłaś w stanie rozróżnić rasy, pewnie człowiek..
- Wybacz, porównywałem właśnie kolor róż i Twoich włosów... - wyrzucił różę do najbliższej ognistej ozdoby, w której ta spłonęła - i tak wyszło że Twoje włosy są piękniejsze. Nazywam się Garen. - kiwnął głową - Mogę się przysiąść?
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 02:40

Wszedłem na imprezę w odświętnym stroju, z włosami upiętymi w elegancki kucyk, szklanką Whisky w ręku i odpowiednio pochowanymi sztyletami w liczbie sześciu. Postanowiłem usadowić się przy stolę w jadalni. Wzrokiem wypatrywałem ciekawych przystawek i... dawnych kochanek.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 03:08

Kiedy została zaskoczona, odruchowo uniosła dłoń do swojego ramienia, utkwiła wzrok w twarzy nieznajomego.
- Ależ proszę - odpowiedziała, ze skinieniem głowy.
Przysunęła się troszkę bliżej krzaczka, żeby zrobić trochę miejsca. Murek był szeroki, więc raczej nie musiała tego robić.
- Al'Silah - przedstawiła się także. - Ale Shilah brzmi łatwiej.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 07:20

Peri:

Myśli o dawnych kochankach szybko zostały zastąpione myślami o nowych. Jeśli "love comes in many ways" to "this time she decided to come in all of her forms". Goście, a co ważniejsze - ta piękna ich część, przybyła w postaci piękności wielu ras. Szybko napiłeś się whiskey, by oczy nie latały Ci we wszystkich kierunkach...

Shila:

- Miło mi Cię poznać. - usiadł obok Ciebie. Był ubrany w jakieś szlacheckie szaty, nie przypominał jednak artysty, czy dworzanina. W niebieskich oczach było coś co sprawiło że strój wyglądał na nim jak na niewłaściwej osobie. - Zainteresowałaś mnie, zwykle goście na takich imprezach szukają miejsc gdzie skupia się najwięcej osób, a nie odwrotnie.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 07:33

Uśmiechnęła się lekko, wpatrzona w swój pucharek. Zamoczyła usta w winie.
- Załóżmy, że nie jestem przystosowana do tak... wytwornych miejsc, a tym bardziej do towarzystwa tylu eleganckich osób. - odpowiedziała i zerknęła na niego kątem oka. - Nie umiem nawet rozmawiać z panem na poziomie... panie Garen.

Zabrzmiało to śmiesznie, więc nie powstrzymała szerszego uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 07:44

- Ja pi..ole - wyszeptałem, po czym postanowiłem, że dzisiaj poczekam, aż któraś z dam będzie chciała mnie uwieść. Sięgnąłem za pazuchę. Pierwszą rzeczą na którą natknęła sie moja dłoń, była papierośnica. Kilka centymetrów dalej sztylet, aż w końcu wyjąłem dużą, długą papierośnice. Wyjąłem jedno z sześciu grubych, pachnących mocnym tytoniem cygar. Odpaliłem je od najbliższego, płonącego czegoś po czym wyszedłem do ogrodu. Po drodze zahaczyłem o miejsce z alkoholami. Brandy, whisky, wino, wódka, rum, śliwowica; było w czym wybierać. Wybrałem jak zawsze whisky. Z szklanką wypełnioną po połowie whisky i kostkami lodu (które o dziwo nie topniały w temperaturze jadalni) udałem się do wewnętrznego ogrodu. Po drodze uśmiechałem się do dam, które zawieszały na mnie swoje spojrzenia. Wyszedłem na dwór, lekki podmuch zimna. Wciągnąłem w nozdrza wieczorne powietrze, które po chwile zmieszało się z dymem cygara i wonią wspaniałego i zimnego trunku.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 08:34

Shila:

- Tyle skromności w tak cichej dziewczynie... Kim właściwie jesteś i w takim razie co tu robisz? - Garen się uśmiechnął, ale widać było po Nim że spodziewał się bardziej otwartej rozmówczyni. Nie miał ze sobą szklanki, więc złączył dłonie i zaplótł palce.

Peri:

Po znalezieniu się w ogródku odczułeś trochę więcej luzu, było tu o dziwo trochę mniej osób. Możliwe że ze względu na wczesną jeszcze porę. Zatrzymałeś się przy małym lawowym wodospadzie, w którym dopalała się różyczka. Zdziwiło Cię to, ale po rozglądnięciu się zobaczyłeś prawdopodobnych sprawców tej piromanii. Jakaś ruda ślicznotka (nie znasz się z Shilą, nie?) siedziała obok jakiegoś człowieka w stroju szlacheckim.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 08:40

- To nie skromność: to po prostu stwierdzenie faktu - sprostowała. Jakimś trafem, czuła się przy nieznajomym całkiem na luzie. Czyżby było to cudowne działanie tego domu?

- Jestem prostą dziewczyną z miasta, tancerką dokładnie. Muszę pana rozczarować, ale nie należę do elity, jakiej tu wiele - zaśmiała się, upiła trochę wina. - Źle widać dobrał pan towarzyszkę rozmowy.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 08:43

Uśmiechnąłem się głupio, sam do siebie.
- Magma.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:06

Shila:

- No to Ci zazdroszczę. Ja jestem bohaterem Demacii, tylko gdy Thane robi swoje imprezy mogę poczuć się jak normalny człowiek. Wśród osób tu obecnych niewiele jest faktycznej elity, wielu się tak ubiera i zachowuje tylko po to by sprawiać pozory. W rzeczywistości większość tu obecnych to osoby, które spotkał Solus i uznał za wystarczająco interesujące by nie zabić... - zaśmiał się nerwowo.

Peri:

Poczułeś miękkie, kobiece dłonie na swoim karku. - Hej Peri, dawno się nie widzieliśmy. - usłyszałeś w swoim uchu głos Alise Screamstorm. Gdy się do Niej odwróciłeś zobaczyłeś kątem oka Triss Marigold, która widząc naszyjnik z ramion Alise zgniotła szkło z winem w dłoni.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:11

Spojrzała na niego. W jego twarzy było coś intrygującego, co nie pasowało jej do bohatera, a jednocześnie świadczyło, że był kimś niezwykłym.
- W takim razie czuję się zaszczycona - szepnęła.

Odgarnęła za ucho kosmyk włosów i spojrzała przez ramię, kiedy jakaś kobieta... zmiażdżyła w dłoni kieliszek.



(Peri odbił Triss Geraltowi, no zło wcielone)
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:16

- O, witaj Alise. Co cię sprowadza w te Strony?. Robiłem dobrą minę do złej gry, sama myśl, co Triss może zrobić w przypływie wściekłości mi wystarczała. - Wybacz, że cię opuszczam, muszę znaleźć gospodarza tej imprezy. Uciekłem w stronę jadalni, by uniknąć konfrontacji Triss-Ja-Alise.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:43

Shila:

Pokręcił głową - Nie jestem tu dla zaszczytów, czy honorów. Nie lubie tej tendencji to odznaczania medalami i tytułami osób wyjątkowych.
Oparł się, spojrzał na zbitą szklankę - Oho, ktoś jest w niezłych kłopotach...


Peri:

Alise złapała Cię mocno za kołnież, gdy zobaczyła co się kręci - Powiedz mi że to nie ma nic wspólnego z Tobą!

W tym czasie Triss podeszła do was. - Phiro, wyjaśnij. - powiedziała rzeczowym tonem. Z lewej dłoni skapywało Jej wino.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:49

Spojrzała znów na niego, ale nim sformułowała w myślach jakąś odpowiedź, skomentował zamieszanie z tyłu. Obróciła się w tamtą stronę, by zobaczyć, co się dzieje.
- Zdaje się, że narozrabiał - zachichotała cicho pod nosem.

(możecie mnie omijać)
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 09:51

- Ten no... Triss to jest Alise. Alise, poznaj Triss Nie wiedziałem co zrobić, więc wypiłem jednym haustem to, co zostało mi w szklance.
- Pewno chcecie porozmawiać, poplotkować, i takie tam... zgrabnie odsunąlem ręke Alise z kołnierza... i uciekłem gdzie pieprz rośnie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 10:48

Shila:

- Jak marynarz, co port to nowa dziewczyna, ha ha.. - Garen skomentował sytuację Periego.
//jeśli chcesz to rozwinąć to pisz troszkę więcej Wink

Peri:

Dziewczyny zbombardowały się nawzajem wzrokiem, ale tylko przez ułamek sekundy chciały się nawzajem pozagryzać.
- Ten szmatławiec kręcił z nami naraz.. - zapytała Triss
- Myślisz o tym samym co ja? - odpowiedziała Alise
Kiwnęły do siebie głowami, po czym... obie Cie objęły i pocałowały w oba policzki.
- Czemu nie powiedziałeś wcześniej, że lubisz na kilka frontów? - zapytała najwidoczniej rozochocona Triss.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 10:59

Skrzywiła się na komentarz towarzysza rozmowy.
- Gbur - mruknęła. Miała w tym momencie na myśli Periana, i to z założeniem, że sytuacja rzeczywiście była taka, na jaką wyglądała. Nieznosiła facetów, którzy zabawiali się kosztem kobiet. - Mam nadzieję, że za to oberwie...

W tym momencie nieznajomy został uściskany przez obie panie.
- ...

Zsunęła nakrycie z ramion i pleców, złożyła je na kolanach.
- Może opowie mi pan o tym, dlaczego jest pan bohaterem? - zainteresowała się.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Paź 30 2010, 11:58

- Nie naraz, moje drogie. Byłyście oddalone mniej więcej o rok. Cóż, dobrze was widzieć. Proponował bym coś przekąsić. Wiecie, emocje... Powiedziałem wyraźnie uspokojony. Poprowadziłem obie przytulające się do mnie kobiety do jadalni, gdzie zająłem swoje miejsce, niedaleko Thane'a (Popchnę trochę akcje do kolacji). Skinąłem mu głową na powitanie. Kobiety usiadły obok.
- Triss, kotku... Mogła byś pójść po Whisky ? powiedziałem czule, nakładając sobie solidną porcję ciękiego ciasta drożdżowego posmarowanego sosem pomidorowym, na którym były wyłożone pieczarki, szynka oraz ser. Wszystko było obsypane również aromatycznymi przyprawami. Wypieczone w piecu dawało wspaniały aromat.
- Przepyszna ta pizza, smakuje jak pizza mistrza Bhartoliniego z kraju leżącego na Półwyspie Kozaka. Powiedziałem do Alise, między kęsami.
- Hrabjo! zwróciłem się do Thane'a - Kto jest szefem kuchni dzisiejszej uroczystości?
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyNie Paź 31 2010, 00:37

Wjście na sale było o wiele mniejszym problemem niż przejście przez brame choć i tak wystarczył tylko piękne oczu i dekolt. Ubrana była dość jekby to określić sugestywnie (?). Krótka biała sukienka podkreślająca WSZYSTKIE walory estetyczne drowki, wysokie buty i pomniejsze delikane dodatki. Dobra teraz tylko zanaleźć tego demona utłuc i bedzie gitez pomyślała lekko uśmiechając się do siebie. Jeszcze tylko poprawiła kilka fałdek na sukience i ruszyła przed siebie.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPon Lis 01 2010, 09:03

Do bramy zbliżała się zakapturzona postać. Szła bardzo powoli przyglądając się temu demonowi który pilnował bramy. Był wielki i to bardzo. Gdy Liren podszedł do bramy i stanął przed tym"gorylem" podniósł głowę do góry i spojrzał na strażnika. Pokazał się wtedy mężczyzna z albo okropną blizną na pół twarzy, albo dość nietypowym tatuażem. Sięgnął do kieszeni i wyjął małą karteczkę, którą pokazał strażnikowi bramy. Jak chcesz to se ją weź. Pomyślał Liren. Nie miał zamiaru rozmawiać z tym olbrzymem.

Gear
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPon Lis 01 2010, 09:47

Shila:

Garen przez chwilę milczał. Zapewne chciał coś powiedzieć na obronę elfa, ale zrezygnował.
- Według braci broni i króla należało mi się wiele honorów, oraz masa medali: za męstwo w boju, odwagę na polu bitwy, wiele odznaczeń za zasługi militarne. Wszystkie te medale i odznaczenia zostały przeze mnie przetopione i rozdane biednym mieszkańcom Demacii. Mam gdzieś odznaczenia, bardzo ważny natomiast jest mój lud, za który czuję się odpowiedzialny.
Mówił tonem weterana, na którego nie wyglądał. Jednocześnie emanował od Niego dziwny, ale i kojący spokój.


Peri:

//po pierwsze - MG robi timeskip'y
po drugie - to że One się zrobił miłe było oczywistą pułapką, miały zamiar Ci nakopać na osobności...
dostajesz taryfę ulgową tylko dlatego że Cie lubie Razz


Dziewczyny zgodnie i w tej samej chwili wylały Ci na głowę swoje drinki. Odłożyły drinki na najbliższą powierzchnię płaską i weszły do willi żegnane oklaskami ze strony obecnych. Przez jakiś czas obecni jeszcze chichotali mając w pamięci tą scenę.

Kenji:

//Mała proźba - zostawiaj mi więcej pola do pisania rzeczywistych skutków Twoich działań... Powinnaś mieć spore kłopoty z wejściem, ale to ostatni raz jak dostajesz taryfę ulgową.

Olbrzymi demon pilnujący wejścia widocznie uznał Cię za ... panią do towarzystwa jakiegoś bogatszego gościa, któy zmierzył Cię wzrokiem gdy przechodził przez bramę. Ruszyłaś przez frontowy ogródek. Zdążyłaś podsłuchać że Twojego celu jeszcze nie ma w willi.

Liren:

Demon wyciągnął rękę po kartkę, przeczytał ją. - Nie jesteś Cienistoskrzydłym, On ma gust jeśli chodzi o przybranie formy humanoida, nie zrobiły sobie tak brzydkiego tatuażu na twarzy... Kim więc jesteś i skąd masz Jego zaproszenie? - Nawet nie wyciągnął wbitego obok w ziemię ogromnego miecza, nachylił się nad Tobą oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPon Lis 01 2010, 11:05

Liren podniósł głowę do góry i pokazał się bardziej ogromnemu demonowi.
- Są dwie odpowiedzi. Powiedzmy, że mi bardzo ufa na tyle iż podarował mi to zaproszenie. A druga odpowiedź jest taka, że podarował mi ten skrawek papierka jako na znak iż po naszym ostatnim spotkaniu nie chce się pokazywać w tym stanie w jakim Go zostawiłem. Powiedzmy, że moja blizna to nic w porównaniu z jego. -Tutaj się zatrzymał się na chwilę i uśmiechnął się do olbrzyma.
- Możliwe, że pan Cienistoskrzydły chce abym to ja go reprezentował na tej uroczystości. - Powiedział to i zdjął kaptur z łba. Uśmiechnął się jeszcze szrzejej czekając na odpowiedź demona.

Trochę dodał coś od siebie aby ubarwić swoją opowieść. Przecież starznik nie musiał wiedzieć jak było naprawdę.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 02 2010, 02:33

//Jam jest król Julian i moja jest władza! Tak swoja drogą jak Triss mogła wylać mi na głowę zawartość drinka, skoro zgniotła w dłoni naczynie? Mohawk 1:1 Perek.

- Kobiety...Mruknąłem pod nosem. Wróciłem do mojego apartamentu, gdzie przebrałem się. Pod elegancki stój założyłem lekki pancerz. Wysuszyłem włosy. Wziąłem w dłoń szklankę i otwartą butelkę whisky. Stałem i patrzałem nań przez chwilę. Długą chwilę. Uniosłem butelkę ku twarzy, w nozdrza wciągnąłem woń znakomitego alkoholu. Upiłem sporo z butelki. Pogrzebałem w moim plecaku. Wyjąłem dwa Bailsongi. Grawerowane ostrze i bogato zdobiona rękojeść wspaniale się prezentowała. Otworzyłem je rotacyjnym ruchem nadgarstka. Nie zacinały się. Włożyłem je do kieszeni spodni. Zszedłem na dół, w prost do piwnicy. Szukając nie wiadomo czego.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 02 2010, 02:51

Usiadła i wypuściła gwałtownie powietrze które do tej pory wstrzymywała. Zauważyłą Lirena przy bramie i po jej minie można było dostrzec coś na kształt rozpaczy. Nic Kenji masz tutaj robote. Tylko spokojnie nie daj się wyprowadzić z równowagi. Wyprostowała się i troszeczke zmieniła swoją sukienke na mniej prowokującą. Jej pierś powoli unosiła się i opadała w rytm wdechów i wydechów. Miała nadzieje że... zanim dopóściła myśl do końca kazałe jej odejść
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 02 2010, 11:17

- Wszystko to brzmi wspaniale - skomentowała niegłośno. Słuchała go uważnie, ale nie odrywała wzroku od innych gości, zaczynając od tajemniczej kobiety, poprzez kolejnego przybysza i na oblanym alkoholem elfie kończąc.

Upiła ze swojego pucharka mały łyczek wina.
- Sądzę, że wrócę do swojej komnaty - szepnęła. - Dziękuję panu za towarzystwo, rada jestem. Ale tłum jednak dla mnie zbyt wielki, bym mogła czuć się swobodnie...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 02 2010, 13:03

Liren:

- A właź, jeśli jaszczur sie nie zjawi to będzie jednego agresywnego dziwaka mniej do pilnowania. - Carnivean wzruszył ramionami, przepuścił Cię.
Było już po zmroku, gości było naprawdę sporo. Zauważyłeś tylko jedną znajomą twarz, Kenji, która jednak po chwili gdzieś zniknęła.


Peri:
//chcesz się licytować z MG? Wink coś czuje że spadające kowadła zaraz rozpoczną swój bieg Wink

Uczucie zwane Déjà vu... Już raz schodziłeś z tą szklanką, tymi samymi schodami... Brakowało tylko dźwięku gry na flecie. Zatrzymałeś się nasłuchując, z piwnicy nie dochodził żaden dźwięk. Gdy zszedłeś do niej nie zastałeś nikogo.

Zdziwienie? Zwątpienie? Rozczarowanie...

Chwila, cienie nie mają sensu, zachowują się nie tak jak powinny. Dopiero po chwili zdałeś sobie z tego sprawę. Podrapałeś się za uszami. Coś tu nie grało, ale nie w sposób który by Cię przerażał, ale raczej jakbyś na coś czekał, a to coś zwlekało...


Kenji:

- Daj mi powód żeby mi nie przeszkadzało to, że nie ma Cię na liście gości, ani to że widzę Cię pierwszy raz, Kenji Troisi.
Skupiona na swoich myślach i swoim wyglądzie nie zauważyłaś nawet że ktoś przed Tobą stał. Nazwała Cię po imieniu i nazwisku. Pierwszy rzut oka: sukkub, ubiór i sposób zachowywania wskazuje na to że skupia na sobie uwagę wszystkich dookoła. Nieciekawa sytuacja, trzeba szybko i skutecznie się wyłgać....


Shila:

- Mam nadzieję że następnym razem uda mi się przekonać Cię do opowiedzenia czegoś o sobie, tak w ramach rewanżu..
Szybko znalazłaś się w swoim pokoju. Zasłane łózko, wysprzątany pokój, lekko uchylony balkon. Po namyśle, mogłabyś urządzić na tarasie sekcję dla VIPów... Tylko jeden element pokoju zmienił się od czasu gdy wyszłaś. Cormyr stał przy drzwiach balkonowych, przybrał formę mężczyzny. - Kopciuszek wracał ze swojego balu o północy, jeśli nie chcesz pobić nawet Jej rekordu to musi oznaczać że impreza się nie udaje...
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySro Lis 03 2010, 02:56

Czarnowłosy naciągnął kaptur jeszcze bardziej aby zasłonić całą twarz i to co się pod nią znajdowało. Mężczyzna wszedł na posiadłość i rozejrzał się po całym placu. Te dekoracje były dość ciekawie i takie... Nietypowe? Od razu skierował się w stronę drzwi do willi. Otworzył je i wszedł do środka. Rozwidlenie korytarzy. Stał w drzwiach tak chwilę wsłuchując się w otoczenie i już po chwili kierował się w stronę pomieszczenia gdzie grała głośna muzyka i słychać było rozmowy wielu osób.
Liren szedł powoli oglądając dekoracje wewnątrz willi. Te wszystkie instrumenty muzyczne, ich różne kształty i wielkości. Od razu domyślił się, że właściciel tego domu jest maniakiem muzyki. O ile sam nie gra na jakimś z nich.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySro Lis 03 2010, 07:34

Uniosła wzrok do góry. Nawet nie pofatygowała się by wstać. Jej mina nie wskazywała zupełnie nic tak jak marmurowy posąg, jej delikatna irytacje zdradził jedynie mocniejszy powiew wiatru który wdarł się do sali.
-SABRIELA... też nie pałam zadowoleniem że obie tu jesteśmy- podeszła do niej i wyszeptała na ucho- a może raczej mam powiedzieć Solaris, nie lubie przebywać z konkuręcja w jednym pomieszczeniu. Czego chcesz? Jeśli dobrze kombinuje ciepie złotko tez nie ma na liście... no chyba że jakimś cudem udało ci się w nią wkręcić.- Kątem oka mimowolnie obserwowała Lirena
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySro Lis 03 2010, 09:17

Wróciłem pośpiesznie po gitarę, rzucając szklankę gdzieś daleko po wyjściu z piwnicy, starając się w nikogo nie trafić. Wróciłem z powrotem, szukałem pomieszczenia ze snu, po długich poszukiwaniach zacząłem grać, nucąc pod nosem
- Danza, danza, danza di fuoco e ghaccio.



//Wybacz, moja zapomnieć że jak MG mówi że drzewo ma 100 metrów wysokości i metr obwodu to tak jest. Ale to i tak jam jest Król Julian III.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySro Lis 03 2010, 11:28

- Przepraszam, ale nie ma nic tak ciekawego, co mogłabym o sobie opowiedzieć... może następnym razem.

Jak tylko weszła do swojego pokoju zauważyła nieznajomego mężczyznę, ale z jakiegoś powodu od razu wyczuła, że to Cormyr. Zsunęła szal z ramion, sięgnęła dłońmi do włosów z tyłu głowy, by upiąć je w bezładny kok, ułatwiając sobie przebieranie.
- Nie wiem, czy się udaje... nie znam się na takich imprezach - mruknęła. - Przywykłam raczej do zabaw, na których się cały czas tańczy szybkie rytmy i nie można złapać oddechu. Wiesz, z serii tych, co wszyscy wszystkich znają i wszyscy ze wszystkimi tańczą, popijając mocnym alkoholem. Rodzaj dzisiejszej imprezy sprawia, że ciągle odnoszę wrażenie, iż robię coś nie tak. Więc zwiałam~ poszłam, bo miałam nadzieję, że przynajmniej tańce będą...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySro Lis 03 2010, 13:01

Liren:

Nietypowe to by były choinki i renifery, to było zwyczajnie dziwne. Instrumenty znajdowały się na każdym wolnym kawałku ściany. Większość potrafiłeś rozpoznać, jednak wiele było równie egzotycznych co dekoracje. Zająłeś miejsce przy wolnym stoliku, a gdy skończyłeś się rozglądać po obecnych na stole już stał kielich z winem.

Kenji:

- A idź w cholerę dzi*ko... - sukkub wywróciła oczami, widocznie postanowiła zostawić Cię w spokoju, lub wrócić do Ciebie z jakimś ochroniarzem. Przypomniałaś sobie tego demona przy bramie, nie była to zbyt przyjemna wizja.. Gdy tylko sukkub się odwrócił, po Sabrieli nie było ani śladu.

Peri:

Zatrzymałeś się przy kuchni. Ta cholerna melodia, która kołatała Ci się w czaszce dobiegała z kuchni. Po wejściu do środka szybko zlokalizowałeś schody prowadzące do mniejszej piwniczki, zapewne miejsce gdzie kucharze trzymali swoje składniki. Jakoś nikt nie stanął Ci na drodze, gdy zszedłeś schodami...
- Witaj Peri...


Shila:

- Z tego co słyszałem to tańce są przewidziane dopiero gdy gospodarz wróci. Przemyślany i wielokrotnie sprawdzany mechanizm, dzięki niemu goście, którzy się wzajemnie nienawidzą zdążą upuścić swój jad, więc gdy zjawia się nasz kochany demon, ogół jest już zdolny się rozluźnić. - Cormyr pokiwał głową - Jak na tępego grzesznika to całkiem sprytne.
Smok przyglądał Ci się przez chwilę - Swoją drogą, wolałbym Ci przez resztę wieczoru towarzyszyć. Jeśli nie w obecnej formie to chociaż jako miecz. Zaufanie dla demona to dla mnie oksymoron.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyCzw Lis 04 2010, 01:10

- Nell 'immenso di una rima
Il mio canto invochera
Dei miei angeli la forza
Verso empie oscurita

Al creato senza tempo
Il mio io anelera
Il suo demone riflesso
Nell 'eterno fuggira
Wpadłem w muzyczny trans, po chwili dotarło do mnie, że ktoś coś do mnie mówił.

- O witaj Eve. Zacząłem iść w stronę głosu z piwnicy.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyCzw Lis 04 2010, 04:08

- W takim razie wrócę tam, jak Thane wróci~ lubię tańczyć, nie chce mi się też spędzić całego wieczora w sypialni.
Zawirowała w miejscu, przytrzymała poły sukni. Po chwili siedziała już na krawędzi łóżka, przecierając szyję.
- W porządku, możesz być ze mną w obecnej formie. Będzie kogo zaciągnąć na parkiet - puściła mu oczko.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyCzw Lis 04 2010, 06:19

Uśmiechnełą się złowrogo... I niby co mi zrobisz złotko? Pamiętaj że to ja byłam najlepsza w "domu" pomyślała. Zaczeła się przechadzać i po jakiś 10 minutach stwerdziła że jednak biel jej nie pasuje i suknia momentalnie wyglądała jakby spływała z niej krew by pozostać czerwona. I tak sobie chodziła ogladając co ciekawego posiada gospodaż.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 01:12

Liren złapał za kielich i upił z niego kilka łyczków. Mmm wino było znakomite. Odłożył kielich przed sobą i zdjął kaptur z głowy bo nie wypada siedzieć z kapturem na głowie. Rozejrzał się po obecnych tutaj osobach. Nie znał nikogo, a jedyna twarz jaką jeszcze pamiętał to była Kenji. Ale gdzieś znikła w tym wielkim tłumie. Czuł się trochę dziwnie i nieswojo. Był na imprezie u kogoś kogo nigdy jeszcze nie widział, nie mówiąc już nic o znajomości z właścicielem tej ogromnej willi. Siedział na krześle spoglądając tylko na wszystkich gości i próbując odgadnąć jakiej są rasy. Od czasu do czasu popijał wino i zagryzał winogronem które leżało przed nim.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 07:55

// Mam grypę, w związku z czym moje odpisywanie może się troszkę przedłużać... Sorki, jeśli będę pisać mało treściwie.

Peri:

W piwnicy znalazłeś Eve. Siedziała i grała na flecie tak jak we śnie. Jedyną różnicą był brak piekielnych ogarów. Dziwna sprawa, kontury Jej postaci były "niewyraźne".

- Więc jednak się zjawiłeś... To milutkie. - odsunęła flet od ust. Zsunęła się z pudła na którym siedziała. - Wydajesz się być zaskoczony, coś nie tak?


Shila:

- W takim razie czas chyba stąd wyjść. Coś mi mówi że Thane zjawi się lada moment. - Cormyr podszedł do Ciebie, wyciągnął w Twoją stronę dłoń. - Pani pozwoli..

Kenji:

Bez dwóch zdań przykuwałaś uwagę. Zaledwie kilku przedstawicieli płci silnej nie zwróciło na Ciebie uwagi. Miałaś przeczucie, że niedługo Thane się zjawi..

Liren:

Wino skutecznie tłumiło te nieswoje uczucia. Tylko kilka osób spojrzało znacząco na Twój tatuaż, obecni byli na tyle różnorodni, że Twój tatuaż tylko odrobinę się wyróżniał.

----

Środek ogrodu został oświecony przez jasny snop światła. Wyłoniły się z niego dwie postacie. Znany niemal wszystkim demon Thane, oraz skrzydlata kobieta spełniające wszelkie kryteria by być nazwana anielicą.

- Hej wam... Zaczeliście beze mnie? O wy dziady. - Thane się zaśmiał, a z nim całe towarzystwo - A teraz przestańcie sie snuć, czas rozruszać tą imprezę!

Na scenę w głębi ogrodu wyszła kapela i zaczęła grać. Obecni uznali to za wystarczający powód by zacząć się bawić.
Powrót do góry Go down
Kenji Troisi
Szpieg // Krwawa furia
Kenji Troisi


Rasa : Drow /Mroczny elf
Skąd : mroczna pustynia
Wiek postaci : 38
Obecny wygląd : wysoka szczupła i umięśniona. Ma czym oddychać. Jej oczy są całkowicie błękitne i pozbawione źrenic. Ma blado czerwone pełne usta. Jej włosy są długie a część z nich jest czerwona przez co przypominają pasemka. Wszystkie włosy są starannie upięte prócz grzywki opadającej na prawe oko
Znaki szczególne : znamie w kształcie róży zakryte tatuażem (2 węże splecione w pierścień) na plecach
Charakter : zależy dla kogo
Broń : 2 miecze kusza magia wiatru
Przyjaciele : Artemis i Richard
Liczba postów : 204
Pełniona funkcja : uzytkownik

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 08:04

Przez chwile stałą i miała wrażenie że zaraz usnie
Nie no nawet wykłady Artiegi o ziołach są ciekawsze powiedziała w myślach i poprostu sobie poszła. Po paru krokach z początku cichutko później stopniowo coraz głosniej zaczeła śpiewać:
"Nothing I say comes out right,
I can't love without a fight,
no one ever knows my name.

When I pray for sun, it rains.
I'm so sick of wasting time,
but nothings moving in my mind,
inspiration cant be found.
I get up and fall but,

I'm Alive, I'm Alive, oh yeah,
between the good and bad is where you'll find me,
reaching for heaven.

I will fight, and Ill sleep when I die,
I'll live my life, I'm Alive!

Every lover breaks my heart,
and I know it from the start,
still I end up in a mess,
every time I second guess.

All my friends just run away,
when I'm having a bad day,
I would rather stay in bed, but I know there's a reason.

When I'm bored to death at home,
when he wont pick up the phone,
when I'm stuck in second place,
those regrets I cant erase.

Only I can change the end,
of the movie in my head,
there's no time for misery,
I wont feel sorry for me.

I'm Alive, I'm Alive, oh yeah,
between the good and bad is where you'll find me,
reaching for heaven.

I will fight, and Ill sleep when I die,
Ill live my hard life,
Ill live my life,
I'm Alive!"
>>KLIK<<
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 09:01

- Niewyraźnie wyglądasz. Rozchorowałaś się ? Uśmiechnąłem się do do niej. Podszedłem bliżej, położyłem jej dłoń na ramieniu.
- To mój standardowy wyraz twarzy, dwie przedstawicielki płci pięknej mnie zdenerwowały więc tak wyglądam.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 10:08

Uśmiechnęła się lekko, poprawiła trochę fryzurę i narzuciła na ramiona szal, nie chcąc by głębokie wycięcie z tyłu ukazało komukolwiek niemiłe znamię na plecach. Podała Cormyrowi rękę.
Mimo że szli tańczyć, czuła się dziwnie. Tam było... zbyt oficjalnie.
- Prowadź.
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPią Lis 05 2010, 20:25

Liren się uspokoił gdy zauważył, że nie ściąga na siebie uwagę wszystkich tu zebranych. Nagle pojawił się właściciel willi, a wraz z nim jakiś anioł. To było trochę dziwne, że się zaprzyjaźnili. Wreszcie Thane jest demonem nie?
Czarnowłosy nie zawracał sobie tym głowy. Najwidoczniej mieli ważne powody aby się przyjaźnić. Liren wsłuchiwał się w grę kapeli. Nie miał co robić za bardzo, nawet się nie mógł przywitać z właścicielem bo go nie znał. Siedział więc na krześle popijając wino i zajadając się winogronem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Lis 06 2010, 11:39

Kenji:

Gdy zatraciłaś się w sobie tylko znanej melodii i śpiewie straciłaś poczucie świata zewnętrznego. Gdy otworzyłaś oczy zauważyłaś, że osoby które jeszcze kilka minut temu były tuż obok zniknęły, zostało tylko dwóch mężczyzn, którzy wydawali się być czymś rozbawieni. Jeden z nich się zaśmiał, drugi rzucił - Nie przeszkadzaj sobie mała. Kabaret pierwsza klasa. - zawtórował pierwszemu śmiechem, po czym obaj wstali i wciąż śmiejąc się dołączyli do reszty imprezowiczów w centrum ogrodu.

Peri:

To nie wyglądało na jakąś iluzję optyczną, ani sztuczkę. Gdy dotknąłeś Jej ramienia poczułeś Jej ciepłą skórę. - Nie mój Kochany, ze mną wszystko w najlepszym porządku, mam nadzieję że u Ciebie również..
- Przejdźmy jednak do spraw istotniejszych. Wiesz czemu tu jesteś, spotkaliśmy się w Twym śnie... Jesteś gotów na powtórkę? - spojrzała Ci drapieżnie w oczy, co wzbudziło w Tobie ogień. Wskazała ruchem głowy orientacyjnie kierunek ogrodu.


Shila:

Cromyr z wdziękiem poprowadził Cię do ogrodu. Widać smok z wiekiem stetryczał, bo zachowywał się strasznie oficjalnie. Gdy znaleźliście się przy gronie szalejących gości, On wyprostował się, objął w talii i wyprostował drugą rękę by rozpocząć .. walca. Usłyszałaś z daleka śmiech pewnego znanego Ci demona, który zapewne zauważył tą sytuację... ( ;D )

Liren:

Większość gości bawiła się w najlepsze. Po dwu-trzech kawałkach, usiadła koło Ciebie dziewczyna o bardzo subtelnych rysach, prawdopodobnie jakaś wysoko urodzona elfka. - Siedzisz tak sam od samego początku, obserwowałam Cię. Nie znasz tu nikogo, czy poprostu jesteś nieśmiały? - zapytała ciepłym tonem.

----

Thane bawił się w najlepsze, a po kilku kawałkach wskoczył na scenę i na kilka chwil zastąpił gitarzystę. - Tak tylko chciałem się upewnić, że usłyszycie porządny kawałek... - odwrócił się do gitarzysty i puścił oczko, po czym zagrał szybką nutę, za którą na początku ledwo nadążała reszta muzyków. Zabawa trwała w najlepsze, nic nie wskazywało na to żeby miała się prędko skończyć... o ile wogóle.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptySob Lis 06 2010, 23:50

- ...
Walc. Zaczęła się zastanawiać, czy Cormyr w ogóle rozumiał pojęcie dobrej zabawy. Kiedy usłyszała znajomy rechot, spaliła buraka i subtelnie nadepnęła smokowi na palce.
- Mógłbyś niego... wyluzować?

Po chwili muzyka przyspieszyła. Jakby nie patrzeć, był to czynnik sprzyjający. Kel Wyrwała się z drętwego uścisku, złapała partnera za obie dłonie i zaczęła wywijać w klimacie odpowiednim dla brzmiącej muzyki.

Rozejrzała się. Nikogo nie znała. Gdzieś w tle mignęła jej twarz Garena, który szalał już z inną dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyNie Lis 07 2010, 01:42

- Powtórkę czego? "Zaklinania" piekielnych ogarów czy może dzisiaj cerbery albo koszmary? Uśmiechnąłem się lekko. Wyciągnąłem dłoń w jej stronę.
- Więc prowadź, cokolwiek ma to oznaczać
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyNie Lis 07 2010, 10:39

Liren jeszcze chwile siedział wpatrzony w wszystkich gości po czym elfka podeszła do niego. On spojrzał na nią i się serdecznie uśmiechnął.
- Raczej to pierwsze. Nie znam tu nikogo, no może jedna czy dwie osoby.
Patrzył się w oczy elfki i zerwał winogrona i włożył do buzi. Szybo go pogryzł i przełknął.
- A dlaczego tak piękna panienka jeszcze nie jest na parkiecie?- Powiedział czarnowłosy i wystawił ku niej rękę zapraszając ją do tańca.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyPon Lis 08 2010, 11:08

//ok... coś mi mówi że ta kolejka ominie Kenji. Była dosłownie 5 minut po tym jak napisałem ostatniego posta, a spóźnia się już drugi dzień... show must go on Wink

Liren:

- Bo właśnie z niego wróciła, była jednak ciekawa czemu nie ma tam Ciebie... - zachichotała, po czym wraz z nową towarzyszką ruszyliście poszaleć.
Na zabawę nie składało się nic co można by jednoznacznie sklasyfikować jako konkretny styl tańca, więc nie było żadnych problemów z plątającymi się nogami. Zdołałeś wychwycić jedną parę chłodnych oczu, ale zapewne był to poprzedni partner Twojej zdobyczy.. czy raczej ofiara drapieżnika.


Peri:

- Nim wyjdziemy z tej piwnicy mój Kochany - zatrzymaliście się - nim wyjawię Ci moje pełne imie, nim zrobimy tutaj prawdziwą krwawą imprezę... Musisz to wreszcie poczuć w swoich żyłach. - powiedziała cichym tonem, po czym zbliżyła się tak, by Cię pocałować, ale faktycznie ugryzła Cię w okolice obojczyka. Poczułeś ogień, nie taki który wypala, ale ten który jest młody i huczący.. ten, którym można zarazić każdą duszę. Poczułeś ten ogień, poczułeś go tyle, że musiałeś się nim podzielić, musiałeś zarazić ogniem, agresją, wściekłością i pasją wszystkich w zasięgu krzyku i wtedy... Odsunęła głowę i spojrzała Ci w oczy.
- Wreszcie wiesz czego naprawdę od Ciebie oczekuję... Jeśli tylko się zgodzisz, zabiorę Cię na scenę, która stoi w samym środku ogrodu..


Shila:

Cromyr ... bez dwóch zdań próbował się dostosować, szło mu "kanciato". Starał się wyrwać z prawdopodobnie przez wieki wyuczonej ramy, co dawało dość dobry efekt im dłużej się starał.

Po kilku kawałkach jednak....

---

Thane zaraz po skończeniu swojego utworu rozbił Blaze o podłogę sceny, po czym wyskoczył na publiczność, która wyciągnęła ręce, by go utrzymać. Po niedługiej jednak chwili wylądował na ziemi, tuż obok Cormyra.
- Moja kolej jaszczurko, zmarnowałeś wystarczająco długą część tej imprezy Shili... - powiedział, a Cormyr tylko wzruszył ramionami. Smok skłonił się arii, po czym gdzieś się ulotnił. - No Maleńka, obiecałaś mi ten taniec!
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 09 2010, 03:25

Po kilku kawałkach z Cormyrem tańczyło się już całkiem przyjemnie, nawet się rozkręcił. Właśnie się okręciła, a kiedy stanęła znów prosto do swojego partnera, okazało się, że uległ zmianie.
- Ooo, przyznaję, że się nie spodziewałam.

Uśmiechnęła się lekko, skinęła jeszcze głową Cormyrowi.

- Wcale nie uważam, że był złym partnerem.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 09 2010, 05:33

- Rzeź? Rzeź nie jest w moim stylu... Nie wiem co dało to ugryzienie, ale czuje... żądze. Wyjąłem dwa największe sztylety jakie miałem przy sobie, długie na jakieś dwadzieścia, może dwadzieścia pięć centymetrów ostrza błyszczały się nienaturalnym blaskiem. Nie były to zdobione sztylety, jakie zwykłem nosić. Były to zaostrzone kawałki litej, twardej, hartowanej stali. Stworzone tylko do zabijania... no i może do obierania warzyw.
- Nawet z bram raju widziałem drogę do piekła, tylko teraz rozumiem, byłem przy bramach piekła. Prowadź, niech zacznie się danse la macabre.
Już stałem przy drzwiach, obróciłem się i niepewnie spojrzałem na Eve.
- To normalne że mam ochotę wyrwać komuś bijące serce i wykąpać się w krwi ?
Powrót do góry Go down
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. EmptyWto Lis 09 2010, 07:49

Liren próbował nadążyć za muzyką i nie zaliczyć żadnej wtopy. Nawet w miarę dobrze mu to wychodziło. Zignorował osobę która dziwnie na niego patrzyła. Skupił się jedyne na kobiecie i melodii w której rytm tańczyli.
-Przepraszam, że się nie przedstawiłem. Jestem Liren.- Powiedział czarnowłosy wpatrując się głęboko w oczy elfki.
- Przepiękne ma pani oczy. -Powiedział półbóg. Wiedział, że nie był to najlepszy tekst na podryw ale stwierdził jedynie fakt jakim było to iż kobieta miała oczy o głębokim i pięknym kolorze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty
PisanieTemat: Re: Impreza z okazji zmiany właściciela willi.   Impreza z okazji zmiany właściciela willi. Empty

Powrót do góry Go down
 
Impreza z okazji zmiany właściciela willi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ruiny willi rodziny Britannia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Laros - graniczące miasto (trwa odbudowywanie) :: Kamienice :: Willa Thane'a-
Skocz do: